Dějiny

„Ode to Joy 2“ od Wang Kai, „Half Sugar and Lightly Cooked“ Zhao Qiping Su praskne na obrazovce

souhrn

Foto s laskavým svolením Wang Kai studujícího scénář, Hualong.com, 13. června (Reporter Dong Jin) Nedávno uzavřený film „Óda na radost 2“ pokračoval v popularitě a chvále první sezóny a nadále dominuje v hodnocení od jejího vysílání. V prvních dvou na seznamu celkový počet vysílání v celé síti překročil 22,6 miliardkrát. Emocionální sounáležitost pěti párů ve hře ovlivňuje srdce tisíců diváků. Zhao Qiping, mladý lékař, kterého hraje Wang Kai,Spolehnout se na

„Ode to Joy 2“ od Wang Kai, „Half Sugar and Lightly Cooked“ Zhao Qiping Su praskne na obrazovce

„Ode to Joy 2“ od Wang Kai, „Half Sugar and Lightly Cooked“ Zhao Qiping Su praskne na obrazovce-0

 Foto s laskavým svolením Wang Kai studujícího scénář, Hualong. com, 13. června (Reporter Dong Jin) Nedávno uzavřený film „Óda na radost 2“ pokračoval v popularitě a chvále první sezóny a nadále dominuje v hodnocení od jejího vysílání. V prvních dvou na seznamu celkový počet vysílání v celé síti překročil 22,6 miliardkrát.

„Ode to Joy 2“ od Wang Kai, „Half Sugar and Lightly Cooked“ Zhao Qiping Su praskne na obrazovce-1

  Emocionální sounáležitost pěti párů ve hře ovlivňuje srdce tisíců diváků. Zhao Qiping, mladý lékař, kterého hraje Wang Kai,Svým hezkým vzhledem a vyspělým sentimentálním vzhledem přitahoval širokou pozornost. Během vysílání byla postava a související témata 12krát na seznamu vyhledávacích dotazů a mnoho ze seznamů patří mezi nejlepší a stalo se „artefaktem fanoušků "celé show.

„Ode to Joy 2“ od Wang Kai, „Half Sugar and Lightly Cooked“ Zhao Qiping Su praskne na obrazovce-2

  Vylepšení postavy 2. 0, poloviční cukr, lehce uvařené a popularita dr. Zhao.

„Ode to Joy 2“ od Wang Kai, „Half Sugar and Lightly Cooked“ Zhao Qiping Su praskne na obrazovce-3

  Ve druhé sezóně byl Zhao Qiping plně vylepšen jak vzhledem, tak vnitřností. Nejen, že tvrdě pracovala v modelingu, ale také se stala okouzlující a sexy povahou. Dobré oblečení Wang Kai sahá od každodenního života až po scénu. Všechny druhy košil a bílých kabátů v práci jsou hezké a profesionální; v životě jsou svetry a domácí oblečení jednoduché a bez ztráty osobnosti a líný a neformální stav je pohodlný a stylový ; docházka; Obleky šité na míru pro slavnostní příležitosti jsou plné elegantních a velkorysých detailů.

„Ode to Joy 2“ od Wang Kai, „Half Sugar and Lightly Cooked“ Zhao Qiping Su praskne na obrazovce-4

 Díky různým příležitostem a odlišným stylům je styl oblékání Zhao Qiping módním modelem pro městské muže se zdatným světlem. Co se týče pocitů, nešťastný konec Zhao Qu v první sezóně je politováníhodný.

  Jakmile však začne druhá sezóna, Zhao Qiping se postaví svým pocitům a přísahá svou suverenitu suverénně - „Jsem můj přítel. Váš přítel“„Prasklá slova jejího přítele se stala populární větou. Ve finále se často objevovaly zlaté věty: „Vychovávám tě“ své přítelkyni zahřál publikum a silná věta zaměřená na mé tchýně „Pokud ji nevychováváte, vychovávám ji, pokud vy ne“ Nechci ji, chci ji. “je ještě okamžité teplo.

  Plač dav davů. Dá se říci, že Zhao Qiping má mnoho skrytých talentů, které dívky touží a chlapci chtějí mít. Ať už je to láskyplná píseň během romantického rande, teplé vaření doma nebo srdečná pomoc přítelkyně při potížích, díky mnoha drobným denním detailům diváci skutečně pociťují existenci této postavy a existuje nespočet fanoušků. Sanguan je zodpovědný za roli Zhao Qipinga jako modelového přítele v nové éře.

  Ve druhé sezóně se zdá, že Zhao Qu a Zhao Qu mají sladký vztah.

 Ve skutečnosti existují skryté krize: třídní rozdíly v chuti a znalostech, rozdíly v ekonomických hodnotách atd. Ačkoli Zhao Qiping tvrdě pracoval na udržení vztahu se svou milenkou, stále nedokázal zabránit vypuknutí rozporu mezi těmito dvěma Ti dva nemají jinou možnost, než se rozejít, což je politováníhodné. Tento segment označili netizens za nejvíce zneužívající segment „Zhao Qusa Sugar Duo“,Mnoho netizenů týralo a plakalo a zneužívalo je při horkých hledáních. Naštěstí jsou oba ochotni navzájem provádět změny a konečně chránit své štěstí a stát se znovu sladkými.

  Tento nevyhnutelný rozdíl v myšlení je ve skutečnosti také problémem, kterému mladí lidé čelí, když se do sebe zamilují. Emocionální pohled Zhao Qipinga na vzájemný respekt, toleranci a lhostejnost se shoduje s moderním emocionálním pohledem dnešního rychlého života. Proto byl uznán a podporován mladými lidmi a stal se modelem nejlepšího přítele nové éry.

  Stav relaxace má určitý stupeň. Wang Kai interpretuje šikovnou hru Zhao Qipinga.

  Wang Kai kdysi řekl, že ze všech rolí, které hrál, se nejvíce podobá Zhao Qiping. Protože to „nedrží“, on může sledovat svůj vlastní stát a interpretovat tu roli.

 Ve druhé sezóně byl Wang Kai také více obeznámen s rolí Zhao Qipinga a mohl ji uchopit uvolněněji. Navíc byli všichni členové posádky staří známí, takže mohl provádět uvolněnější a přirozenější interpretace.

  Dokonce cítil, že čas natáčení byl příliš krátký: „Možná taky. Protože to má něco společného s tímto prostředím a náladou. Každý je navzájem tak známý a tráví čas se spoustou přátel. Pracovní atmosféra je velmi uvolňující a šťastná.

  Takže jsem každý den zahájil práci v dobré náladě a v dobrém stavu. Nečekal jsem, že to během mrknutí oka skončí. Cítil jsem, že ten čas uběhl tak rychle, a chtěl jsem chvíli střílet. „Óda na radost 2“ Zhao Qiping dokonale interpretuje standard dokonalého přítele v nové éře „polosladké a lehce uvařené“.

Během vysílání Wang Kai opět prokázal svou super popularitu svými vynikajícími úspěchy na mnoha nejlepších seznamech. Těšíme se na Wang Kai, jehož vzhled a herecké dovednosti jsou online, přinese publiku více a lepších děl a dosáhne dalších úspěchů v televizních dramatech a filmech. .