Ekonomika

Oficiální web společnosti Baixing Credit Reporting byl oficiálně spuštěn, jakmile se otevře

souhrn

Obchodní zprávy z Pekingu (reportérka Liu Shuangxia & Song Yitong) 25. července byl reportér informován, že oficiální web Baixing Credit Information, který je okolním světem nazýván „Xinlian“, byl podán před měsícem a byl potichu spuštěn a byl spuštěn název domény. „& Nbsp; baihangcredit.com & nbsp;“. & nbsp; Podle Baixing Credit

Oficiální web společnosti Baixing Credit Reporting byl oficiálně spuštěn, jakmile se otevře

Oficiální web společnosti Baixing Credit Reporting byl oficiálně spuštěn, jakmile se otevře-0

  Oficiální web Baixing Credit Investigation je nyní online (reportér Liu Shuangxia Song Yitong).

Oficiální web společnosti Baixing Credit Reporting byl oficiálně spuštěn, jakmile se otevře-1

   25. července byl reportér informován, že oficiální web Baixing Credit Investigation, který byl zvenčí nazýván „Credit Union“, byl podán před měsícem. V současné době byl spuštěn v tichosti a byl aktivován název domény „baihangcredit.

Oficiální web společnosti Baixing Credit Reporting byl oficiálně spuštěn, jakmile se otevře-2

  com“. Podle oznámení na oficiálních stránkách společnosti Baixing Credit Information dokončila společnost Baixing Credit Information v současné době pronájem výrobní místnosti. Výdaje překročily 3 miliony juanů.

Oficiální web společnosti Baixing Credit Reporting byl oficiálně spuštěn, jakmile se otevře-3

   Baixing Credit Information, běžně známá jako „Credit Union“, je národní online finanční osobní úvěrová databáze vedená centrální bankou. Je organizována tržní samoregulační organizací - China Internet Finance Association a Zhima Credit, Tencent Credit, Qianhai Credit, Koala Credit Investigation, Pengyuan Credit Investigation, China Chengxin Credit Investigation, CIIC Credit Investigation,V květnu letošního roku byla založena tržně orientovaná osobní referenční agentura pro úvěry, kterou společně založilo a založilo osm tržních institucí společnosti Huadao Credit Information.

Oficiální web společnosti Baixing Credit Reporting byl oficiálně spuštěn, jakmile se otevře-4

   Pokud jde o akcionáře, Čínská internetová finanční asociace drží 36% akcií a 8 pilotních institucí pro osobní informace o úvěru, včetně Zhima Credit a Tencent Credit Information, drží 8% akcií. Na začátku ledna 2018 přijala centrální banka žádost o osobní úvěrové šetření společnosti Baihang Credit Investigation. Formálně byla vytvořena kreditní zpráva Baixing. Dne 22.

Oficiální web společnosti Baixing Credit Reporting byl oficiálně spuštěn, jakmile se otevře-5

   února vydala oficiální webová stránka centrální banky „Formulář pro zveřejnění informací o licenci pro zřízení institucí provozujících služby hlášení osobních úvěrů“ a společnost Baixing Credit Reporting požádala o zřízení agentury pro osobní hlášení úvěrů, aby získala povolení. nahlašovací licence platí tři roky a platí do 20211 31. 28.

Oficiální web společnosti Baixing Credit Reporting byl oficiálně spuštěn, jakmile se otevře-6

   června uspořádala společnost Baixing Credit Information a 15 předních podniků internetových finančních institucí a spotřebitelských finančních institucí v Shenzhenu ceremoniál podpisu spolupráce při sdílení úvěrových informací. Podle dohody o spolupráci se těchto 15 institucí stane první várkou reprezentativních kanceláří Baixing Credit Reporting, které budou komplexně, přesně a včas připojeny k systému Baixing Credit Reporting System. Společnost Baixing Credit Information bude shromažďovat, třídit, ukládat a zpracovávat informace o úvěrech a poskytovat dotazy na informace o úvěrech a související služby s přidanou hodnotou přístupovým agenturám.

Oficiální web společnosti Baixing Credit Reporting byl oficiálně spuštěn, jakmile se otevře-7

   Zaznamenal to reportér z pekingského obchodního deníkuKromě Čínské asociace vzájemného financování není osm akcionářů úvěrového vyšetřování společnosti Baixing prvními společnostmi, které podepsaly smlouvy. V tomto ohledu je He Guangfeng, výzkumný pracovník Suning Institute of Financial Research, přesvědčen, že jelikož se jedná o akcionáře, mohla být již dříve podepsána smlouva o sdílení úvěrů a sdílení dat mezi akcionáři mohlo začít již během přípravného období Baixingova úvěrové vyšetřování. Po otevření této doby jsou tedy dodavateli všechny externí společnosti, které mají postupně externí datový systém rozšiřovat. V očích účastníků trhu následná operace úvěrového vyšetřování společnosti Baixing stále čelí mnoha výzvám, jako je sdílení informací, způsob dosahování zisku a rozdělení zisku.

Oficiální web společnosti Baixing Credit Reporting byl oficiálně spuštěn, jakmile se otevře-8

   Pokud jde o sdílení dat, analytik Analysys Financial Industry Tian Jie uvedl, že Baixing Credit Information si půjčil z úvěrového informačního systému centrální banky z hlediska technologie a modelu.

Oficiální web společnosti Baixing Credit Reporting byl oficiálně spuštěn, jakmile se otevře-9

  V těchto dvou aspektech není problém se sdílením dat.

Oficiální web společnosti Baixing Credit Reporting byl oficiálně spuštěn, jakmile se otevře-10

Obtíž spočívá v distribuci výhod po sdílení dat. Zodpovědný redaktor: Populární doporučení Xie Haipinga Odložte veřejný účet Sina Finance, abyste mohli 24 hodin denně vysílat nejnovější finanční informace a videa, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).