Bankovní

Střecha popelářského vozu byla rozbitá do velké jámy

souhrn

Auto občana bylo rozbité do jámy. Novinky v Dayangu. Pytel s obyčejnými odpadky z domácnosti může rozbít střechu automobilu. Letalita padajících předmětů z výšky je tak silná, takže se o to nestarejte. 11. června bylo bohužel zasaženo auto občana slečny Wanové a střecha vozu byla rozbitá do jámy pomocí pytle s domácími odpadky odhodenými z nebe. Představil Lin Shaopeng, učitel fyziky na Sun Yat-sen University,Ničivá síla padajících předmětů a padajících

Střecha popelářského vozu byla rozbitá do velké jámy

Střecha popelářského vozu byla rozbitá do velké jámy-0

 Auto občana bylo rozbité do jámy. Novinky v Dayangu. Pytel s obyčejnými odpadky z domácnosti může rozbít střechu automobilu. Letalita padajících předmětů z výšky je tak silná, takže se o to nestarejte.

Střecha popelářského vozu byla rozbitá do velké jámy-1

  11. června bylo bohužel zasaženo auto občana slečny Wanové a střecha vozu byla rozbitá do jámy pomocí pytle s domácími odpadky odhodenými z nebe. Představil Lin Shaopeng, učitel fyziky na Sun Yat-sen University,Destruktivní síla objektu padajícího z vysoké nadmořské výšky má hodně co do činění s výškou, materiálem a tvarem objektu při jeho pádu.

Střecha popelářského vozu byla rozbitá do velké jámy-2

  Jak se zvyšuje výška střely, zvyšuje se také rychlost pádu a nelze podcenit letalitu. Někdo provedl experiment, vejce padající z 10. patra může rozbít sklo o tloušťce 5 mm.

Střecha popelářského vozu byla rozbitá do velké jámy-3

  11.

Střecha popelářského vozu byla rozbitá do velké jámy-4

  června se rodina slečny Wan vydala do zahradní komunity Jinbi Century v okrese Huangpu za příbuznými a přáteli.

Střecha popelářského vozu byla rozbitá do velké jámy-5

 Když auto prošlo 28. obytnou budovou v komunitě, najednou uslyšelo ránu a celé tělo bylo silně zasaženo.

Střecha popelářského vozu byla rozbitá do velké jámy-6

  „Sedím v pozici druhého pilota a z hlavy se ozývá hlasitý zvuk. “ Slečna Wanová vystoupila z auta a podívala se na ni. Na střeše auta ležela plastová taška, která vážila asi dva kilogramy. Soudě podle obsahu to byly pytle na domácí odpadky, “střecha vozu byla okamžitě propadlá,Přední zrcátko bylo rozbité.

  „Paní Wan se prostřednictvím konzultace s přítelem v obchodě 4S dozvěděla, že náklady na údržbu vozidla činily zhruba 2 000 juanů. “ Není to jen otázka peněz, v tom čase byli v autě staří lidé a děti.

  Naštěstí to bylo jen rozbité do auta a bylo to v pořádku. „Slečna Wanová řekla, že dno tohoto pytle na domácí odpadky je jen několik plechovek, struktura je velmi tvrdá, soudě podle stupně poškození střechy,Odhaduje se, že tento pytel odpadků spadl z desátého patra. Poté, co ten den zavolali policii, šla slečna Wanová a policie vyšetřovat nahoru, ale majitel neodpověděl.

  Z vaku na odpadky byl nalezen pouze vak s čínskou medicínou, který přečetl uživatelské příjmení Sun, které bylo předáno policii k vyšetřování. Majitel rezidence: Už jsem spadl cihly a sklo.

  “V loňském roce ke mně domů přišel správce nemovitosti, aby zaklepal na dveře a prošetřil to. Je příliš nebezpečné říkat, že někteří obyvatelé v přízemí vidí cihly svržené ze schodů. "Pan Bao, který v komunitě žije déle než dva roky, novinářům řekl, že v komunitě bylo mnoho padajících předmětů a jeho vlastní balkon také opakovaně viděl rozbité sklo z vysokých výšin. Další majitel řekl, že to bylo něco se děje.

