Zprávy

OPPO vydává nový radikál marketingu strojů R11

souhrn

V roce 2016 byly OPPO a vivo bezpochyby největšími vítězi v odvětví mobilních telefonů. OPPO nejenže vstoupily do první pětice globálních zásilek s úžasným tempem růstu, ale OPPO předčil i Huawei na domácím trhu a obsadil první místo. , udělala řada R9 průlomy. Večer 10. června s pomocí mnoha osobností OPPO uvedlo živé vysílání z varieté v televizi.

OPPO vydává nový radikál marketingu strojů R11

OPPO vydává nový radikál marketingu strojů R11-0

 Business Herald 21. století V roce 2016 byly OPPO a vivo bezpochyby největšími vítězi v odvětví mobilních telefonů. OPPO nejenže vstoupily do prvních pěti globálních zásilek s úžasným tempem růstu, ale OPPO předčil i Huawei na domácím trhu a obsadil špičku Mezi nimi je R9 Výbuch série je nepostradatelný.

OPPO vydává nový radikál marketingu strojů R11-1

  Večer 10.

OPPO vydává nový radikál marketingu strojů R11-2

  června s pomocí mnoha osobností společnost OPPO uvedla novou sérii R R11 v podobě živého televizního vysílání varietní show.

OPPO vydává nový radikál marketingu strojů R11-3

 Sino analytik Li Rui analyzoval reportérovi Business Herald 21.

OPPO vydává nový radikál marketingu strojů R11-4

  století, že nikdy neexistoval produkt, který by si mohl skutečně získat zákazníky prostřednictvím marketingu. V konečném důsledku je objem prodeje vytvořený společností R9 způsoben tím, že její produkty mají světlá místa.

OPPO vydává nový radikál marketingu strojů R11-5

  Prodejní místa nabíjení a fotografování „rostou dříve“ a „jdou rychleji“ než ostatní, zatímco R11 je relativně plochá. Radikální marketing je nyní,„Rutiny“ značek mobilních telefonů se neustále slučují. Za účelem získání trhu pro mladé lidi si výrobci mobilních telefonů pozvali za mluvčí celebrity s vlastním provozem.

OPPO vydává nový radikál marketingu strojů R11-6

  Platforma celebrit se stala standardním vybavením konference. Je vidět, že Zhang Yixing a Guan Xiaotong podpořili společnost Huawei Nova a Gionee's S10 pro mladé lidi pozval Xue Zhiqian, Hu Ge se stal nejnovějším mluvčím Glory.

OPPO vydává nový radikál marketingu strojů R11-7

 OPPO pozvala jako podporu Williama Chana, Di Liebu a Jaye Choua. Je zřejmé, že živé vysílání „hvězdné“ konference R11 se připravuje téměř půl roku. Pokud jde o náklady strany, zdá se, že Wu Qiang, viceprezident OPPO, není vysoký. „Produkt čelí mladým lidem, takže každý by měl vědět, že pokud použijete tradiční metody, možná budete muset zaplatit několikanásobek nebo dokonce desetinásobek ceny.

OPPO vydává nový radikál marketingu strojů R11-8

 Díky inovativnímu a kreativnímu hraní je cena ve skutečnosti velmi nízká. "V tuto chvíli plně konkurenční odvětví mobilních telefonů stále prochází přeskupováním.

  Letos, s omezeným růstem trhu, rostoucími cenami surovin a poklesem směnných kurzů přinesly vysoké náklady. Wu Qiang je však přesvědčen, že je to obtížnější. " Čím více času bychom měli zvýšit tržní investice,Když lidé nejsou ochotni volit, náklady na investice jsou malé.

  "Když je trh pod tlakem, společnosti sníží marketingové výdaje. To je praxe většiny společností. Místo toho věříme, že když ostatní sníží náklady, měli bychom zvýšit investice. Například v roce 2008 vstoupil OPPO právě do odvětví mobilních telefonů.

 " V té době jsou domácí značky mobilních telefonů téměř zničeny.

 Všichni jsou knockoffové a každý má špatný dojem z domácích mobilních telefonů.

  OPPO zvýšil své investice do tržních segmentů a brzy tuto značku oznámil více lidem. Ve skutečnosti je to nyní stejně.

  Aby bylo možné dosáhnout průlomu, když je podnikání relativně obtížné, musí existovat jiná metoda. „Finanční spisovatel Wu Xiaobo jednou připsal úspěch strategie značky OPPO„Spoléhání se na účinek schválení celebrit, rozsáhlé reklamy na silných televizorech a formování impulzivního potenciálu prostřednictvím opakovaných marketingových kampaní. “Ředitel značky OPPO Tang Wenchao věří, že mladí lidé nejsou impulzivní konzumací, mají své vlastní hodnotové úsudky a potřebu značky.

