Soutěž

Shenzhen navštívili akademici Národní akademie věd Spojených států a vedoucí českého ministerstva průmyslu a obchodu

souhrn

Zhang Hu se setkal s Jeffem Burkem, členem Národní akademie věd, a jeho doprovodem Včera ráno se Zhang Hu, člen Stálého výboru Městského výboru strany a výkonný náměstek primátora, setkal s Jeffem Burkem, členem Národní Akademie věd a Akademie věd a jeho doprovod. Obě strany uvedly, že se budou spoléhat na špičkové inovační prostředí Shenzhenu a dokonalé tržní systémy a mechanismy, aby společně pracovaly na pokroku v hraniční technologii syntetické biologie a urychlení procesu výzkumu a vývoje a industrializace.

Shenzhen navštívili akademici Národní akademie věd Spojených států a vedoucí českého ministerstva průmyslu a obchodu

Shenzhen navštívili akademici Národní akademie věd Spojených států a vedoucí českého ministerstva průmyslu a obchodu-0

  Zhang Hu se setkal s Jeffem Burkem, členem Národní akademie věd, a jeho doprovodem Včera ráno se Zhang Hu, člen Stálého výboru Městského výboru strany a výkonný náměstek primátora, setkal s Jeffem Burkem, členem Národní Akademie věd a Akademie věd a jeho doprovod.

Shenzhen navštívili akademici Národní akademie věd Spojených států a vedoucí českého ministerstva průmyslu a obchodu-1

   Obě strany uvedly, že se budou spoléhat na špičkové inovační prostředí Shenzhenu a dokonalé tržní systémy a mechanismy, aby spolupracovaly na urychlení vývoje a industrializace špičkových technologií syntetické biologie. Pozitivně přispívejte k výstavbě mezinárodního technologického a průmyslového inovačního centra. Schůze se zúčastnil Li Tingzhong, generální tajemník městské správy. Ai Xuefeng se setkal s náměstkem primátora Ministerstva průmyslu a obchodu ČR Edelwaldem Mužeckim a jeho delegací.

Shenzhen navštívili akademici Národní akademie věd Spojených států a vedoucí českého ministerstva průmyslu a obchodu-2

   Ai Xuefeng, zástupce starosty Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky, se včera setkal s delegací.

Shenzhen navštívili akademici Národní akademie věd Spojených států a vedoucí českého ministerstva průmyslu a obchodu-3

   Ai Xuefeng řekl:Shenzhen má úzké kontakty s mnoha městy v České republice a doufá, že Shenzhen a Praha vytvoří přátelské vztahy a podpoří praktičtější spolupráci mezi oběma stranami. Řekl, že více českých společností je vítáno k účasti na veletrhu špičkových technologií v Shenzhenu, aby plně prokázaly nejnovější české technologické úspěchy.

Shenzhen navštívili akademici Národní akademie věd Spojených států a vedoucí českého ministerstva průmyslu a obchodu-4

Zároveň obě strany spolupracují na společné podpoře rozvoje přímých letů a dalších mezinárodních tras. Mužicki uvedl, že Česká republika přikládá spolupráci se Shenzhen velký význam, zejména v oblasti high-tech, průmyslového designu, vysokého školství a cestovního ruchu. Česká republika se veletrhu špičkových technologií účastní již mnoho let a v příštím roce plánuje rozšířit své stánky, aby povzbudila další české technologické společnosti k účasti v Shenzhenu a hledala více příležitostí pro spolupráci se společnostmi v Shenzhenu. .