Umění

Odpolední revize - obě města oscilovala a posílila kolektivní akcie subjektů

souhrn

V úterý (13. června) malé a střední společnosti změnily svůj trend, jednotlivé akcie se odrazily plošně a vypukl sektor neželezných kovů. Populární témata jako sub-nové akcie a špičkové převody byly hledány po fondech. SSE 50 kolísala a oslabovala. Ke konci poledne vykázal šanghajský index 3151,25 bodu, což je nárůst o 0,36%, s obratem 78,9 miliardy. Shenzhen Component Index zaznamenal 10 212,67 bodu, což je nárůst o 0,92%

Odpolední revize - obě města oscilovala a posílila kolektivní akcie subjektů

Odpolední revize - obě města oscilovala a posílila kolektivní akcie subjektů-0

  V úterý (13.

Odpolední revize - obě města oscilovala a posílila kolektivní akcie subjektů-1

   června) Business Herald 21.

Odpolední revize - obě města oscilovala a posílila kolektivní akcie subjektů-2

   století, malé a střední podniky změnily svůj klesající trend, jednotlivé akcie se odrazily plošně, vypukl sektor neželezných kovů, nové akcie, vysoká dodávka a další populární témata v rané fázi byly všechny vyhledávány fondy. SSE 50 kolísala a oslabovala. Ke konci poledne vykázal šanghajský index 3151,25 bodu, což je nárůst o 0,36%, s obratem 78,9 miliardy.

Odpolední revize - obě města oscilovala a posílila kolektivní akcie subjektů-3

   Shenzhen Component Index zaznamenal 10 212,67 bodu,Zvýšil se o 0,92% při obratu 110,3 miliard.

Odpolední revize - obě města oscilovala a posílila kolektivní akcie subjektů-4

   Růst Enterprise Market vykázal 1794,59 bodu, což je nárůst o 1,07%, s obratem 28,8 miliardy.

Odpolední revize - obě města oscilovala a posílila kolektivní akcie subjektů-5

   Z pohledu disku má největší zisky koncept zlata, těžby neželezných kovů, těžby uhlí, lithiové baterie, přenosu vysokých dodávek, nových zásob, domácího softwaru a dalších odvětví; pojištění, letiště pro civilní letectví, super koncept, ceny ropy , likéry, banky a další odvětví mají největší poklesy dříve. Analytici společnosti Guotai Junan Lin Longpeng a Jiang Shaojun v článku napsali, že v minulém čtvrtletí si fondy v souvislosti s přísnějším financováním a přísnějším dohledem vybraly přední spotřebitelské akcie, jako jsou domácí spotřebiče a likéry, aby udržely krok.

   S nedávným rychlým růstem cen akcií tyto přední spotřebitelské akcie v zásadě dokončily obnovení svých ocenění a poměr cena / výkon prudce poklesl. V budoucnu se trh předních populací bílých koní také posune směrem k zdokonalení, tj.

   Od hloubkové orby jednotlivých populací zdola nahoru s rostoucím rozpětím konkurenční výhody v tomto odvětví, od předních společností v nejstabilnějším odvětví po přední společnosti v rostoucích společnostech a růstových odvětvích.

.