Fyzický

Baolanský vysokorychlostní železniční vlak byl vydán polden v Lan-čou do Pekingu, Šanghaje a Kantonu

souhrn

China Youth Online, Lan-čou, 13. června (China Youth Daily, reportér China Youth Online Ma Fuchun) Nedávno byl oficiálně zahájen provozní plán „EMU Silk Road High-speed Rail“ - Baolan High-speed Rail EMU a doba jízdy vlaku také Do té doby, jako Baolan, bude mít největší dopravní uzel na vysokorychlostní železnici - západní nádraží Lanzhou 42 párů vlaků každý den od východu na západ, ze severu na jih a na jih.Konečně

Baolanský vysokorychlostní železniční vlak byl vydán polden v Lan-čou do Pekingu, Šanghaje a Kantonu

Baolanský vysokorychlostní železniční vlak byl vydán polden v Lan-čou do Pekingu, Šanghaje a Kantonu-0

  China Youth Online, Lan-čou, 13. června (China Youth Daily, reportér China Youth Online Ma Fuchun) Nedávno byl oficiálně zahájen provozní plán „EMU Silk Road High-speed Rail“ - Baolan High-speed Rail EMU a doba jízdy vlaku také Do té doby, jako Baolan, bude mít největší dopravní uzel na vysokorychlostní železnici - západní nádraží Lanzhou 42 párů vlaků každý den od východu na západ, ze severu na jih a na jih. Po příjezdu nebo zastavení se formoval 9 až 11 hodinový „kruhový objezd“ z Lan-čou do Pekingu, Šanghaje a Kantonu.

Baolanský vysokorychlostní železniční vlak byl vydán polden v Lan-čou do Pekingu, Šanghaje a Kantonu-1

   Podle plánu provozu vysokorychlostních železničních vlaků v Baolanu bude na baolské vysokorychlostní železnici provozovat 11 párů vlaků "G" EMU a 31 párů vlaků "D" EMU a spojovat hlavní města po celé zemi.

Baolanský vysokorychlostní železniční vlak byl vydán polden v Lan-čou do Pekingu, Šanghaje a Kantonu-2

   Existuje dva vlaky z Lanzhou West do Pekingu West, což jsou obousměrné vlaky. Celkem 1699 kilometrů, počínaje od vlakového nádraží Lanzhou West v 9:53, příjezd na nádraží Beijing West v 18:53, počet vlaků je G430, doba jízdy je 9 hodin; od 10:50 od nádraží Beijing West Stanice, přijíždějící do Lanzhou West ve 20:00, počet vlaků je G429.

Baolanský vysokorychlostní železniční vlak byl vydán polden v Lan-čou do Pekingu, Šanghaje a Kantonu-3

   Z Lanzhou West jezdí dvojice vlaků do Action Guangzhou Nankai Action Train, které jsou obousměrně protilehlé vlaky. Jezdí celkem 2474,7 kilometrů a odjíždí ze západní stanice Lanzhou v 8:05. Příjezd na nádraží v Guangzhou South ve 20:26, číslo vlaku je G834 / 1; odjíždí z nádraží Guangzhou South v 8:55 a příjezd na nádraží Lanzhou West v 19:23, číslo vlaku je G96 / 7, a doba provozu je 10 hodin a 28 minut.

Baolanský vysokorychlostní železniční vlak byl vydán polden v Lan-čou do Pekingu, Šanghaje a Kantonu-4

   Z Lanzhou West do šanghajské stanice Hongqiao jezdí dvojice akčních vlaků, což jsou obousměrné obousměrné vlaky. Celkově jedou 2025 kilometrů. Odjíždějí ze západní stanice Lanzhou v 10:37 a na stanici Shanghai Hongqiao dorazí v 21:09.

Baolanský vysokorychlostní železniční vlak byl vydán polden v Lan-čou do Pekingu, Šanghaje a Kantonu-5

  Číslo vlaku je G1930 / 27 a doba jízdy je 10 hodin a 32 minut; odjíždí ze šanghajského nádraží Hongqiao v 6:17 a na západní nádraží Lanzhou přijíždí v 16:55. Číslo vlaku je G1912 / 3. Zahájení provozu vysokorychlostní železnice Baolan je plánováno na začátek července.

Baolanský vysokorychlostní železniční vlak byl vydán polden v Lan-čou do Pekingu, Šanghaje a Kantonu-6

   Díky tomu bude severozápadní železniční síť s uzlem Lanzhou dokonalejší, výrazně se změní způsob cestování lidí v severozápadní oblasti a vytvoří se 9 až 11hodinový městský život v Pekingu, Šanghaji a Kantonu. „Traffic Circle“ a dálnice New Silk Road Expressway mají velký význam pro urychlení hospodářské a obchodní spolupráce a kulturních výměn mezi severozápadním regionem a rozvinutými regiony a pro podporu výstavby hospodářského pásu Silk Road.

Baolanský vysokorychlostní železniční vlak byl vydán polden v Lan-čou do Pekingu, Šanghaje a Kantonu-7

(Editoval Železniční civilní letectví Reporter Station).