Dějiny

Řidička v opilosti řídila podrážděně

souhrn

Hualong.com, 13. června v 11:50 (Reporter Que Ying) V časných ranních hodinách nedávného rána vyšetřovalo oddělení dopravní hlídky Úřadu veřejné bezpečnosti v Liangjiang New District, Chongqing City a zabývalo se řidičem, který pozdně zatroubil na sirénu v noci. Policie nečekala, že se řidič vrátil Podezření na řízení pod vlivem alkoholu. Kolem 1 hodiny ráno 11. června druhý prapor oddělení dopravní a hlídkové policie v Liangjiang New District zpracovával dopravní nehodu na silnici Jixing.v tuto chvíli

Řidička v opilosti řídila podrážděně

Řidička v opilosti řídila podrážděně-0

  Hualong.

Řidička v opilosti řídila podrážděně-1

  com, 13. června v 11:50 (Reporter Que Ying) V časných ranních hodinách nedávného rána vyšetřovalo oddělení dopravní hlídky Úřadu veřejné bezpečnosti v Liangjiang New District, Chongqing City a zabývalo se řidičem, který pozdně zatroubil na sirénu v noci. Policie nečekala, že se řidič vrátil Podezření na řízení pod vlivem alkoholu. Kolem 1 hodiny ráno 11.

Řidička v opilosti řídila podrážděně-2

   června druhý prapor oddělení dopravní a hlídkové policie v Liangjiang New District zpracovával dopravní nehodu na silnici Jixing. V tomto okamžiku za ním zazněl výbuch pronikavého pískání. Uprostřed noci hluk píšťalky vyrušil okolní obyvatele. Policie okamžitě přistoupila k píšťalkovému autu, naznačila řidiči, aby se zastavil, a zaparkovala, a požádala řidiče o předložení řidičského průkazu a řidičského průkazu ke kontrole .

Řidička v opilosti řídila podrážděně-3

   Během kontroly policie nejasně ucítila u řidiče náznak alkoholu. Policie následně u řidiče provedla dechovou zkoušku na alkohol.

Řidička v opilosti řídila podrážděně-4

   Výsledkem zkoušky bylo, že obsah alkoholu byl 43mg / 100ml a byl podezřelý z pití a řízení.

Řidička v opilosti řídila podrážděně-5

   Po vyšetřování vypila řidička paní Zhang v noci na setkání s přáteli dvě lahve piva a měla štěstí, že odjela domů nedaleko. Když jsem viděl, že se blížím k bráně komunity, viděl jsem, že auto před bylo zaparkováno. Paní Zhang, která byla podrážděná, dlouho troubila a troubila. Policie uložila paní Zhang pokutu ve výši 50 juanů v souladu s článkem 90 „zákona o bezpečnosti silničního provozu v Čínské lidové republice“, „troubení v oblastech nebo silničních úsecích, kde je troubení zakázáno“.

   Zároveň v souladu s čl. 91 odst. 1 „zákona o bezpečnosti silničního provozu v Čínské lidové republice“Doložka „Pití a řízení motorového vozidla“ uložila paní Zhang pokutu 1 000 juanů, odečetla 12 bodů a zadržovala řidičský průkaz na 6 měsíců. Policie připomněla: v souladu s příslušnými požadavky samosprávy motorová vozidla uvnitř vnitřního okruhu hlavního města jsou zakázány po dobu 24 hodin.

   Zatroubejte houkačkou. Oblast bez houkačky zahrnuje všechny úseky silnic v městské rychlostní komunikaci (vnitřní okruh). Jakmile obyvatelé hluk ruší,Bude vyšetřován policií. Zároveň se doufá, že řidiči musí mít na paměti „pití a ne řízení, řízení a pití“, z důvodu osobní bezpečnosti sebe i ostatních, přísně dodržovat předpisy silničního provozu a nepít a řídit.

.