Umění

Vdaná ženská online seznamka se setkává s „Lao Lai“ a na začátku seznamování se setkává s policejními inspekcemi

souhrn

Web Hualong.com 13. června informoval v 11: 9: „Soudruhová policie, děkuji vám za včasný příjezd, jinak budu podveden!“ Osoba, která řekla, že jde o mladou ženu, která žije na Yubei Road. Právě přišla k muž netizen. Hotelový pokoj, který otevřela, prozkoumala policie, když se zúčastnila schůzky, ale po rozbití policii znovu a znovu děkovala. Ukázalo se, že mužský netizen, se kterým žena chodila, byl „Lao Lai "

Vdaná ženská online seznamka se setkává s „Lao Lai“ a na začátku seznamování se setkává s policejními inspekcemi

Vdaná ženská online seznamka se setkává s „Lao Lai“ a na začátku seznamování se setkává s policejními inspekcemi-0

  Web Hualong. com 13.

Vdaná ženská online seznamka se setkává s „Lao Lai“ a na začátku seznamování se setkává s policejními inspekcemi-1

   června informoval v 11: 9: „Soudruhová policie, děkuji vám za včasný příjezd, jinak budu podveden!“ Osoba, která řekla, že jde o mladou ženu, která žije na Yubei Road. Právě přišla k muž netizen.

Vdaná ženská online seznamka se setkává s „Lao Lai“ a na začátku seznamování se setkává s policejními inspekcemi-2

   Hotelový pokoj, který otevřela, prozkoumala policie, když se zúčastnila schůzky, ale po rozbití policii znovu a znovu děkovala. Ukázalo se, že mužský netizen, se kterým žena chodila, byl „„Laolai“ a často podvádějí pocity a věci žen prostřednictvím nástrojů online chatu. V 15:00 8.

Vdaná ženská online seznamka se setkává s „Lao Lai“ a na začátku seznamování se setkává s policejními inspekcemi-3

   června policie ve službě na policejní stanici Lianglu v Úřadu veřejné bezpečnosti okresu Yubei zjistila, že byly Jiulongpo uvedeny jako uprchlíci online. Okresní soud. "Lao Lai" Liu zůstal v pokoji v hotelu v jeho jurisdikci. Policie okamžitě vběhla na místo a zavolala "„Laolai“ Liu a další žena s příjmením Duan přivedli zpět na policejní stanici.

Vdaná ženská online seznamka se setkává s „Lao Lai“ a na začátku seznamování se setkává s policejními inspekcemi-4

   Po vyšetřování policií bylo zjištěno, že Liu byl nejen uveden jako online uprchlík u okresního soudu v Longpo, protože si často půjčoval peníze a nevrátil peníze, ale také sladkými slovy podváděla ženské netizeny. Pocity a peníze.

   Paní Duan, která si na policejní stanici hrála s Liu Mou, byla šokována, když se o tom dozvěděla, a opakovaně policii vyjádřila svou vděčnost. Paní Duan řekla policii, že potkala Liu na chatovacím softwaru. Po několika dnech chatování paní Duan přitahovala ohleduplnost a humor Liu, která byla oblečená v módě a hezké, a poté se paní Duan a Liu setkaly v hotelu na Yubei Two Road.

   Stejně jako si paní Duan a Liu vedli velmi šťastný rozhovor, přišel do místnosti policista ve službě z obousměrné policejní stanice. Liu byl předvolán na policejní stanici.

   V současné době byla Liu převedena k okresnímu soudu Jiulongpo.

   Yubei policie připomněla občanům, že online seznamování je obtížné rozlišit mezi skutečným a nepravdivým. Měli byste být opatrní, když vidíte netizeny, a nevěřit tomu, co říkají cizí lidé. Zvláštní pozornost je třeba věnovat dívkám. Nikdy se nesetkávejte s netizeny podle libosti, abyste nebyli oklamáni.

   Pokud narazíte na podezřelé situace, měli byste okamžitě ohlásit policii o pomoc.

.