Regionální

Dešťové bouře v mnoha částech jihu mohou zasáhnout téma protipovodňové ochrany nebo se stát ohniskem trhu

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), 13. června, od 9. června, nové kolo silných srážek zasáhlo mnoho částí jižní mé země, včetně centrálního Anhui, podél řeky Yangtze v Jiangsu, severním Hunanu a jihovýchodním Guizhou. bouřka. 10. dne došlo k velkému množství rozsáhlého výskytu v severo-centrální Anhui, na jih-centrální Jiangsu, Šanghaj, severní Hunan, jižní Guizhou a severovýchodní Yunnan.

Dešťové bouře v mnoha částech jihu mohou zasáhnout téma protipovodňové ochrany nebo se stát ohniskem trhu

Dešťové bouře v mnoha částech jihu mohou zasáhnout téma protipovodňové ochrany nebo se stát ohniskem trhu-0

  Securities Times (www.

Dešťové bouře v mnoha částech jihu mohou zasáhnout téma protipovodňové ochrany nebo se stát ohniskem trhu-1

  stcn. com), 13. června, od 9. června, nové kolo silných srážek zasáhlo mnoho částí jižní mé země, včetně centrálního Anhui, podél řeky Yangtze v Jiangsu, severním Hunanu a jihovýchodním Guizhou.

Dešťové bouře v mnoha částech jihu mohou zasáhnout téma protipovodňové ochrany nebo se stát ohniskem trhu-2

   bouřka. 10. dne se vyskytl silný déšť ve střední a severní Anhui, střední a jižní Jiangsu, Šanghaji, severní Hunan, jižní Guizhou a severovýchodní Yunnan. Ve střední Anhui, podél řeky Jang-c 'v Jiangsu, severním Hunanu a jihovýchodním Kuej-čou, padaly silné deště (100–210 mm).

Dešťové bouře v mnoha částech jihu mohou zasáhnout téma protipovodňové ochrany nebo se stát ohniskem trhu-3

   Bodové srážky v Džaj-č' v Kuej-čou dosáhly 242 mm. Monitorovací údaje ukázaly, že od 20:00 dne 9.

Dešťové bouře v mnoha částech jihu mohou zasáhnout téma protipovodňové ochrany nebo se stát ohniskem trhu-4

   do 20:00 dne 10. došlo k rozsáhlým silným srážkám v jižním Jiangsu a ve středu Anhui. Nanjing mezi nimi překonal historický rekord denních srážek a Pukou a Jurong zlomili historický záznam denních srážek v červnu. Ústřední meteorologická observatoř předpovídá, že ve dnech 12.

Dešťové bouře v mnoha částech jihu mohou zasáhnout téma protipovodňové ochrany nebo se stát ohniskem trhu-5

   až 16. bude ve střední a jižní části Jiangnanu a jižní Číny stále deštivé počasí a ve Fujian, Guangdong a na dalších místech budou silné deště až silné deště. V reakci na silné srážky zahájila Čínská meteorologická správa čtyřstupňovou reakci na mimořádné události a místní útvary na všech úrovních rovněž zahájily odpovídající reakce na mimořádné události. Soudě podle minulých zkušeností jsou silné deště každoročně častým obdobím,Související témata protipovodňové prevence a podmáčení měst se stanou krátkodobými tématy na trhu s podílem A.

Dešťové bouře v mnoha částech jihu mohou zasáhnout téma protipovodňové ochrany nebo se stát ohniskem trhu-6

   Společnost Guohai Securities zveřejnila zprávu o výzkumu, v níž uvedla, že řada bezpečnostních problémů způsobených nedávnými silnými dešti ukázala zásadní nedostatky v budování městských kanalizací a ochrany vod, které přitahují velkou pozornost celé společnosti. Očekává se, že urychlí propagaci měst s houbami, ochranu vod a další projekty. Společnost Yangtze River Securities věří, že během povodňových katastrof lze věnovat pozornost příslušným investičním příležitostem ze tří aspektů: výstavba potrubní sítě, vodotěsné materiály a prevence hygieny. Podle analýzy lze povodňové katastrofy rozdělit na povodně, podmáčené katastrofy a mokré katastrofy.

Dešťové bouře v mnoha částech jihu mohou zasáhnout téma protipovodňové ochrany nebo se stát ohniskem trhu-7

   Obecně lze příčinu povodňové katastrofy připsat dlouhodobému nepřetržitému silnému dešti tvořenému přirozenou příčinou, zejména kvůli abnormálnímu podnebí. Silné deště způsobily, že poptávka po plastových trubkách (HDPE trubky, PE trubky atd. ) Rychle vzrostla a v budoucnu se očekává růst některých předních společností. Výhodné akcie jako Weixing New Materials, Qinglong Pipe Industry, Guotong shares, Nachuan shares a tak dále.

Dešťové bouře v mnoha částech jihu mohou zasáhnout téma protipovodňové ochrany nebo se stát ohniskem trhu-8

   Mezi mechanická zařízení potřebná pro hašení povodní a odstraňování následků katastrof patří zejména nakladače, buldozery, bagry, jeřáby,Traktory, zavlažovací a odvodňovací stroje. Mezi kótované společnosti, které těží z akcií A, patří zejména Liugong, Xiagong Co. , Ltd. , Shantui Co.

  , Ltd.

, Sany Heavy Industry, Zoomlion, Xugong Technology atd. (Securities Times News Center).