Stipendium

Členové městské strany a soudruzi-veteráni se učí vyjadřovat ducha kongresu provinční strany

souhrn

Včera naše město uspořádalo studijní setkání pro členy městské strany a veterány soudruhy ve vile Qilin. Studijní schůzka vyzvala Yang Hanqinga, výkonného viceprezidenta Provinční stranické školy, aby připravil zvláštní zprávu na téma „Soustřeďte se na kreslení plánu a vytvořte novou kancelář“ a Du Xinshan, vedoucí lektorské skupiny provinční Oddělení propagandy výboru strany připravilo „Akční průvodce vedoucím ke studii a provádění práce v Kuang-tungu“ Zvláštní zpráva důležitých pokynů generálního tajemníka Si Ťin-pchinga,Li Hao, Wang Zhongfu,

Členové městské strany a soudruzi-veteráni se učí vyjadřovat ducha kongresu provinční strany

Členové městské strany a soudruzi-veteráni se učí vyjadřovat ducha kongresu provinční strany-0

  Včera naše město uspořádalo studijní setkání pro členy městské strany a veterány soudruhy ve vile Qilin. Studijní schůzka vyzvala Yang Hanqinga, výkonného viceprezidenta Provinční stranické školy, aby připravil zvláštní zprávu na téma „Soustřeďte se na kreslení plánu a vytvořte novou kancelář“ a Du Xinshan, vedoucí lektorské skupiny provinční Oddělení propagandy výboru strany připravilo „Akční průvodce vedoucím ke studii a provádění práce v Kuang-tungu“ Zvláštní zpráva důležitých pokynů generálního tajemníka Si Ťin-pchinga,Studijního setkání se zúčastnilo 24 veteránských vůdců města, včetně Li Hao, Wang Zhongfu, Zheng Liangyu, Qin Wenjun a Zou Erkang. Yang Hanqing ve své zprávě uvedl, že 12.

Členové městské strany a soudruzi-veteráni se učí vyjadřovat ducha kongresu provinční strany-1

   sjezd provinčních stran byl velmi důležitým setkáním v kritické fázi reformy a rozvoje Guangdongu.

Členové městské strany a soudruzi-veteráni se učí vyjadřovat ducha kongresu provinční strany-2

   Práce je důležitá a duch tohoto setkání,Jedná se o konferenci, která má držet vysoko transparent, přenášet minulost a postupovat vpřed v jednotě. Yang Hanqing věří, že hloubkové studium a realizace ducha stranického kongresu musí posílit pocit naléhavosti, odpovědnosti a poslání, aktivně zkoumat nové myšlenky, nové mechanismy a nová opatření ke zlepšení práce, posílit důvěru, chopit se příležitostí, odvážit se převzít odpovědnost, tvrdě pracovat a snažit se být první, věnovat se novému cyklu reforem a vývoje v Kuang-tungu;Je nutné se učit a porozumět duchu kongresu strany, studovat a chápat ducha kongresu strany ze všech úhlů a úhlů, sjednotit myšlenky a znalosti do ducha konference a kondenzovat moudrost a sílu k plné realizaci cílů , úkoly a hlavní opatření určená konferencí. Příchod; je třeba být pragmatický a realizovat jej, podporovat pragmatický styl a vymýšlet pragmatické metody a opatření,Vylepšete implementační mechanismus, udělejte to na místě a ujměte se vedení. Du Xinshan ve své zprávě uvedl, že důležitými pokyny generálního tajemníka Si Ťin-pchinga pro práci Kuang-tungu jsou nové a vyšší požadavky, aby Guangdong postupoval s dobou, přesně určoval impuls pro budoucí vývoj Kuang-tungu a také řídil nové myšlenky země.

Členové městské strany a soudruzi-veteráni se učí vyjadřovat ducha kongresu provinční strany-3

   , nové myšlenky a nové strategie. Vývoj a konkretizace Guangdongu. Mezi nimi jsou „čtyři perzistence“ transparentem, směrem a principy guangdongské reformy a rozvoje, „třemi podporami“ jsou mise a vývojová cesta guangdongu a „dvě v popředí“ je cílem guangdongské reformy a rozvoje. Du Xinshan věří, že abychom se mohli učit od důležitých pokynů generálního tajemníka Xi Jinpinga pro práci v Kuang-tungu, je nutné se učit od ducha řady důležitých projevů a nových myšlenek, nových myšlenek a strategií pro správu země generálního tajemníka Xi Jinpinga.

Členové městské strany a soudruzi-veteráni se učí vyjadřovat ducha kongresu provinční strany-4

  Podívejte se na celkovou situaci a obecnou situaci; poučte se z důležitých pokynů generálního tajemníka Si Ťin-pchinga o reformě a rozvoji Guangdongu a podívejte se na celkovou situaci a perspektivu; poučte se z praxe reformy a otevírání a socialistické modernizace. Podívejte se v praxi a době. Za jeden den studia staří vůdci pozorně poslouchali zprávu,Čas od času jedna strana zaznamenala na papír.

Členové městské strany a soudruzi-veteráni se učí vyjadřovat ducha kongresu provinční strany-5

   Řekli, že poslechem této zprávy mají úplnější a hlubší pochopení ducha důležitých pokynů generálního tajemníka Si Ťin-pchinga o práci Kuang-tungu a ducha dvanáctého kongresu stranické provincie. Jsou upřímně spokojeni s velkými úspěchy Kuang-tungu. a jsou s Guangdongem velmi spokojeni.

Členové městské strany a soudruzi-veteráni se učí vyjadřovat ducha kongresu provinční strany-6

Budoucí ekonomický a sociální rozvoj dále posiluje důvěru. Jako veteránští soudruzi musíme vždy udržovat své politické kvality, sjednocovat své myšlenky a činy s duchem důležitých pokynů a duchem kongresu zemské strany, soustředit naše úsilí, plně hrát naše výhody a dodávat rozvoji pozitivní energii Guangdongu v nové éře. .