Živobytí

Wulong: Bez údajů o registraci domácnosti je policie zaneprázdněna řešením problémů před a po

souhrn

Hualong.com, 13. června, 10:49. Nedávno se v týmu, který přišel do úřadu veřejné bezpečnosti okresního Wulongu požádat o průkaz totožnosti, objevil v týmu chlapec, který nemohl najít informace o registraci domácnosti, aby pomoci chlapci co nejdříve vyplnit průkaz totožnosti. Policie pro registraci domácnosti běžela sem a tam, nakonec ověřila informace o totožnosti chlapců a vyřešila problém bez identity.Téměř poledne

Wulong: Bez údajů o registraci domácnosti je policie zaneprázdněna řešením problémů před a po

Wulong: Bez údajů o registraci domácnosti je policie zaneprázdněna řešením problémů před a po-0

  Hualong. com, 13. června, 10:49.

Wulong: Bez údajů o registraci domácnosti je policie zaneprázdněna řešením problémů před a po-1

   Nedávno se v týmu, který přišel do úřadu veřejné bezpečnosti okresního Wulongu požádat o průkaz totožnosti, objevil v týmu chlapec, který nemohl najít informace o registraci domácnosti, aby pomoci chlapci co nejdříve vyplnit průkaz totožnosti. Policie pro registraci domácnosti běžela sem a tam, nakonec ověřila informace o totožnosti chlapců a vyřešila problém bez identity. Bylo téměř poledne a okno pro registraci domácnosti přišlo ke trojčlenné rodině. Protože tři z nich obvykle pracují doma a své průkazy totožnosti nepoužívali, dosud neměli vlastní doklady totožnosti a policie je velmi v procesu návštěvy.

Wulong: Bez údajů o registraci domácnosti je policie zaneprázdněna řešením problémů před a po-2

   Problém byl objeven už dávno, ale tři z nich se o to nestarali, takže po tak dlouhé době policie úspěšně přesvědčila všechny tři, aby přišli na policejní stanici pro dokumenty. Když však policie pro registraci domácnosti požádala o průkazy totožnosti, nastal problém.

Wulong: Bez údajů o registraci domácnosti je policie zaneprázdněna řešením problémů před a po-3

   Dva ze tří lidí požádali o průkazy totožnosti hladce.

Wulong: Bez údajů o registraci domácnosti je policie zaneprázdněna řešením problémů před a po-4

   Při podání žádosti o třetí osobu však policie zjistila, že nemá domácnost chlapce bylo zjištěno, že byl uveden jako osoba starší 18 let bez fotografie a jeho registrační údaje domácnosti byly systémem dočasně blokovány. Má-li být problém vyřešen, musí vesnická komunita vydat osvědčení a vlastní registrační fotografii a další materiály pro jeho registraci v domácnosti. Policista v domácnosti spěchá do chlapcovy vesnice, aby zkontroloval informace a kontaktoval vesnici kádr, aby mu vydal certifikační materiály. Odvedl chlapce do fotoateliéru, aby pořídili registrační fotografie.

Wulong: Bez údajů o registraci domácnosti je policie zaneprázdněna řešením problémů před a po-5

   Protože chlapcova vesnice je stále daleko od města,Tentokrát obloha za oknem potemněla. Po návratu na policejní stanici policie pokračovala ve vyřizování registrace domácnosti a žádala o průkaz totožnosti.

Wulong: Bez údajů o registraci domácnosti je policie zaneprázdněna řešením problémů před a po-6

   Nakonec, když se obloha rozmazávala, informace byly shromážděny a byl vyroben průkaz totožnosti.

Wulong: Bez údajů o registraci domácnosti je policie zaneprázdněna řešením problémů před a po-7

   Podíváme-li se na policisty, kteří jsou tak dlouho zaneprázdněni svými vlastními záležitostmi, mají chlapci velkou změnu v obrazu státních zaměstnanců. Řekl policii: „Dříve jsem o tobě slyšel špatné věci, ale teď se to nezdá. Byl jsem černý (velmi), že jsem tě nenáviděl, lidi dříve, ale zdá se, že to musím cítit, než vím to.

Wulong: Bez údajů o registraci domácnosti je policie zaneprázdněna řešením problémů před a po-8

, Vy jste (velmi) dobří ". .