Průmysl

Byla zahájena výstavba 381 kilometrů silnice Huimin Road v okrese Jimsar

souhrn

Čisté zprávy z Tchien-šan (reportérka Ma Hesuti Chen Weiqi) "Stavba začala! Stavba byla zahájena! V naší vesnici byla zahájena výstavba silnic. Viděl jsem stroje kopat silnici. V budoucnu bude pro nás pohodlnější cestovat." Wamatang, Laotai Township, Jimsar County, vesničan Gabekheng řekl šťastně. Nedávno byla v okrese Jimsar zahájena další várka 381 kilometrů.Projekt ropné silnice Tongcun s celkovou investicí 190 milionů juanů,

Byla zahájena výstavba 381 kilometrů silnice Huimin Road v okrese Jimsar

Byla zahájena výstavba 381 kilometrů silnice Huimin Road v okrese Jimsar-0

  Čisté zprávy z Tchien-šan (reportérka Ma Hesuti Chen Weiqi) "Stavba začala! Stavba byla zahájena! V naší vesnici byla zahájena výstavba silnic.

Byla zahájena výstavba 381 kilometrů silnice Huimin Road v okrese Jimsar-1

   Viděl jsem stroje kopat silnici. V budoucnu bude pro nás pohodlnější cestovat.

Byla zahájena výstavba 381 kilometrů silnice Huimin Road v okrese Jimsar-2

  " Wamatang, Laotai Township, Jimsar County, vesničan Gabekheng řekl šťastně. Nedávno byla v okrese Jimsar zahájena další várka 381 kilometrů.

Byla zahájena výstavba 381 kilometrů silnice Huimin Road v okrese Jimsar-3

  Projekt Tongcun Oil Road s celkovou investicí 190 milionů juanů, což je jižní horská silnice (délka 101,26 kilometrů a investice 242 milionů juanů), a Jimusaer County-Dayou Town-Xindi Township, začaly tento rok stavět v Jimsar County S počtem najetoch 40 482 kilometrů a investicí 213 milionů juanů) byla soustředěně zahájena další várka nových projektů. Dokončení je plánováno na 30. záříUvedeno do provozu během roku. Projekt zahrnuje všechny městyse v okrese Jimsar, zejména ve vesnicích v jižních hornatých městech.

Byla zahájena výstavba 381 kilometrů silnice Huimin Road v okrese Jimsar-4

   Dokončení silnice účinně zvýší příjmy zemědělců a pastevců, zlepší životní podmínky na venkově a zlepší kvalitu života vesničanů.

Byla zahájena výstavba 381 kilometrů silnice Huimin Road v okrese Jimsar-5

V posledních letech okres Jimsar vyřešil potíže mas a na základě požadavků dlouhodobého hospodářského a sociálního rozvoje místní oblasti. Stavba venkovských silnic je považována za oblíbený projekt. Venkovské silnice v kraji mají dosud najeto 1 168,35 kilometrů, včetně 230,3 kilometrů okresních silnic, 484,29 kilometrů městských komunikací a 453,76 kilometrů venkovských silnic. .