  Dejte jim uznání za jejich jedinečný smysl pro hodnotu. Wu Qiang také řekl:Každá značka má své vlastní umístění, demografické údaje a tonalitu a účinky používání stejné techniky se budou značně lišit. Kromě agresivního marketingu je strategie produktů OPPO poměrně stabilní. Pro strategii nepřijetí nejvyšší řady vlajkových telefonů to OPPO přisuzovalo konceptu „vyváženého“.

  „Mobilní telefon se vyvinul dodnes,Úroveň výkonu dokázala plně uspokojit potřeby uživatelů, OPPO doufá, že dosáhne rovnováhy mezi výkonem, zkušenostmi, cenou atd. , Musí existovat kompromisy. „Řekl Wu Qiang.

  V okamžiku, kdy jsou inovace mobilních telefonů slabé, se dlouhodobá kultivace fotografie společnosti OPPO již stala hlavní silou mnoha výrobců, ať už jde o duální fotoaparát Huawei Leica nebo čtyřnásobný fotoaparát Gionee. Mezinárodní giganti Samsung a Apple dělají rozruch ohledně funkce fotoaparátu. Pokud jde o to, zda je zaveden prodejní bod produktu, Wu Qiang věří, že fotografie mobilních telefonů mají velmi složité scénáře použití a fotografie vyžadují různé skupiny lidí.

  Každý výrobce zde může najít své vlastní silné stránky podle svého vlastního umístění populace. Pro celou obrazovku, která je dnes velmi populární,OPPO se choval velmi klidně. „Pokud jde o trendy na trhu, jsme o něco klidnější, nezáleží na tom, jestli jsme pomalejší. “ Wu Qiang přisoudil načasování návrhů produktů dvěma faktorům, jedním je to, zda skutečně splňuje základní potřeby spotřebitelů, a druhým je vyspělost poskytovatelů předcházejících technologických řešení.

  Kromě toho je vidět, že když společnosti Huawei, vivo a Gionee začnou působit ve vyšším cenovém rozpětí,OPPO stále trvá na cenovém rozpětí 3000. V tomto ohledu Wu Qiang vysvětlil, že „každá značka má své vlastní umístění, včetně kategorie, davu, produktu, ceny atd. Ať už je vhodné, aby určité cenové rozpětí bylo komplexní hodnoceno, pokud vliv značky nemá Pokud sílu nebo schopnost nedosáhnete, pokud ji vynutíte, můžete získat dvojnásobný výsledek s polovičním úsilím. Hlavním cílem OPPO je položit pevný základ za cenu 3 000 juanů.

 Zlepšení síly značky neprobíhá přes noc. „V oblasti prodeje má OPPO větší slovo v dodavatelském řetězci. Společnosti R11 a Qualcomm společně upravily a optimalizovaly obrazový procesor a monopolizovaly používání Snapdragon 660 na dva měsíce. Kromě toho se OPPO stalo oficiálním technologickým partnerem společnosti King Glory „Společně s cílem optimalizovat výkon her ve velkém měřítku.

  Pokud jde o rytmus budoucích produktů,Wu Qiang uvedl, že řada R má stále potenciál být využit, a zaměří se na to, aby nejprve provedla řadu R. Část svých úspěchů z loňského roku také přisuzoval „zaměření na zdroje a energii, dělat méně věcí a dosahovat lepších výsledků“. Vzhledem k již nasycenému domácímu trhu jsou pro výrobce mobilních telefonů zásadní zámořské trhy. Data IDC ukazují,V současnosti téměř čtvrtina zásilek OPPO pochází z mezinárodního trhu.

  Podle zpráv OPPO vstoupilo do 28 zemí a regionů se zaměřením na indický trh a jihovýchodní Asii. OPPO kopíruje své úspěšné domácí zkušenosti na zámořské trhy a vyzývá místní celebrity k natáčení reklam a spouštění rozsáhlých billboardů a prodejů v kamenných obchodech. Wu Qiang představil reportérovi Business Herald 21.

  století,Pokud jde o veřejné kanály, zámořská hra je v zásadě podobná té v Číně.

Například do městského státu v Indii jsou lidé vysíláni do místního týmu, aby otevřeli trh. Cenově se zámořský trh zaměřuje na cenové rozpětí 2 000 juanů, které je o něco nižší než na domácím trhu. V budoucnu bude prostřednictvím butikové strategie postupně snižovat počet produktových řad. .