Přírodní

„Hledání pokladu“ na dožínkách Společnosti pro experimentální základní školu v Coralu vytváří skvělý vědecký „hurikán“

souhrn

Super "Flaming Mountain" Xu Yili fotografoval experiment s duhovou slámou Fotografoval Xu Yili experiment s levitujícím stolním tenisem fotografoval Xu Yili Představte si, že tyto běžné životní potřeby se mohou stát také špičkovým experimentálním zařízením? Nedávno, v basketbalové hale Experimentální základní školy Shanhu,Skvělá věda

„Hledání pokladu“ na dožínkách Společnosti pro experimentální základní školu v Coralu vytváří skvělý vědecký „hurikán“

„Hledání pokladu“ na dožínkách Společnosti pro experimentální základní školu v Coralu vytváří skvělý vědecký „hurikán“-0

  Super "Flaming Mountain" Xu Yili fotografoval experiment s duhovou slámou Fotografoval Xu Yili experiment s levitujícím stolním tenisem fotografoval Xu Yili Představte si, že tyto běžné životní potřeby se mohou stát také špičkovým experimentálním zařízením? Nedávno, v basketbalové hale Experimentální základní školy Shanhu,Zahájil festival Cool Science Harvest Festival.

„Hledání pokladu“ na dožínkách Společnosti pro experimentální základní školu v Coralu vytváří skvělý vědecký „hurikán“-1

   Setkala se skupina dětí, které milují život a vědu, a pod vedením „Magického profesora“ zahájily vlastní „honbu za pokladem“. Dvojjazyčný skvělý vědecký experiment, který mnoho dětí nazývá „příliš zábavný“ přímo, uvádí se, že „hledání pokladu“ je třeba postupně provádět podle mapy hledání pokladu “U projektů jako „Flame Mountain“, „Gulin Pavilion“, „Ying'ai Tower“, „Horst Village“ a dalších projektů, „Professor of Magic“ vtiskne mapu pokladu na mapu pokladu pro každou dokončenou výzvu.

   „Fáze hvězd“. Děti byly statečně ponořeny do zábavy skvělých vědeckých experimentů a náročných úrovní. „Páni, co je to velká cukrová vata!“ Zábavný experiment „Flaming Mountain“ rozezněl klakson dožínky a zapálil vědecké nadšení dětí erupcí „barevného plamene“. V sérii chemických reakcí přetéká kyslík a naráží na detergenty a jiná pěnící činidla, aby pěna vytryskla, a díky přidání pigmentů je barevná pěna jako „„Vulkanická erupce" se objevila před dětmi.

   Na zasedání „Gringotts" děti také osobně provedly čtyři malé vědecké experimenty lovce hurikánů, slaměné duhy, plovoucího stolního tenisu a plovoucí kancelářské sponky. Experimentální vybavení je běžné v život.

   Denní potřeby, díky tomu se děti nazývají „příliš zábavné“. „Podívej, dokážu udělat i duhu!„Je to úžasné, šálek naplněný vodou může ve skutečnosti stát vzhůru nohama!“ „Páni, moje špendlíky mohou plavat!“ „Děti jsou ponořeny do nekonečného kouzla skvělého vědeckého experimentu.

“ Co si povšimnete? “„ Duha! V části anglické věže lásky se děti vrhly na odpověď na slova, která se objevila na obrazovce, a všichni se šťastně učili anglicky v zajímavých interaktivních hrách. .