Místní

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován

souhrn

Dne 13. srpna bankovní regulační úřad Hubei Huanggang vydal 12 pokut najednou, přičemž tvrdil, že Rubecká obchodní banka Hubei Qichun (dále jen Rijská obchodní banka Qichun) nelegálně poskytla půjčené půjčky; nelegálně skrývá nevýkonná aktiva a skrývá skutečná rizika; interní Provádějte audit a kontrolu opuštění povinností a jiných porušení zákonů a předpisů. Někteří zasvěcenci novinářům řekli, že fenomén půjčování si podle jména není v úvěrových institucích neobvyklý.Tento druh kurva

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-0

 Dne 13. srpna bankovní regulační úřad Hubei Huanggang vydal 12 pokut najednou, přičemž tvrdil, že Rubecká obchodní banka Hubei Qichun (dále jen Rijská obchodní banka Qichun) nelegálně poskytla půjčené půjčky; nelegálně skrývá nevýkonná aktiva a skrývá skutečná rizika; interní Provádějte audit a kontrolu opuštění povinností a jiných porušení zákonů a předpisů.

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-1

  Někteří zasvěcenci novinářům řekli, že fenomén půjčování si podle jména není v úvěrových institucích neobvyklý. Tento druh operace skrývá úvěrové riziko a solventnost skutečného dlužníka, což může snadno vést k obtížnosti vymáhání úvěru, což by způsobilo finanční instituci ztráty. Podle oznámení na oficiálním webu Čínské bankovní a pojišťovací regulační komise, že předseda představenstva byl diskvalifikován, Qichun Rural Commercial Bank porušuje tři hlavní zákony a předpisy: jeden vydává půjčené půjčky v rozporu s předpisy; druhým je zatajování nevýkonných aktiv v rozporu s předpisy.

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-2

 Zakryjte skutečná rizika; třetí je nedbalost kontrol vnitřního auditu. V souladu s čl. 46 odst. 5 „Zákona o bankovním dohledu a správě Čínské lidové republiky“, „Vážné porušení pravidel obezřetného podnikání“, uložil bankovní regulační úřad Huanggang 23.

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-3

  července pokutu 800 000 Qichun Rural Commercial Bank. „Rozhodnutí o správní sankci z roku 2018. Stojí za zmínku, žeKromě Qichun Rural Commercial Bank, hlavního orgánu právnické osoby, pokutu „sní“ také 11 fyzických osob. Konkrétně v rozporu s nezákonným poskytováním půjček se jménem půjčky na jméno vypracovala společnost Qichun Rural Commercial Bank odpovědnost za řízení Li Xiangjun, Zhang Guoan, Zhang Li, Gao Qiusheng, Mao Weixiong a Deng Peng.

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-4

  Podle „bankovního dohledu nad lidovým Čínská republika “Varování podle čl. 48 odst. 2 zákona o správě;Huang Xiaowen dostal za svou přímou odpovědnost za vedení pokutu 60 000 juanů, navíc byl varován; Zhang Hongsheng, další osoba s přímou odpovědností za vedení, byl na čtyři roky diskvalifikován jako vrchní manažer bankovních finančních institucí.

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-5

  Kromě toho, že jsou regulační orgány uznány jako odpovědné za vydávání vypůjčených půjček v rozporu s předpisy, jsou zde také tři lidé, kteří musí v rozporu s předpisy zatajovat nevýkonná aktiva. Zakrýt skutečná rizika a převzít odpovědnost za opuštění povinnosti při kontrolách interního auditu. Mezi nimi byl Wang Daming odpovědný za řízení a byl varován; Wu Yaobin byl odpovědný za řízení a přímé vedení a byl varován a pokutován částkou 60 000 juanů; Cheng Lin byl diskvalifikován jako vrcholový manažer bankovních finančních institucí na 3 roky kvůli jeho hlavnímu odpovědnost za vedení. Podle veřejných informacíCheng Lin, který byl diskvalifikován jako vrchní manažer bankovních finančních institucí na tři roky, působil jako předseda od založení Qichun Rural Commercial Bank; další Zhang Hongsheng, který byl diskvalifikován z vrchního manažera bankovních finančních institucí na čtyři roky, měl Působil jako ředitel a viceprezident banky.

