Počítač

Projekt stanice Xindong určuje, že rozsah vyvlastnění a zmrazení nezahrnuje část společné půdy

souhrn

Z úřadu pro městskou obnovu měst se dozvěděli, že podle komise pro bydlení a rozvoj měst a venkova v okrese Licheng nedávno vydalo oznámení o zmrazení vyvlastnění „Ji (Licheng) Levy [2017] č. 17“, stát ve vlastnictví státu byl oficiálně určen projekt komplexního dopravního uzlu stanice Xindong Rozsah vyvlastnění bydlení. Mrazící období je od 9. června 2017 do 8. června 2018. Rozsah vyvlastnění na východ k letištní silnici

Projekt stanice Xindong určuje, že rozsah vyvlastnění a zmrazení nezahrnuje část společné půdy

Projekt stanice Xindong určuje, že rozsah vyvlastnění a zmrazení nezahrnuje část společné půdy-0

  Z úřadu pro městskou obnovu měst se dozvěděli, že podle komise pro bydlení a rozvoj měst a venkova v okrese Licheng nedávno vydalo oznámení o zmrazení vyvlastnění „Ji (Licheng) Levy [2017] č. 17“, stát ve vlastnictví státu byl oficiálně určen projekt komplexního dopravního uzlu stanice Xindong Rozsah vyvlastnění bydlení.

Projekt stanice Xindong určuje, že rozsah vyvlastnění a zmrazení nezahrnuje část společné půdy-1

   Mrazící období je od 9.

Projekt stanice Xindong určuje, že rozsah vyvlastnění a zmrazení nezahrnuje část společné půdy-2

   června 2017 do 8. června 2018.

Projekt stanice Xindong určuje, že rozsah vyvlastnění a zmrazení nezahrnuje část společné půdy-3

   Rozsah vyvlastnění sahá na východ až k Airport Road,Na západ k řece Xiaoqing a řece Daxin, na jih k severní silnici Gongye, na sever k dálnici Jiqing, pořízení domů na státních pozemcích zahrnuje vesnici Lengshuigou č. 1218 (Jinan Jianli Municipal Co. , Ltd.

Projekt stanice Xindong určuje, že rozsah vyvlastnění a zmrazení nezahrnuje část společné půdy-4

  ), Jinan Iron and Steel Group New Business Co. , Ltd. První výrobní základna společnosti, vodní zdroj Baiquan (vodní závod Dongjiao v závodě na pitnou vodu Quanwa), úřad pro správu vodních zdrojů na východním předměstí Qingyuan Water Company, Jinan City,Kolej experimentálního závodu Shandong Plastics nezahrnuje společnou půdu.

Projekt stanice Xindong určuje, že rozsah vyvlastnění a zmrazení nezahrnuje část společné půdy-5

.