Průmysl

Šest sebevražedných návyků po jídle

souhrn

Hualong.com, 12. června, 20:00, co obvykle děláte po jídle? Je to kouření, konzumace ovoce, pití čaje, koupání nebo uvolňování pásu, zpěv, chůze, spánek? Pokud máte po jídle jeden nebo více z výše uvedených zvyků, buďte ostražitější, tyto podrobnosti života vraždí vaše zdraví! Jíst ovoce po jídle Mnoho lidí si rád dá nějaké ovoce po jídle.Mysli na to

Šest sebevražedných návyků po jídle

Šest sebevražedných návyků po jídle-0

  Hualong. com, 12. června, 20:00, co obvykle děláte po jídle? Je to kouření, konzumace ovoce, pití čaje, koupání nebo uvolňování pásu, zpěv, chůze, spánek? Pokud máte po jídle jeden nebo více z výše uvedených zvyků, buďte ostražitější, tyto podrobnosti života vraždí vaše zdraví! Jíst ovoce po jídle Mnoho lidí si rád dá nějaké ovoce po jídle. Myslíte si, že to vede k vyčištění úst.

Šest sebevražedných návyků po jídle-1

   Ve skutečnosti jde o nesprávný životní styl. Jíst ovoce ihned po jídle ovlivní trávení.

Šest sebevražedných návyků po jídle-2

   Protože když se potravina dostane do žaludku, je třeba ji trávit po dobu 1 až 2 hodin, aby se pomalu vyloučila. Pokud jíte ovoce ihned po jídle, bude ovoce blokováno dříve konzumovaným jídlem a nemůže být normálně tráveno. Pití silného čaje po jídle obsahuje v čajových listech hodně tříslovin.

Šest sebevražedných návyků po jídle-3

  Pití silného čaje po jídle způsobí, že se nestrávené bílkoviny, které byly právě konzumovány, spojí s taniny a vytvoří sraženinu, která ovlivní vstřebávání bílkovin; látky v čaji také znemožní vstřebávání železa, což je dlouhodobě po špatný zvyk pít silný čaj může snadno vést k anémii z nedostatku železa; pití čaje bezprostředně po jídle navíc způsobí, že se do žaludku dostane velké množství vody. Rovněž zředí trávicí šťávu vylučovanou žaludkem, a tím ovlivní trávení potravy žaludkem. Někteří lidé si myslí, že kouření po jídle „cigareta po jídle poráží živého boha. “ Ve skutečnosti je tato praxe pro lidské tělo extrémně škodlivá.

Šest sebevražedných návyků po jídle-4

   Protože gastrointestinální peristaltika těla je po jídle velmi častá, zrychluje se také krevní oběh a trávicí systém začíná komplexně cvičit. Pokud kouříte v tuto chvíli, plíce a tkáně celého těla kouř velmi absorbují, což má za následek absorpci velkého množství škodlivých složek v kouři, což bude mít silný stimulační účinek na dýchání a zažívací trakt, což nepochybně přinést více funkcím těla a tkání. Obvykle je kouření mnohem škodlivější.

   Pití vody ihned po jídle zředí žaludeční šťávu. Potravina v žaludku vstupuje do tenkého střeva, než může být trávena, což oslabuje schopnost trávení žaludeční šťávy a snadno způsobuje gastrointestinální onemocnění. Pokud pijete sódu po jídle, je to pro vaše tělo ještě nepříznivější.

  Oxid uhličitý produkovaný sodou může snadno zvýšit tlak v žaludku a způsobit akutní dilataci žaludku. Po jídle zpívejte karaoke a hned po jídle zvyšte kapacitu žaludku. Průtok krve se zvyšuje.

   V této době zpěv posune bránici dolů a zvýší tlak v břišní dutině, což může způsobit zažívací potíže a další příznaky, jako je gastrointestinální nepohodlí. Proto je nejlepší zpívat karaoke zhruba po hodině po jídle, poté, co je jídlo normálně stráveno, nebo jednoduše nejprve zpívat a potom jíst. Řízení po jídle kvůli trávicím potřebám,Většina krve je koncentrována v žaludku a mozek je ve stavu dočasné ischemie. V této době může řízení snadno vést k chybám v provozu a autonehodám.

Proto je bezpečnější řídit 1 hodinu po jídle. Hualong. com komplexní.