Soutěž

Zadní jednostopá elektrická auta, ale přijít o peníze a auto

souhrn

Web Hualong.com ohlásil 13. června ve 14:18 (korespondent Qiao Zhengguang). Nechtěně ho pronásledoval, pohmoždil mu dlaň a poškodil auto s tím, že za opravu vozu musel zaplatit dalším stovkám juanů. 12. června se Yang, řidič jednostopého elektrického vozidla, setkal s takovou znepokojivou událostí. Večer asi v 18:00 jel řidič Yang na dvoukolovém elektrikáři

Zadní jednostopá elektrická auta, ale přijít o peníze a auto

Zadní jednostopá elektrická auta, ale přijít o peníze a auto-0

  Web Hualong. com ohlásil 13. června ve 14:18 (korespondent Qiao Zhengguang).

Zadní jednostopá elektrická auta, ale přijít o peníze a auto-1

   Nechtěně ho pronásledoval, pohmoždil mu dlaň a poškodil auto s tím, že za opravu vozu musel zaplatit dalším stovkám juanů. 12. června se Yang, řidič jednostopého elektrického vozidla, setkal s takovou znepokojivou událostí.

Zadní jednostopá elektrická auta, ale přijít o peníze a auto-2

   Asi v 18:00 toho večera jel řidič Yang na dvoukolovém elektromobilu domů.

Zadní jednostopá elektrická auta, ale přijít o peníze a auto-3

  Během dopravní špičky je na silnici mnoho vozidel a Yang si myslí, že elektrická karoserie dvou kol je malá, takže jezdí v provozu. Při jízdě do sekce Liangjiang Mingju najednou zabrzdila tříkolka vpředu. Yang neočekávaně neočekával, že přední část dvoukolového elektromobilu narazila do zadní části přední tříkolky a elektrický vůz spadl na zem. Yang také spadl z auta a byl pohmožděný, když jeho pravá dlaň spočívala na zemi.

Zadní jednostopá elektrická auta, ale přijít o peníze a auto-4

   Naštěstí Yang s helmou nezpůsobil větší škody.

Zadní jednostopá elektrická auta, ale přijít o peníze a auto-5

   Nehodu způsobilo dvoukolové elektrické vozidlo, které nedodržovalo bezpečnou vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu a veškerou odpovědnost za dopravní nehodu nese Yang. Po jednání mezi oběma stranami Yang kompenzoval druhé straně za opravu vozu dvě stě juanů.

Zadní jednostopá elektrická auta, ale přijít o peníze a auto-6

  Poté Yang tvrdil, že má psychologický stín, a odhaduje se, že by se nějakou dobu neodvážil jezdit na dvoukolovém elektrickém kole. Dopravní hlídková policie většině řidičů jednostopých elektrických vozidel a motocyklů připomněla, že musí nosit přilbu, držet se vpravo a udržovat bezpečnou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla, která je dostatečná pro nouzové brzdění, aby byla zajištěna bezpečnost jízdy.

Zadní jednostopá elektrická auta, ale přijít o peníze a auto-7

.