  Stejné místo původu,V loňském roce spadl železný prut dětského kočárku a přímo mu rozbil střechu auta. Pachatele zatím nenalezli a nikdo nevyplatil náhradu škody. Strýc, kterému bylo více než 60 let, viděl, jak z vysoké budovy v komunitě padá skleněná láhev, naštěstí si neudřel horní část hlavy, ale také ho poškrábal rozstřikovaný skleněný štěrk na nohou.

  Správa majetku: Pro osobní chování je obtížné dohlížet na pobočku společnosti Jinbi Property v Kuang-tungu. Pan Zhang je správcem 20. budovy v komunitě. Řekl, že v komunitě skutečně došlo k podobné situaci jako házení ve vysokých nadmořských výškách, a tato nemovitost vždy prováděla podporu bezpečnosti mezi vlastníky.

  „Skupiny vlastníků a výtahy WeChat zveřejnily vážné důsledky házení ve vysokých nadmořských výškách.

 “ Pan Zhang novinářům řekl, že auto rozbila taška na odpadky. Policie pro případ podala žalobu, ale je opravdu obtížné dohlížet na majetek v podobných situacích. Můžeme stále říkat obyvatelům, aby neházeli předměty ve vysoké nadmořské výšce. Pokud výškoví vlastníci potřebují změnit okna nebo provést jiné stavby, bude nemovitost informovat ostatní vlastníky a v přízemí poskytne přístřešky.

  "Osobní chování však nelze ovládat.

  Každý je dospělý a měl by znát důsledky svého chování. " vedení se dozvědělo, že komunita v loňském roce vedla propagandu o parabolické výšce. Mobilizoval také vlastníka, aby podepsal: „V blízké budoucnosti provedeme u tohoto případu reklamu, aby každý vlastník mohl pochopit vážnost věci.

 “ Řekl pan Zhang. Učitel fyziky: Vysoko padající vejce se mohou rozbít skrz sklo o průměru 5 mm. Lin Shaopeng, učitel fyziky na univerzitě Sun Yat-sen, uvedl, že rychlost padajících předmětů z vysokých nadmořských výšek na zem souvisí s výškou padajících předmětů a tvarem.

  předmětů (liší se podle odporu vzduchu).

 Jeho ničivá síla souvisí s jeho výškou pádu, vlastním materiálem, tvarem a sráženým objektem. Někdo provedl experiment, vejce padající z 10.

  patra může rozbít sklo o tloušťce 5 mm.

  „Pro jednoduchý odhad spadne vejce z 10patrové budovy. Za předpokladu, že 10patrová budova je vysoká 30 metrů, bez ohledu na odpor vzduchu, je rychlost, při které vejce padá, asi 24 metrů za sekundu.

 Smlouva je 87 kilometrů za hodinu. Pokud vejce s rychlostí téměř 90 kilometrů za hodinu zasáhne mozek člověka, následky jsou nepředstavitelné. „Právník: Vlastník celé budovy nemůže najít pachatele. Má se za to, že příslušné zákony a předpisy byly vyhlášeny za škody způsobené střelami ve vysokých nadmořských výškách v naší zemi.

  Právník Zhu Zhongjie uvedl, že pokud konkrétní strany nelze nalezeno pro střely vysoké nadmořské výšky,Bude to řešeno v souladu s článkem 85 zákona o odpovědnosti za delikty, to znamená, že každá domácnost v této budově je odpovědná, pokud domácnost nedokáže, že v té době nebyla doma nebo že takové parabolické chování bylo nemožné.

  Pokud lze osobu padající z výšky identifikovat a škoda dosáhne určité výše, bude to představovat trestný čin, kterým je trestný čin úmyslného poškození majetku.

(Reportér Guangbao Wang Xiaoquan) odpovědný redaktor:Zou Shaohuan.