Zábava

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem

souhrn

Hualong.com.cn v 11:28 dne 13. června. Brzy ráno 11. června vyšetřoval dopravní a hlídkový oddíl Úřadu veřejné bezpečnosti v Liangjiang New District a zabýval se řidičem, který zatroubil na houkačku pozdě v noci. policie nepředpokládala, že řidič byl také podezřelý z řízení pod vlivem alkoholu. Přibližně v 1 hodinu ráno téhož dne příslušníci 2. servisní brigády, oddělení dopravní a hlídkové policie v Liangjiang New District zpracovávali dopravní nehodu na silnici Jixing.V tuto chvíli

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem-0

 Hualong.

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem-1

 com.

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem-2

 cn v 11:28 dne 13. června. Brzy ráno 11.

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem-3

  června vyšetřoval dopravní a hlídkový oddíl Úřadu veřejné bezpečnosti v Liangjiang New District a zabýval se řidičem, který zatroubil na houkačku pozdě v noci. policie nepředpokládala, že řidič byl také podezřelý z řízení pod vlivem alkoholu. Přibližně v 1 hodinu ráno téhož dne příslušníci 2. servisní brigády, oddělení dopravní a hlídkové policie v Liangjiang New District zpracovávali dopravní nehodu na silnici Jixing.

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem-4

 V tomto okamžiku za ním zazněl výbuch pronikavého pískání.

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem-5

  Uprostřed noci hluk píšťalky vyrušil okolní obyvatele. Policie okamžitě přistoupila k píšťalkovému autu, naznačila řidiči, aby se zastavil, a zaparkovala, a požádala řidiče o předložení řidičského průkazu a řidičského průkazu ke kontrole . Během kontroly policie nejasně ucítila u řidiče náznak alkoholu.

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem-6

 Policie následně u řidiče provedla dechovou zkoušku na alkohol. Výsledkem zkoušky bylo, že obsah alkoholu byl 43mg / 100ml a byl podezřelý z pití a řízení.

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem-7

  Po vyšetřování vypila řidička paní Zhang v noci na setkání s přáteli dvě lahve piva a měla štěstí, že odjela domů nedaleko. Když jsem viděl, že se blížím k bráně komunity, viděl jsem, že auto před bylo zaparkováno. Paní Zhang, která byla podrážděná, dlouho troubila a troubila. Policie uložila paní Zhang pokutu ve výši 50 juanů v souladu s článkem 90 „zákona o bezpečnosti silničního provozu v Čínské lidové republice“, „troubení v oblastech nebo silničních úsecích, kde je troubení zakázáno“.

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem-8

  Zároveň v souladu s čl. 91 odst.

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem-9

  1 „zákona o bezpečnosti silničního provozu v Čínské lidové republice“Doložka „Pití a řízení motorového vozidla“ uložila paní Zhang pokutu 1 000 juanů, odečetla 12 bodů a zadržovala řidičský průkaz na 6 měsíců.

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem-10

  Policie připomněla: v souladu s příslušnými požadavky samosprávy motorová vozidla uvnitř vnitřního okruhu hlavního města jsou zakázány po dobu 24 hodin. Zatroubejte houkačkou.

Cítil se podrážděný pozdě v noci a po vyšetřování zatroubil na píšťalku, ve skutečnosti řídil pod vlivem-11

Oblast bez houkačky zahrnuje všechny úseky silnic v městské rychlostní komunikaci (vnitřní okruh). Jakmile obyvatelé hluk ruší,Bude vyšetřován policií. Zároveň se doufá, že řidiči musí mít na paměti „pití a ne řízení, řízení a pití“, z důvodu osobní bezpečnosti sebe i ostatních, přísně dodržovat předpisy silničního provozu a nepít a řídit. .