Stipendium

Tajemník výboru městské strany Wang Weizhong jednal s stranickou a vládní delegací Pudong New Area

souhrn

Odpoledne 12. schůze se Wang Weizhong, člen stálého výboru zemského výboru strany a tajemník městského stranického výboru, sešel se stranou Pudong New Area a vládní delegací vedenou členem stálého výboru Šanghaje Městský výbor strany, tajemník výboru strany Pudong New Area a ředitel řídícího výboru zóny volného obchodu v Šanghaji Weng Zuliang. Obě strany uvedly, že budou společně realizovat ducha řady důležitých projevů a nových myšlenek, nových myšlenek a strategií pro správu země generálního tajemníka Jinpinga.V aspektech reformy, otevírání, inovací atd.

Tajemník výboru městské strany Wang Weizhong jednal s stranickou a vládní delegací Pudong New Area

Tajemník výboru městské strany Wang Weizhong jednal s stranickou a vládní delegací Pudong New Area-0

  Odpoledne 12. schůze se Wang Weizhong, člen stálého výboru zemského výboru strany a tajemník městského stranického výboru, sešel se stranou Pudong New Area a vládní delegací vedenou členem stálého výboru Šanghaje Městský výbor strany, tajemník výboru strany Pudong New Area a ředitel řídícího výboru zóny volného obchodu v Šanghaji Weng Zuliang.

Tajemník výboru městské strany Wang Weizhong jednal s stranickou a vládní delegací Pudong New Area-1

   Obě strany uvedly, že budou společně realizovat ducha řady důležitých projevů a nových myšlenek, nových myšlenek a strategií pro správu země generálního tajemníka Jinpinga.

Tajemník výboru městské strany Wang Weizhong jednal s stranickou a vládní delegací Pudong New Area-2

Učte se od sebe navzájem, inspirujte se a vzájemně se podporujte v reformách, otevírání a inovacích a společně pracujte na nových a větších příspěvcích k celkovému rozvoji země a lépe demonstrujte výhody reformy a otevírání a výhody socialismus s čínskými charakteristikami. Setkání se zúčastnili představitelé města Guo Yonghang a Liu Qingsheng. .