Společnost

[Národní jednota a rodina] Vztah sourozenců Dawuti a Ren Jixian

souhrn

Tianshan Net News (reportér korespondent He Wei) Dawuti, 52 let, je rezidentem Wuyi Road Community, Shihezi Old Street Management Office, Shawan County a komunálním kazatelem v komunitě. Je synovský pro starší, miluje příbuzné, pomáhá ostatním, vede vlastní rodinnou posluchárnu pro výuku večírků a věnuje se kazatelské činnosti. 12. června se ho autor zeptal, proč se ujal vedení v kázání?Daouti s hlubokým pocitem řekl: „Tohle

[Národní jednota a rodina] Vztah sourozenců Dawuti a Ren Jixian

[Národní jednota a rodina] Vztah sourozenců Dawuti a Ren Jixian-0

  Tianshan Net News (reportér korespondent He Wei) Dawuti, 52 let, je rezidentem Wuyi Road Community, Shihezi Old Street Management Office, Shawan County a komunálním kazatelem v komunitě. Je synovský pro starší, miluje příbuzné, pomáhá ostatním, vede vlastní rodinnou posluchárnu pro výuku večírků a věnuje se kazatelské činnosti. 12. června se ho autor zeptal, proč se ujal vedení v kázání?Daouti s hlubokým citem řekl: „Je to díky dobré politice strany a vlády.

[Národní jednota a rodina] Vztah sourozenců Dawuti a Ren Jixian-1

   Zároveň chci poděkovat také své sestře Ren Jixian. “ Čas se vrátil do roku 1986. V tomto roce došlo k autonehodě změnil život Daouti. Při autonehodě utrpěl Dawuti rozdrcenou zlomeninu levé orbity, praskl mu vnitřní a vnější vaz, praskl zrakový nerv oční bulvy a přišel o levé oko.

[Národní jednota a rodina] Vztah sourozenců Dawuti a Ren Jixian-2

  Kromě toho existuje také postižený syn. Neočekávané změny a velký tlak v životě způsobily, že Daouti ztratil důvěru v život. V této době pár teplých rukou vytrhlo Dawuti ze zoufalství a byla současnou ředitelkou komunity Wuyilu Ren Jixian. V té době převzala iniciativu a vytvořila příbuzné s Daouti a tvrdila, že je Daoutiho sestra Han.

[Národní jednota a rodina] Vztah sourozenců Dawuti a Ren Jixian-3

  Dokud bude čas, dorazí Ren Jixian do Utijie, aby si udělal domácí úkol. V chatu používala populární jazyk k vyprávění příběhů o lidech kolem sebe, kteří rukama změnili svůj osud, a povzbudila Dawu, aby povzbudila jejího ducha a tváří v tvář budoucnosti.

[Národní jednota a rodina] Vztah sourozenců Dawuti a Ren Jixian-4

   „Čekal jsem na minimální měsíční příspěvek na živobytí a příspěvek v invaliditě, abych udržel život rodiny. Aby se zlepšily životní podmínky rodiny,Sestra Ren Jixian se rozběhla a nakonec mi pomohla najít práci vrátného ve městě Tianping Building Materials za 1400 juanů měsíčně.

[Národní jednota a rodina] Vztah sourozenců Dawuti a Ren Jixian-5

   Život mé rodiny se úplně změnil. Řekl Dawuti. Ren Jixian obvykle pomáhá Dawutiho s praním a vařením a na Nový rok a svátky také dodává rýžové nudle, olej, ovoce atd. Každý týden chodí do Dawutiho domu, aby pomohla s úklidem.

[Národní jednota a rodina] Vztah sourozenců Dawuti a Ren Jixian-6

  Pokud nemáte čas přijít, nechte manžela a děti odejít.

[Národní jednota a rodina] Vztah sourozenců Dawuti a Ren Jixian-7

   Pod vedením Ren Jixiana se Dawuti stal obecním kazatelem. Nejen, že otevřel rodinný přednáškový sál, aby kázal o politice a zákonech a předpisech strany, ale také pracoval jako komunitní překladatel. Byl zaneprázdněn zprostředkováním sousedských sporů a veřejných záležitostí komunity.

[Národní jednota a rodina] Vztah sourozenců Dawuti a Ren Jixian-8

.