Auto

Osmdesátiletá dáma dostala podvodný hovor, policie Yubei ji okamžitě odradila od ztráty

souhrn

Osmdesátiletá paní přijala 13. června podvodný hovor z Hualong.com v 11:9. Asi v 15:00 10. června přijala hovor paní Cao, která žije v Huixing, provinční veřejnost Guangdong. Úřad pro bezpečnost uvedl, že došlo ke ztrátě průkazu totožnosti staré dámy, což umožnilo zločincům jej používat, a byla podezřelá z účasti na trestném činu praní peněz. Oddělení veřejné bezpečnosti v provincii Guangdong chce podniknout kroky proti paní Cao

Osmdesátiletá dáma dostala podvodný hovor, policie Yubei ji okamžitě odradila od ztráty

Osmdesátiletá dáma dostala podvodný hovor, policie Yubei ji okamžitě odradila od ztráty-0

 Osmdesátiletá paní přijala 13. června podvodný hovor z Hualong. com v 11:9. Asi v 15:00 10.

Osmdesátiletá dáma dostala podvodný hovor, policie Yubei ji okamžitě odradila od ztráty-1

  června přijala hovor paní Cao, která žije v Huixing, provinční veřejnost Guangdong.

Osmdesátiletá dáma dostala podvodný hovor, policie Yubei ji okamžitě odradila od ztráty-2

  Úřad pro bezpečnost uvedl, že došlo ke ztrátě průkazu totožnosti staré dámy, což umožnilo zločincům jej používat, a byla podezřelá z účasti na trestném činu praní peněz. Úřad veřejné bezpečnosti provinční provincie Guangdong hodlá přijmout povinná opatření proti paní Cao.

Osmdesátiletá dáma dostala podvodný hovor, policie Yubei ji okamžitě odradila od ztráty-3

 Když stará paní Cao uslyšela, že se velmi bojí, zeptala se druhé strany, jak s touto záležitostí zacházet.

Osmdesátiletá dáma dostala podvodný hovor, policie Yubei ji okamžitě odradila od ztráty-4

  Potom druhá strana řekla staré paní Cao, že musí nejprve složit část zálohy. Poté, co byl případ jasný, byla skutečně irelevantní, takže by vzala peníze paní Caoové. Záloha je vrácena.

Osmdesátiletá dáma dostala podvodný hovor, policie Yubei ji okamžitě odradila od ztráty-5

  Jakmile to paní Cao uslyšela, identifikační číslo paní Cao,Druhé straně bylo sděleno číslo bankovní karty a heslo banky a požádali obyvatele „Úřadu veřejné bezpečnosti provinční provincie Guangdong“ o převod peněz z bankovní karty paní Cao.

Osmdesátiletá dáma dostala podvodný hovor, policie Yubei ji okamžitě odradila od ztráty-6

  Moje žena odradila starou paní Cao nejen, že neposlouchala, ale také nechala svého manžela vystoupit. Stará paní Cao má letos 80 let a obvykle žije se svým manželem strýcem Zhangem.

  Když strýček Zhang uslyšel, že paní Cao se chystala změnit číslo své bankovní karty. Když si řekli heslo,Strýček Zhang vykročil vpřed, aby odradil paní Cao, a řekl paní Cao, že se jedná o podvodný hovor.

  Nevěřte druhé straně.

  Neříkejte druhé straně číslo bankovní karty a heslo. Ale v tuto chvíli, paní Cao úplně ztratil rozum.

  Když přišel strýc Zhang. Když to odradila, paní Cao nejenže odmítla poslouchat, ale také odložila telefon a strýčka Zhanga odtlačila na balkon domu. Zavolal strýčka Zhanga, aby vystoupil, a poté se vrátil, aby pokračoval v rozhovoru s druhou stranou, a řekl druhé straně své číslo bankovní karty a heslo. Strýček Zhang, kterého nakonec paní Cao nakonec vytlačila z domu, nezbývalo nic jiného, ​​než zavolat na pomoc 110.

  Yubei policie vyrazila včas odradit paní Cao.

  Po obdržení této situace policie z policejní stanice Huixing rychle zařídila, aby policie spěchala do domu paní Caoové, aby tuto záležitost vyřešila. Když policie dorazila na místo, paní Cao už řekla druhé straně své tři čísla a hesla bankovních karet.

  Překvapivé je, že když se policisté zeptali paní Cao na situaci paní Cao, paní Cao to také zakryla „Ne, byl jsem příliš ochotný říci policii situaci. Po období legální publicity policií si paní Cao uvědomila, že byla podvedena. Později s pomocí policie paní Cao nahlásila ztrátu tří bankovních karet.

 Naštěstí pan Zhang zavolal policii včas a peníze na třech bankovních kartách paní Cao nebyly převedeny pryč zločinci. Yubei policie připomněla široké veřejnosti, že státní zastupitelství nikdy nebude žádat osobu, aby informovala bankovní kartu a heslo na telefonu, natož aby ji požádala o složení zálohy prostřednictvím telefonu.

 Dotčená osoba by zároveň měla ihned po zjištění, že byla podvedena, nahlásit policii, aby orgány veřejné bezpečnosti mohly platbu zastavit technickými prostředky. V tomto případě naštěstí pan Zhang zavolal policii včas. Pokud by policie zavolala policii na pozdější dobu, peníze z bankovní karty paní Cao mohli podvodníci převést pryč.

.