Informace

Meteorologická observatoř vydala modré varování před tajfunem „Miao Bai“ vstupujícím do Jiangxi v poledne

souhrn

Zprávy CCTV: Podle webu Ústřední meteorologické observatoře bylo 13. června v 6:00 vydáno varování před modrým tajfunem: Centrum druhého tajfunu „MERBOK“ (MERBOK) bylo letos včera na pobřeží Dapeng Poloostrov v Shenzhenu v provincii Kuang-tung. Přistání v době přistání oslabilo ze silné úrovně tropické bouře na úroveň tropické bouře a maximální síla větru poblíž centra byla 9 (23 m / s).Nejnižší plyn ve středu

Meteorologická observatoř vydala modré varování před tajfunem „Miao Bai“ vstupujícím do Jiangxi v poledne

Meteorologická observatoř vydala modré varování před tajfunem „Miao Bai“ vstupujícím do Jiangxi v poledne-0

  Zprávy CCTV: Podle webu Ústřední meteorologické observatoře bylo 13. června v 6:00 vydáno varování před modrým tajfunem: Centrum druhého tajfunu „MERBOK“ (MERBOK) bylo letos včera na pobřeží Dapeng Poloostrov v Shenzhenu v provincii Kuang-tung. Přistání v době přistání oslabilo ze silné úrovně tropické bouře na úroveň tropické bouře a maximální síla větru poblíž centra byla 9 (23 m / s). Nejnižší tlak ve středu je 990 hPa.

Meteorologická observatoř vydala modré varování před tajfunem „Miao Bai“ vstupujícím do Jiangxi v poledne-1

   V 5 hodin dnes ráno se centrum „Miaobai“ nachází v okrese Zijin, město Heyuan, provincie Guangdong. Maximální síla větru na okraji je 8 úrovní (18 m / s) a nejnižší tlak vzduchu v střed je 998 hPa. Předpokládá se, že se „Miaobai“ bude pohybovat na sever rychlostí asi 20 kilometrů za hodinu a jeho intenzita bude i nadále slábnout. Přestěhovali se na území Jiangxi kolem poledne.

Meteorologická observatoř vydala modré varování před tajfunem „Miao Bai“ vstupujícím do Jiangxi v poledne-2

   Předpověď Gale: Od 13:00 do 13:00 dne 14:00 bude v severní části Jihočínského moře, na Tchaj-wanském průlivu, na východním a středním pobřeží Kuang-tungu a na východním a centrálním pobřeží Guangdongu foukat 6-8 silných větrů.

Meteorologická observatoř vydala modré varování před tajfunem „Miao Bai“ vstupujícím do Jiangxi v poledne-3

   střední a jižní pobřeží Fujian a poryvy větru v některých mořských oblastech až 9–10. Předpověď srážek: Od 08:00 do 13:00 do 14:00 bude silný a přívalový déšť ve středním a východním Kuang-tungu, jihozápadním Jiangxi, východním a jižním Fujian atd. Mezi nimi byly silné bouřky (100 ~ 220 mm) v některých částech východního Kuang-tungu, jižního Fujianu a dalších místech. Pokyny k obraně: Vláda a související útvary by měly dělat dobrou práci při nouzových reakcích proti tajfunu v souladu se svými povinnostmi; související vody a vodní operace a projíždějící lodě by se měly vrátit do přístavu pro úkryt, posílit přístavní zařízení, aby zabránily ukotvení lodí , uzemnění a kolize; zastavit vnitřní a venkovní velké shromáždění a vysoké nadmořské výšky atd.

Meteorologická observatoř vydala modré varování před tajfunem „Miao Bai“ vstupujícím do Jiangxi v poledne-4

   Nebezpečná venkovní práce.

Meteorologická observatoř vydala modré varování před tajfunem „Miao Bai“ vstupujícím do Jiangxi v poledne-5

  Při vyztužování nebo demontáži konstrukcí, které jsou snadno foukané větrem, by navíc personál neměl chodit podle libosti a měl by co nejvíce zůstat na větru a bezpečném místě, aby zajistil, že starší osoby a děti zůstanou v nejbezpečnějším prostředí místo v domácnosti a ti, kteří jsou v nebezpečí, jsou včas přeneseni.

Meteorologická observatoř vydala modré varování před tajfunem „Miao Bai“ vstupujícím do Jiangxi v poledne-6

   Když projde střed tajfunu, bude vítr klesat nebo po určitou dobu zůstat klidný. Pamatujte, že silný vítr bude foukat náhle. Měli byste i nadále zůstat na bezpečném místě, abyste se uchýlili, a lidé z nebezpečných domů by měli být včas přemístěni. Příslušné oblasti by měly věnovat pozornost prevenci horských bystrin a geologických katastrof, které mohou být způsobeny silnými dešti.

Meteorologická observatoř vydala modré varování před tajfunem „Miao Bai“ vstupujícím do Jiangxi v poledne-7

.