Obchodní

Baise Intermediate Court uspořádal přednášku o duchu studia důležitého projevu Guangxi generálního tajemníka

souhrn

Baise Intermediate Court uspořádal přednášku o duchu studia důležitého projevu Guangxi generálního tajemníka

Baise Intermediate Court uspořádal přednášku o duchu studia důležitého projevu Guangxi generálního tajemníka-0

  12. června uspořádal Baise Intermediate People's Court přednášku o poznání ducha inspekce generálního tajemníka Xi Jinpinga v důležitém projevu Guangxi a vyzval Yang Xuyonga, zástupce ředitele organizačního odboru výboru městské strany Baise, aby kázal o duchu generála Inspekce tajemníka Si Ťin-pchinga v důležitém projevu Kuang-si. Studie a vzdělávání se účastnili všichni policisté nemocnice. Na prezentační schůzce Yang Xuyong vedl všechny k přezkoumání hlavního itineráře inspekce Guangxi generálního tajemníka Xi Jinpinga.

Baise Intermediate Court uspořádal přednášku o duchu studia důležitého projevu Guangxi generálního tajemníka-1

  Vysvětlil velký význam ducha inspekce generálního tajemníka týkající se důležitého projevu Guangxi. Zkombinoval se skutečnou prací Baise, a to prostřednictvím výkladů výukových materiálů PPT, video vysílání a dalších forem, komplexního a důkladného výkladu důležitého obsahu inspekce důležitého projevu generálního tajemníka Xi Jinpinga a vyžadoval studii a implementaci ducha důležitého projevu generálního tajemníka jako hlavní otázky pro současné a budoucí období.

Baise Intermediate Court uspořádal přednášku o duchu studia důležitého projevu Guangxi generálního tajemníka-2

   Politická mise,Rychle nastartujte vzestup učení, efektivně sjednoťte myšlení v duchu důležitého projevu generálního tajemníka a pevně propagujte ducha projevu generálního tajemníka Xi, aby se zakořenil v Baise a přinesl ovoce.

Baise Intermediate Court uspořádal přednášku o duchu studia důležitého projevu Guangxi generálního tajemníka-3

   Pokud jde o to, jak realizovat ducha důležitého projevu generálního tajemníka, Yang Xuyong požadoval, že nejprve musíme vytrvat v boji proti chudobě a převzít kontrolu nad celkovou situací a rozhodně zvítězit v boji proti chudobě.

Baise Intermediate Court uspořádal přednášku o duchu studia důležitého projevu Guangxi generálního tajemníka-4

   Zadruhé se musíme energicky rozvíjet “Dva roky soutěžit “aktivity. Zatřetí, musíme dodržovat obecný tón hledání pokroku při zachování stability a usilovat o stabilizaci růstu a zajištění rozvoje. Za čtvrté, musíme prohloubit reformy a otevírat se. Za páté, musíme se držet cesty zeleného rozvoje a urychlit budování ekologické civilizace.

Baise Intermediate Court uspořádal přednášku o duchu studia důležitého projevu Guangxi generálního tajemníka-5

   Za šesté musíme plně podporovat sociální podniky. Rozvoj a upřímně garantovat a zlepšovat živobytí lidí. Sedmé, musíme pokračovat v komplexním prohlubování právního státu a budování politické civilizace. Prosazovat právní stát ve městě a komplexně prosazovat soudní reformu obou domů.

Baise Intermediate Court uspořádal přednášku o duchu studia důležitého projevu Guangxi generálního tajemníka-6

Osmé, musíme vytrvat v ideologickém řízení a dělat dobrou práci v propagandě, ideologii a kultuře. .