Průzkum

Souhrn důležitých finančních informací a informací o cenných papírech v poledne 13. června

souhrn

Securities Times (www.stcn.com) 13. června. Sektor neželezných kovů vedl k růstu institucí ve dvou městech: sektor vstoupil do hodnotového rozpětí. V úterý ráno se šanghajský akciový index otevřel níže a kolísal v úzkém rozsah. Předchozí silná výkonnost SSE 50 mírně poklesla, ale společnosti zabývající se barevnými kovy a uhlím si vedly silně. Mezi nimi sektor neželezných kovů ráno vyletěl o 2,44%. Mezi nimi je akcie Hesheng,Hanrui Cobalt

Souhrn důležitých finančních informací a informací o cenných papírech v poledne 13. června

Souhrn důležitých finančních informací a informací o cenných papírech v poledne 13. června-0

  Securities Times (www. stcn. com) 13.

Souhrn důležitých finančních informací a informací o cenných papírech v poledne 13. června-1

   června. Sektor neželezných kovů vedl k růstu institucí ve dvou městech: sektor vstoupil do hodnotového rozpětí. V úterý ráno se šanghajský akciový index otevřel níže a kolísal v úzkém rozsah.

Souhrn důležitých finančních informací a informací o cenných papírech v poledne 13. června-2

   Předchozí silná výkonnost SSE 50 mírně poklesla, ale společnosti zabývající se barevnými kovy a uhlím si vedly silně. Mezi nimi sektor neželezných kovů ráno vyletěl o 2,44%. Mezi nimi je akcie Hesheng,Hanrui Cobalt, denní limit Xianglu Tungsten, kromě Zhongjin Linnan, Tianqi Lithium a dalších 13 akcií vzrostly o více než 4%.

Souhrn důležitých finančních informací a informací o cenných papírech v poledne 13. června-3

   Společnost Huatai Securities zdůraznila, že vzhledem k nedávnému maximu indexu amerického dolaru za téměř 20 let se očekává, že index amerického dolaru dosáhne vrcholu a potlačení cen neželezných kovů je obtížné posílit. Současné neželezné kovy jsou navíc většinou v těsné rovnováze mezi nabídkou a poptávkou, přičemž výdaje fixního kapitálu vstupují do slabého cyklu a jsou pevně prováděny reformy na straně nabídky. Očekává se, že úzká rovnováha mezi nabídkou a poptávkou bude pokračovat, a ceny by měly v letech 2017--2019 zůstat relativně vysoké.

Souhrn důležitých finančních informací a informací o cenných papírech v poledne 13. června-4

   Lin Yang, analytik společnosti Dongxing Securities, je přesvědčen, že po tomto kole úprav sektor barevných kovů vstoupil do hodnotového rozsahu jako celek. Průmysl barevných kovů nemůže použít čisté ocenění k posouzení investičních příležitostí odvětví. faktorem bude vždy první hnací síla. Lin Yang věří, žeAť už jde o základní kovy nebo malé kovy s dobrými základy, současné ceny vstoupily do vzestupného cyklu.

Souhrn důležitých finančních informací a informací o cenných papírech v poledne 13. června-5

   Při současném stylu trhu je nízké ocenění a velká tržní hodnota v souladu se současnými preferencemi trhu.

Souhrn důležitých finančních informací a informací o cenných papírech v poledne 13. června-6

   Investorům se doporučuje zaměřit se na Luoyang Molybden, Zijin Mining, Jiangxi Copper Non-ferrous blue chip companies such as industry. Moutai: V roce 2018 bylo uvedeno do provozu 15 nových místností na výrobu vína, celkem bylo nahlášeno 60 týmů a skupin. Podle oficiálního účtu „National Liquor Moutai“ uspořádala společnost Moutai Group Company setkání dne 12. Vedení akciové společnosti informovalo o přípravách na zprovoznění nové dílny v roce 2018: Co se týče výroby alkoholu v 2018, přibude 15 nových výrobních místností a 60 týmů na výrobu lihovin.

Souhrn důležitých finančních informací a informací o cenných papírech v poledne 13. června-7

   Pokud jde o výrobu koji, bude přidáno a uvedeno do výroby 10 nových výrobních místností. V současné době byly dokončeny hlavní projekty 7 výrobních místností na víno. Postupně se instaluje procesní zařízení.

Souhrn důležitých finančních informací a informací o cenných papírech v poledne 13. června-8

   Jsou dokončeny základy 7 výrobních místností koji a probíhá výstavba prefabrikovaných komponentů a spodních trámů sklepa. Dokončeno je 69 skladů vína.

Souhrn důležitých finančních informací a informací o cenných papírech v poledne 13. června-9

Očekává se, že budou podporovány projekty ekologizace a stavba bezpečnostních zařízení bude dokončena v polovině října tohoto roku. Instalace a další položky. (Securities Times News Center).