Válečný

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova

souhrn

Hualong.com.cn v 10:49 dne 13. června (korespondent Zhang Fengfeng) 13. června ráno autor přišel do 1. skupiny vesnice Jinping s Výborem strany Ansheng Township Party, okres Liangping, Čchung-čching a viděl čistotu a uklizený zemědělský dvůr. Patchworkové a neposkvrněné venkovské silnice jsou ploché a protáhlé a vesnice má zcela nový vzhled. Kdykoli navštíví statek, vesničané nadšeně dají na svá místa čaj.Vesničan Zhu

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova-0

 Hualong. com.

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova-1

 cn v 10:49 dne 13. června (korespondent Zhang Fengfeng) 13.

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova-2

  června ráno autor přišel do 1. skupiny vesnice Jinping s Výborem strany Ansheng Township Party, okres Liangping, Čchung-čching a viděl čistotu a uklizený zemědělský dvůr. Patchworkové a neposkvrněné venkovské silnice jsou ploché a protáhlé a vesnice má zcela nový vzhled. Kdykoli navštíví statek, vesničané nadšeně dají na svá místa čaj.

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova-3

 Vesničan Zhu Xinliang emotivně řekl: „Můj dům nebyl nikdy uklizený, ale nyní je mnohem pohodlnější díky péči a pomoci vesnických kádrů. “ Fotografoval Zhang Fengfeng, scéna z farmy 1.

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova-4

  skupiny v Jinping Village Na konci března od městského okresu AnshengStandard „Čtyři“ a požadavky „Zametání, stírání, sdružování“ a „Šest zboží“ věnují zvláštní pozornost budování venkovské civilizace s čistým a uklizeným jádrem. Ve vzhledu došlo k významným změnám venkov a pocity místních lidí, od vnitřních po venkovní. Od přehrady do vesnice je vše čisté, uklizené a uklizené. Ať už je to ve vesnici nebo ve městě, nejsou tam žádné odkryté odpadky,Necítím vůni minulého chovu hospodářských zvířat a drůbeže.

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova-5

  Někteří vesničané, kteří pracují venku, se vracejí do svých domovů, aby je chválili, a někteří používají své mobilní telefony k fotografování krajin Ansheng, jako jsou mokřady na zemědělské půdě, druhý okruh, a malá zemědělská nádvoří. Lidé jsou na internetu upřímní vděční a hrdí, jako je například „Exchange and Community and Civilization Construction Exchange Group“, WeChat Moments a „Meipian“. Yang Dewen, vesničan ve vesnici Gaofeng ve městě, řekl: „Prostředí bude lepší a život všech bude lepší. To je také účelem tvrdé práce našich farmářů.

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova-6

 “ Dobrovolníci čistí říční odpadky. Fotografoval korespondent Zhang Fengfeng. Vývoj venkovské civilizace zároveň změnil styl kádrů. V minulosti masy zřídka viděly kádry, jak vcházejí do vesnice a do domu, a občas jen stáli u dveří a odcházeli, když pasivně vstoupili do domu.

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova-7

 Masy si myslely, že je to show. V současné době kádry na úrovni měst a obcí plní své povinnosti a vyjasňují úkoly při budování venkovské kultury a civilizace.

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova-8

  Kdykoli mají čas, chodí do domovů lidí. Skupinový sentiment také uchopuje ideologické trendy mas, které je příznivější pro rozvoj práce.

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova-9

 Li Ye, kádr, který se blíží odchodu do důchodu ve vládě městečka, řekl, že našel pocit dělat práci prostřednictvím výstavby venkovských zvyků a civilizace. V minulosti nevěděl, co říct nebo dělat, když šel do domů obyčejných lidí.

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova-10

  Teď šel mluvit s vesničany a měl co dělat. To je velmi naplňující. , Velmi smysluplné. Vesnické kádry provádějí sanitaci a úklid v domech farmářů skupiny 1 ve vesnici Jinping.

Liang Pingan Shengxiang: Výstavba venkovských zvyků a civilizace podporuje výhled venkova-11

  Dopisovatel Zhang Fengfeng. Musíme dělat dobrou práci v masové práci a musíme změnit některé špatné návyky mas, které po celá desetiletí nevěnovaly pozornost hygieně a čistotě, a nutit kádry, aby se učily od mas a praktikovaly metody masové práce místo jen knihy.

Nyní mají kádry obecně pocit, že mají větší důvěru ve svou práci, jejich hlas se stal hlasitějším a raději utíkají na místa, kde se lidé scházejí, a vztah mezi kádry a skupinami se stal harmoničtějším. .