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-6

  Kontrola Tianyan ukázala, že 1. června 2018 Cheng Lin a Zhang Hongsheng stáhli ze seznamu vedoucích pracovníků Qichun Rural Commercial Bank. Právní zástupce banky byl také změněn z Cheng Lin na Ke Yunxia.

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-7

  Dne 3. května 2018 vydala Huanggang Banking Regulatory Bureau odpověď, v níž schválila kvalifikaci Ke Yunxia jako ředitele a předsedu obchodní banky Qichun Rural Commercial Bank. Půjčené půjčky, jak název napovídá, označují půjčky získané ve finančním sektoru na jméno ostatních. Někteří zasvěcenci novinářům řekli, že fenomén půjčování si podle jména není v úvěrových institucích neobvyklý.

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-8

 Tento druh operace skrývá úvěrové riziko a solventnost skutečného dlužníka, což může snadno vést k obtížnosti vymáhání úvěru, což by způsobilo finanční instituci ztráty.

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-9

  Podle údajů o schválení otevření v roce 2014 sídlí Qichun Rural Commercial Bank v okrese Qichun v provincii Huanggang v provincii Chu-pej. Byla restrukturalizována a vytvořena na základě původního družstva pro venkovské úvěry Qichun. V březnu 2014 banka obdržela souhlas s otevřením,To bylo oficiálně zahájeno pro podnikání 11. dubna 2014, se základním kapitálem 200 milionů juanů.

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-10

  Jedná se o venkovskou komerční banku s kvalifikací právnické osoby první úrovně. Podle stanov banky působí jako propagátoři Qichun Rural Commercial osm právních subjektů, včetně Chidong Construction Group Co.

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-11

 , Ltd. , Wuhan Lianchuang Materials Co. , Ltd.

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-12

  a Hubei Huanhai Industry and Trade Co. , Ltd. Banka a držte celkem 43 akcií.

Venkovská komerční banka Hubei Qichun obdržela 12 lístků a předseda byl diskvalifikován-13

 36%. Všechny akcie navíc vlastní fyzické osoby, což představuje 56,64% z celkového počtu. Podle zpráv v médiích je Qichun Rural Commercial Bank v okrese Qichun, Huanggang City, Hubei, kraji s celkovým počtem obyvatel přes 1 milion, jednou z nejdůležitějších místních finančních institucí a pro mnoho z nich největší společností v oblasti placení daní. let.

  Na začátku tohoto roku upozornila provinční sdružená tisková agentura Hubei na měsíčním obchodním jednání provinčních venkovských komerčních bank porušení předpisů a disciplín Qichun Rural Commercial Bank. A zdůraznil, že venkovské komerční banky provincie musí čelit tomuto problému a přísně kontrolovat půjčky.

  Za zmínku stojí, že * ST Kaidi (000939, SZ), která nedávno vypukla dluhovou krizi, vydala oznámení, že k 17. červenci tohoto roku má dceřiná společnost Qichun County Kaidi Green Energy Development Co. , Ltd. stále 148 500 juan po lhůtě splatnosti.

  Návrat do pobočky Qiyun venkovanské venkovské obchodní banky. Reportér si všiml,Od začátku letošního roku byly venkovské komerční banky často vystavovány regulačním sankcím a některé venkovské komerční banky byly rovněž vystaveny poklesu kvality aktiv. 13. srpna Bankovní a pojišťovací regulační komise zveřejnila údaje o hlavních regulačních ukazatelích bankovního sektoru ve druhém čtvrtletí roku 2018.

Ke konci druhého čtvrtletí letošního roku se bilance nesplácených úvěrů venkovských obchodních banky v mé zemi činily 538 miliard juanů, což je nárůst o 147,5 miliardy juanů od konce prvního čtvrtletí;Míra nesplácených úvěrů činila 4,29%, což je nárůst o 1,03 procentního bodu od konce prvního čtvrtletí, poměr pokrytí rezervami byl 122,25%, což je pokles o 36,69 procentního bodu od konce prvního čtvrtletí. Odpovědný redaktor: Yang Qun Klíčová slova článku: Rural Commercial Bank Qichun Non-performing Assets Horké doporučení Odložit veřejný účet Sina Finance na nepřetržité 24hodinové vysílání nejnovějších finančních informací a videí,Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).