Místní

Pozvěte vás, abyste ukázali svůj designérský talent a objevili krásu nehmotného dědictví Dongguan

souhrn

Z Dongguan Time Network News sem přicházejí studenti vysokých škol, kteří milují módní design. 10. června byla v Experimentálním divadle Městského kulturního centra oficiálně zahájena soutěž „Objevování krásy nehmotného dědictví Dongguan“ 2017 Dongguanská aktivita v oblasti originálního kostýmního designu a soutěžní síťový design v kostýmech pro nehmotné dědictví na univerzitě studentů v Guangdongu. Asociací zemského oděvního a oděvního průmyslu, Asociací zemských módních návrhářů, Městským kulturním centrem,Provinční ministerstvo školství, oficiální platforma pro nábor kampusu

Pozvěte vás, abyste ukázali svůj designérský talent a objevili krásu nehmotného dědictví Dongguan

Pozvěte vás, abyste ukázali svůj designérský talent a objevili krásu nehmotného dědictví Dongguan-0

 Z Dongguan Time Network News sem přicházejí studenti vysokých škol, kteří milují módní design. 10.

Pozvěte vás, abyste ukázali svůj designérský talent a objevili krásu nehmotného dědictví Dongguan-1

  června byla v Experimentálním divadle Městského kulturního centra oficiálně zahájena soutěž „Objevování krásy nehmotného dědictví Dongguan“ 2017 Dongguanská aktivita v oblasti originálního kostýmního designu a soutěžní síťový design v kostýmech pro nehmotné dědictví na univerzitě studentů v Guangdongu. Asociací zemského oděvního a oděvního průmyslu, Asociací zemských módních návrhářů, Městským kulturním centrem,Soutěž v designu síťového oblečení pro nehmotné dědictví 2017 Guangdong College, která je sponzorována oficiální náborovou platformou provinčního ministerstva školství (Qingpin. com), nyní od 10. července aktivně požaduje příspěvky od vysokoškolských studentů v celé provincii.

Pozvěte vás, abyste ukázali svůj designérský talent a objevili krásu nehmotného dědictví Dongguan-2

  Kultivujte a objevujte výjimečné rezervy talentů v oblasti kostýmního designu.

Pozvěte vás, abyste ukázali svůj designérský talent a objevili krásu nehmotného dědictví Dongguan-3

  Cílem této soutěže je použít prvky nehmotného kulturního dědictví k vytvoření a prozkoumání nového modelu nehmotného kulturního dědictví a dokování moderního kulturního průmyslu. Urychlete školení a objevování vynikajících talentů v oblasti oděvního designu a zvyšte kulturní kreativitu a konotaci módního designu v oděvním průmyslu v naší provincii. V současné době má Dongguan 120 reprezentativních projektů nehmotného kulturního dědictví nad úrovní města, 39 projektů nad úrovní provincií a 8 projektů národního kulturního dědictví. Podrobnosti o nehmotném kulturním dědictví se můžete přihlásit na oficiálních stránkách Městského kulturního muzea.

Pozvěte vás, abyste ukázali svůj designérský talent a objevili krásu nehmotného dědictví Dongguan-4

  , nebo navštivte Městskou výstavu nehmotného kulturního dědictví. Přihlášky musí být v originálním designu a musí být uveden název díla a kreativní nápad designu.

Pozvěte vás, abyste ukázali svůj designérský talent a objevili krásu nehmotného dědictví Dongguan-5

  Každý soutěžící může odeslat 1–3 vykreslení.

Pozvěte vás, abyste ukázali svůj designérský talent a objevili krásu nehmotného dědictví Dongguan-6

  Soutěžící, kteří mají zájem o účast, by se měli přihlásit ke stažení na Qingpinwo. com (https://www. qingpinwo.

 com/) nebo na oficiálním webu Městského kulturního centra (http://www. dgswhg.

 com/) 2017 Soutěž studentů univerzity Guangdong v nehmotném dědictví v soutěži o oděvní síťový design „Registrační formulář“,Fotografie návrhových prací (ve formátu JPG) a registrační formulář zašlete do schránky Městského kulturního střediska: [email protected] com. Při odesílání elektronických dokumentů je třeba zaslat také papírové designové omítky (velikost 27 cm × 40 cm) a registrační formulář.

  Podrobnosti o konkrétních činnostech najdete na oficiálním účtu WeChat „Kulturní Wanjia“. Součástí prohlídky budou i díla oceněná zlatem a stříbrem. Pořadatel pozve v červenci letošního roku odbornou porotu desítku nejlepších národních kostýmních návrhářů a desítku nejlepších kostýmních návrhářů v Guangdongu.

 Bude provedeno komplexní vyhodnocení na základě smyslů designu a nehmotných prvků dědictví položek. Tato soutěž má 1 zlatou medaili, 2 stříbrné medaile, 3 bronzové medaile, 10 vynikajících cen a 40 finalistů.

  Všechna oceněná díla budou vydána s certifikáty, mezi nimiž budou oceněny zlaté a stříbrné ceny, které pomohou dokončit výrobu kostýmních děl, a budou zahrnuty do turné aktivity originálního kostýmního designu v roce 2017 v Dongguanu. Bude vystaven na stejném pódiu s pracemi slavných národních a provinčních módních návrhářů.

  Projekt Dongguan 5 debutoval na 6. Mezinárodním festivalu nehmotného kulturního dědictví 10. června odstartoval 6. čínský mezinárodní festival nehmotného kulturního dědictví Chengdu v Expo parku Chengdu Intangible Heritage.

  5 projektů nehmotného kulturního dědictví v produkčních dovednostech Dongguan-Wanxiang, výrobní dovednosti v tkaní ve Wancao, výrobní dovednosti v rýžovém knedlíku Yujia,Na letošním Festivalu nehmotného dědictví se skvěle objevily dovednosti v kantonském stylu výroby voskovaného masa (dovednosti výroby klobás v krátkém řezu Gaobu) a dovednosti výroby dračích lodí. Tématem letošního Festivalu nehmotného dědictví je „Vivid Practice of Inheritance and Development“ v návaznosti na koncept „Going into Life, Living and Vigorous“. Řada aktivit, jako je soutěž nehmotného kulturního dědictví a čínské tradiční divadelní umění vstupující do komunity.

.