Fakta

Tržby a čistý zisk Hebei Bank poklesly v první polovině IPO, kdy bylo třeba vyřešit pět problémů

souhrn

IPO reportéra Securities Times Hu Feijun Hebei Bank je v plném proudu. Nedávno společnost CITIC Securities jako poradenská agentura IPO Bank of Hebei zveřejnila nejnovější poradenskou zprávu IPO Bank of Hebei. Společnost CITIC Securities uvedla, že Hebei Bank má v současné době problémy, včetně nezávislých ředitelů pod požadavky předpisů o kotování, a China Urban Construction a dalších hlavních akcionářů, kteří neposkytli materiály náležité péče.Poradenství

Tržby a čistý zisk Hebei Bank poklesly v první polovině IPO, kdy bylo třeba vyřešit pět problémů

Tržby a čistý zisk Hebei Bank poklesly v první polovině IPO, kdy bylo třeba vyřešit pět problémů-0

 IPO reportéra Securities Times Hu Feijun Hebei Bank je v plném proudu.

Tržby a čistý zisk Hebei Bank poklesly v první polovině IPO, kdy bylo třeba vyřešit pět problémů-1

  Nedávno společnost CITIC Securities jako poradenská agentura IPO Bank of Hebei zveřejnila nejnovější poradenskou zprávu IPO Bank of Hebei. Společnost CITIC Securities uvedla, že Hebei Bank má v současné době problémy, včetně nezávislých ředitelů pod požadavky předpisů o kotování, a China Urban Construction a dalších hlavních akcionářů, kteří neposkytli materiály náležité péče. Zpráva o koučování rovněž odhalila výkonnost Hebei Bank v první polovině roku. Provozní zisk i čistý zisk banky poklesly, čistý zisk 1 miliarda juanů se meziročně snížil o 26,43%.

Tržby a čistý zisk Hebei Bank poklesly v první polovině IPO, kdy bylo třeba vyřešit pět problémů-2

  Pět aspektů problémů s IPO, které je třeba vyřešit 26. 26.

Tržby a čistý zisk Hebei Bank poklesly v první polovině IPO, kdy bylo třeba vyřešit pět problémů-3

  Zpráva o pokynech k IPO Hebei Bank zveřejněná společností CITIC Securities ukazuje, že období doporučení je od dubna do června tohoto roku. CITIC Securities pomáhá hlavně Hebei Bank pokračovat v podpoře vypořádání klíčových otázek čekajících na vypsání. Pokud jde o obsah konkrétního poradenství, společnost CITIC Securities pomohla Hebei Bank při přípravě klíčových otázek a následných opatření před zařazením na seznam a uspořádala zprostředkovatelskou koordinační schůzku.

Tržby a čistý zisk Hebei Bank poklesly v první polovině IPO, kdy bylo třeba vyřešit pět problémů-4

  Zároveň v závislosti na celkovém pokroku projektu provede CITIC Securities pohovory s hlavními vedoucími bankami a provede návštěvy poboček ve správný čas. CITIC Securities bude i nadále zlepšovat prospekt na základě rozhovorů s náležitou péčí a zpětné vazby od různých oddělení.

  Kromě toho společnost CITIC Securities také pomáhala při třídění dokumentů správy a řízení společností jiných městských komerčních bank, rozsahu identifikace spřízněných stran, potvrzení vlastního kapitálu a aktiv atd. Pro referenci Bank of Hebei. Jaké jsou zbývající problémy, které by po ukončení období poradenství měly být uvedeny na seznamu Bank of Hebei?CITIC Securities uvedla, že Hebei Bank má stále pět hlavních problémů.

  Zaprvé, v roce 2012 změnila Hebei Provincial Administration for Industry and Commerce informační systém podnikového průmyslu a obchodu datum založení Hebei Bank v podnikatelské licenci vydané v době jejího založení z 27. května 1996 na 9. září 1996. Zadruhé, Guodian Power, China Urban Construction Investment Holdings Co.

 , Ltd. (zkráceně „Hlavní státní akcionáři, jako je Zhongcheng Construction, neposkytli relevantní materiály náležité péče. Zatřetí, současný počet nezávislých ředitelů je pouze 3, což je méně než požadavky příslušných předpisů o kótování, ale ne méně než ustanovení článků společnosti Začtvrté, část banky Pro nemovitosti existují neúplné postupy a k pronájmu nebyl podán velký počet pronajatých nemovitostí; existují spory o vlastnictví nehmotných aktiv, jako jsou ochranné známky a názvy internetových domén.

 Zapáté, banka Hebei má stále některá převzatá aktiva, která nebyla zlikvidována déle než dva roky.

  V reakci na výše uvedené problémy CITIC Securities také aktivně poskytuje řešení. Například provinční správa Hebei pro průmysl a obchod je povinna vydat zvláštní prohlášení a banka bude koordinovat akcionáře, aby co nejdříve poskytla materiály náležité péče a aktivně hledala vhodné nezávislé ředitele. V první polovině roku poklesly výnosy a čistý zisk, výsledky Hebei Bank v první polovině roku se objevily také se zprávou o pokynech ke kótování. V první polovině letošního roku dosáhla Bank of Hebei provozního výnosu 3,143 miliardy juanů, což je meziroční pokles o 11%; čistý zisk 1,02 miliardy juanů, což je meziroční pokles o 26,43%.

  Reportér z Securities Times poznamenal, že úrokové výnosy Hebei Bank v první polovině roku meziročně mírně vzrostly, ale výnosy z poplatků a provizí prudce poklesly. Výnosy z poplatků a provizí ve stejném období loňského roku byly 525 milionů juanů, zatímco výnosy z poplatků a provizí v první polovině letošního roku byly pouze 2.

 2,8 miliardy juanů, což je meziroční pokles o 56,57%.

  Pokud jde o aktiva, měla banka Hebei k první polovině tohoto roku celková aktiva ve výši 327,724 miliard juanů, celkové závazky 302,108 miliardy juanů a čistá aktiva 25,62 miliardy juanů; poměr kapitálové přiměřenosti byl 14,21% a poměr přiměřenosti kapitálu Tier 1 byl 10,84%, přičemž všechny splňovaly regulační požadavky. Stojí za zmínku, že druhá otázka akcionářů uvedená společností CITIC Securities, kterou je třeba v seznamu vyřešit,To znamená, že Zhongcheng Construction, třetí největší akcionář Bank of Hebei, má riziko, že jej budou akcionáři zaplétat.

  Statistiky ukazují, že společnost China Urban Construction Holdings Group Co. , Ltd. , která je rozhodujícím akcionářem společnosti China Urban Construction, byla od loňského roku vystavena nesplácení několika dluhopisů.

Podle údajů byla banka Hebei založena v květnu 1996 a jejím předchůdcem byla Shijiazhuang City Cooperative Bank založená 48 městskými úvěrovými družstvy v centru Shijiazhuang;V červnu 2012 se stala jedinou provinční místní bankou v provincii Che-pej. Odpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Hebei Bank IPO CITIC Securities Horká doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).