Sdružení

Tchaj-wanská média vyzývají tchajwanské orgány, aby uvažovaly o vztazích mezi úžinou

souhrn

CCTV News: Panama je také druhou zemí, která přerušila vztahy s Tchaj-wanem od doby, kdy Tsai Ing-wen nastoupil do úřadu. Naposledy přerušila diplomatické vztahy s Tchaj-wanem Svatý Tomáš a Princův ostrov. Tchajwanská média v současné době vyzývají tchajwanské orgány, aby uvažovaly o vztazích mezi úžinou. Zprávy tchajwanských médií poukázaly na to, že když Panama a Tchaj-wan navázaly takzvané „diplomatické“ vztahy,Vždy jí byla věnována velká pozornost. Tchajwanský vůdce Tsai Ing-wen šel

Tchaj-wanská média vyzývají tchajwanské orgány, aby uvažovaly o vztazích mezi úžinou

Tchaj-wanská média vyzývají tchajwanské orgány, aby uvažovaly o vztazích mezi úžinou-0

  CCTV News: Panama je také druhou zemí, která přerušila vztahy s Tchaj-wanem od doby, kdy Tsai Ing-wen nastoupil do úřadu.

Tchaj-wanská média vyzývají tchajwanské orgány, aby uvažovaly o vztazích mezi úžinou-1

   Naposledy přerušila diplomatické vztahy s Tchaj-wanem Svatý Tomáš a Princův ostrov. Tchajwanská média v současné době vyzývají tchajwanské orgány, aby uvažovaly o vztazích mezi úžinou. Zprávy tchajwanských médií poukázaly na to, že když Panama a Tchaj-wan navázaly takzvané „diplomatické“ vztahy,Vždy jí byla věnována velká pozornost.

Tchaj-wanská média vyzývají tchajwanské orgány, aby uvažovaly o vztazích mezi úžinou-2

   Když tchajwanský vůdce Tsai Ing-wen navštívil v červnu loňského roku Panamu, napsal svůj titul v angličtině jako takzvaný „prezident Tchaj-wanu“, což vyvolalo polemiku na obou stranách průlivu.

Tchaj-wanská média vyzývají tchajwanské orgány, aby uvažovaly o vztazích mezi úžinou-3

   Tchaj-wanská média popsala přeshraniční a mezinárodní vztahy Tsai Ing-wena v uplynulém roce od jeho uvedení do úřadu jako „bláznivé mocenské výbuchy a bouřky“ a uvedla, že je retrogresivní ve srovnání s obdobím Ma Ying-jeou.

Tchaj-wanská média vyzývají tchajwanské orgány, aby uvažovaly o vztazích mezi úžinou-4

V prosinci loňského roku Svatý Tomáš a Princův ostrov oznámili takzvané „přerušení diplomatických vztahů“ s Tchaj-wanem; v lednu letošního roku požádala Nigérie tchajwanské zastupitelstvo o „vyřazení a změnu názvu“; v květnu letošního roku také Fidži oznámila, že stáhne svého zástupce na Tchaj-wanu. Již v roce 2013 vyhlásila Gambie takzvané „přerušení diplomatických vztahů“ s Tchaj-wanem. Sdělovací prostředky na ostrově rovněž vyzvaly orgány Tsai Ing-wen, aby znovu posoudily současné vztahy mezi úžinou. .