Zdraví

Vesnický pracovní tým okresu Moyu pomáhá při přebytečné pracovní síle při zaměstnávání

souhrn

Čisté zprávy z Tchien-šan (reportér Zhou Jianguo): „Mzda v prvním měsíci byla vyplácena včas. Po obdržení těchto 3 000 juanů budu mít peníze na nákup nějakého hnojiva na pole.“ Zatímco mluvil, Mai Mai Tulsun • Immati má spokojený úsměv na tváři. Za účelem odvádění dobré práce při vývozu služeb práce převádějte přebytečnou venkovskou práci do zaměstnání a zvyšujte příjmy zemědělců a pastevců.Správa dálnic autonomní oblasti v Moyu

Vesnický pracovní tým okresu Moyu pomáhá při přebytečné pracovní síle při zaměstnávání

Vesnický pracovní tým okresu Moyu pomáhá při přebytečné pracovní síle při zaměstnávání-0

  Čisté zprávy z Tchien-šan (reportér Zhou Jianguo): „Mzda v prvním měsíci byla vyplácena včas. Po obdržení těchto 3 000 juanů budu mít peníze na nákup nějakého hnojiva na pole.

Vesnický pracovní tým okresu Moyu pomáhá při přebytečné pracovní síle při zaměstnávání-1

  “ Zatímco mluvil, Mai Mai Tulsun • Immati má spokojený úsměv na tváři. Za účelem odvádění dobré práce při vývozu služeb práce převádějte přebytečnou venkovskou práci do zaměstnání a zvyšujte příjmy zemědělců a pastevců. Tým „Visit Huiju“ Autonomous Region Highway Administration ve vesnici Jigedekuduke, město Kaersai, okres Moyu, koordinoval tyto dva vesnické výbory a zorganizoval 22 přebytečných dělníků z vesnice, aby se dostali do pobočky pro správu dálnic v Pishan na půl roku údržby silnic.

Vesnický pracovní tým okresu Moyu pomáhá při přebytečné pracovní síle při zaměstnávání-2

   Vesničan Merikhan Kadir řekl: "Toto je první měsíc výdělku mého syna.

Vesnický pracovní tým okresu Moyu pomáhá při přebytečné pracovní síle při zaměstnávání-3

   Díky pracovnímu týmu.

Vesnický pracovní tým okresu Moyu pomáhá při přebytečné pracovní síle při zaměstnávání-4

  "Díky vesnické vesnické pobočce nechám svého syna tvrdě pracovat, vydělávat peníze a nikdy nezklamu očekávání vesnické vesnické pobočky a vesnického pracovního týmu. “Převod přebytečné venkovské pracovní síly je důležitým projektem obživy, který má okres Moyu. tlačí vpřed od roku 2017.

Vesnický pracovní tým okresu Moyu pomáhá při přebytečné pracovní síle při zaměstnávání-5

  , Kraj nadále organizoval a organizoval přesun více než 10 000 dělníků, povzbuzoval a pomáhal lidem najít zaměstnání v souvisejících podnicích v Xinjiangu i mimo něj,Pěstujte mladé lidi s pokročilým myšlením, technologií a kulturou pro rozvoj Moyu.

Vesnický pracovní tým okresu Moyu pomáhá při přebytečné pracovní síle při zaměstnávání-6

.