Internet

Ovlivněn nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpovídá Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku

souhrn

Každý reportér Bian Wanli & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; každý redaktor Yao Xiangyun & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Nedávno vydala společnost China Huarong (02799, HK) varování o zisku, u kterého se očekává, že bude vložen v první polovině roku 2018 Síť zisk akcionářů kótované společnosti ve srovnání se stejným obdobím roku 2017

Ovlivněn nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpovídá Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku

Ovlivněn nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpovídá Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku-0

 Ovlivněn podstatným nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpověděl China Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku.

Ovlivněn nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpovídá Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku-1

  Každý reportér Bian Wanli Každý redaktor Yao Xiangyun Nedávno vydal China Huarong (02799, HK) varování o zisku , jehož růst se očekává v roce 2018. Pololetní čistý zisk připadající na akcionáře společností kótovaných na burze ve srovnání se stejným obdobím roku 2017 významně poklesl. Představenstvo uvedlo,Mezi hlavní důvody tohoto poklesu výkonnosti patří výrazné meziroční zvýšení objemu rezerv a výběrů, výrazné zvýšení rozsahu externího financování v běžném období a velké výkyvy na kapitálovém trhu v běžném období . Reportér „Daily Economic News“ poznamenal, že dne 17.

Ovlivněn nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpovídá Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku-2

  dubna 2018 byl Lai Xiaomin, bývalý předseda čínské společnosti Huarong, osobně podezřelý ze závažného porušení disciplíny a práva a podrobován disciplinárnímu přezkumu a dohledu a vyšetřování. Od té doby prošlo vedení Číny Huarong relativně velkými úpravami. Wang Zhanfeng, bývalý ředitel bankovní regulační kanceláře v Guangdongu, se stal tajemníkem čínského výboru strany Huarong. Li Xin, bývalý zástupce tajemníka výboru strany a předseda dozorčího výboru společnosti China Orient Asset Management Co.

Ovlivněn nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpovídá Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku-3

 , Ltd.

Ovlivněn nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpovídá Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku-4

 , působil jako zástupce tajemníka a úřadující předseda čínského výboru strany Huarong. ● Celkové výnosy z loňského roku vzrostly o 34,5%, uvedla Čína Huarong v oznámeníOčekává se, že čistý zisk připadající na akcionáře kótovaných společností zaznamenaný skupinou za šest měsíců končících 30. června 2018 bude výrazně nižší než ve stejném období roku 2017. China Huarong, dříve China Huarong Asset Management Company, byla založena 1.

Ovlivněn nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpovídá Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku-5

  listopadu 1999. Dne 28. září 2012 byla společnost se souhlasem Státní rady restrukturalizována na akciovou společnost; a 30.

Ovlivněn nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpovídá Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku-6

  října 2015 byla uvedena na hlavní desce hongkongské burzy cenných papírů. Hlavní činností společnosti China Huarong je poskytovat výkonnou správu aktiv, správu aktiv, bankovnictví, cenné papíry, důvěru, finanční leasing, investice, futures, spotřebitelské financování a další multi-licenční, multifunkční a komplexní finanční služby. Pokud jde o hlavní důvod poklesu výkonnosti, představenstvo Číny Huarong věří, že na jedné straně jsou některá finanční aktiva držená skupinou vystavena úvěrovým rizikům.

Ovlivněn nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpovídá Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku-7

 Výše rezerv a výběrů meziročně významně vzrostla, na druhé straně se v současném období významně zvýšil rozsah externího financování skupiny, což meziročně výrazně zvýšilo úrokové náklady. Představenstvo dále uvedlo, že kapitálový trh byl v současném období volatilní, což vedlo k poklesu ocenění některých finančních aktiv držených skupinou, což byl také jeden z důvodů poklesu výkonnosti. Podle výroční zprávy za rok 2017Čína Huarong má 31 poboček a její servisní síť pokrývá 30 provincií, autonomní oblasti, obce přímo pod ústřední vládou a dva zvláštní správní regiony Hongkong a Macao. Vlastní Huarong Securities, Huarong Financial Leasing, Huarong Xiangjiang Bank, Huarong Trust, Huarong Futures, Huarong Rongde, Huarong Real Estate, Huarong International, Huarong Consumer Finance a další provozní dceřiné společnosti.

Ovlivněn nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpovídá Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku-8

 Reportér „Daily Business News“ poznamenal, že celkové tržby, zisk a zisk připadající akcionářům kótovaných společností v roce 2017 činily 128,07 miliardy juanů, 26,588 miliardy juanů a 21,993 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 34,5 %, 15,1%, 12,1%. ● Wang Zhanfeng u čínského kormidla Huaronga Za zmínku stojí, že informace zveřejněné na webových stránkách Státní komise pro dohled Ústřední komise pro disciplinární inspekci dne 17.

Ovlivněn nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpovídá Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku-9

  dubna 2018 ukazují, žeLai Xiaomin, bývalý předseda China Huarong, je osobně podezřelý ze závažného porušení disciplíny a práva a v současné době prochází disciplinárním přezkumem a dohledem a vyšetřováním. Téhož dne Lai Xiaomin podal představenstvu žádost o rezignaci, aby z osobních důvodů odstoupil z funkce předsedy a výkonného ředitele společnosti China Huarong a přestal vykonávat příslušné povinnosti. Poté, co byl Lai Xiaomin vyšetřován, provedl vrcholový řídící tým Číny Huarong výměnu krve.

Ovlivněn nárůstem objemu rezerv a výběrů, předpovídá Huarong pokles čistého zisku v první polovině roku-10

 29. června vydala společnost China Huarong oznámení, že Wang Zhanfeng byl zvolen předsedou představenstva a během svého působení ve funkci předsedy bude vykonávat pravomoci právního zástupce a zastávat funkci ředitele výboru pro strategický rozvoj představenstva. Li Xin byl jmenován do výboru pro strategický rozvoj představenstva.

  Funkční období členů Výboru pro strategický rozvoj je stejné jako funkční období výkonného ředitele.

 Podle oficiální webové stránky China Huarong je Wang Zhanfeng tajemníkem stranického výboru China Huarong a ve své současné pozici je od dubna 2018.

  V srpnu 1991 nastoupil do úřadu pro audit a dohled v Čínské lidové bance. Jednou pracoval v centrální pobočce Čínské lidové banky v Čching-tao, v Úřadu pro dohled nad Qingdao v Čínské bankovní regulační komisi, v Shanxi Banking Regulatory Bureau, a bankovní regulační úřad v Guangdongu; Li Xin je zástupcem tajemníka čínského výboru strany Huarong,Úřadující prezident působí ve své současné pozici od dubna 2018.

  Začal pracovat v pobočce Bank of China Jiangsu Yangzhou Branch v únoru 1980.

  Jednou pracoval v pobočce Bank of China Jiangsu Yangzhou Branch, pobočce Jiangsu Taizhou a China Orient Asset Management Corporation.

Odpovědný redaktor: Populární doporučení Yang Qun odložilo veřejný účet Sina Finance na nepřetržité vysílání nejnovějších finančních informací a videí na 24 hodin. Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).