Informace

Vy hlasujete a já daruji a ukážu fotografie rodičů a dětí, abyste vyhráli horkou registraci fondu lásky

souhrn

Jako rodiče by měli být od raného věku učeni, aby se starali o své okolí, a měli by být také vedeni k péči o ostatní lidi, kteří potřebují pomoc ve společnosti, a rozvíjet pocit sociální odpovědnosti jejich dětí. Bude probíhat láska k výchově k rodičům a dětem, kterou děti opravdu potřebují, aby se v lásce a radosti stala láska a dávání zvykem dětí. 19. června

Vy hlasujete a já daruji a ukážu fotografie rodičů a dětí, abyste vyhráli horkou registraci fondu lásky

Vy hlasujete a já daruji a ukážu fotografie rodičů a dětí, abyste vyhráli horkou registraci fondu lásky-0

  Jako rodiče by měli být od raného věku učeni, aby se starali o své okolí, a měli by být také vedeni k péči o ostatní lidi, kteří potřebují pomoc ve společnosti, a rozvíjet pocit sociální odpovědnosti jejich dětí. Bude probíhat láska k výchově k rodičům a dětem, kterou děti opravdu potřebují, aby se v lásce a radosti stala láska a dávání zvykem dětí.

Vy hlasujete a já daruji a ukážu fotografie rodičů a dětí, abyste vyhráli horkou registraci fondu lásky-1

   19. červnaSoučasná nemocnice pro plastickou chirurgii spojí pečující podnikatele do Chongqing Tieshanping Love Manor, aby jim ukázali svou lásku, a pomocí praktických opatření poskytne pomoc dětem v sirotčinci.

Vy hlasujete a já daruji a ukážu fotografie rodičů a dětí, abyste vyhráli horkou registraci fondu lásky-2

   Zároveň Hualong. com bude sledovat a hlásit celou událost. Láska a odhodlání nikdy nechybí na cestě růstu dítěte! V tomto případě se těšte na horké maminky a chladné otce, kteří se drží za ruce,Přiveďte své dítě k pečujícímu týmu, aby se dítě, které žije ve šťastné rodině, naučilo sdílet, pečovat a bavit se. Tato charitativní akce, která zahřívá srdce, aby se připojilo více pečujících lidí, přijala vřelý a zvláštní způsob.

Vy hlasujete a já daruji a ukážu fotografie rodičů a dětí, abyste vyhráli horkou registraci fondu lásky-3

   Chcete-li přejít na stránku s odkazem na událost, stačí stisknout a podržet níže uvedený QR kód.

Vy hlasujete a já daruji a ukážu fotografie rodičů a dětí, abyste vyhráli horkou registraci fondu lásky-4

  Publikujte vzorové fotografie rodičů a dětí, na kterých jste a Mengbao, přitáhněte své přátele a příbuzné, aby hlasovali pro fotografie vaší rodiny a lásky mezi rodiči a láskou, pokaždé, když budete úspěšně hlasovat, systém náhodně zvýší fond lásky o 0,5 až 1 juan a konečná kumulovaná částka bude převedena do Moderní plastické chirurgie jménem všech pečujících lidí, kteří se této akce zúčastnili, vše věnováno Tieshanping Love Manor.

Vy hlasujete a já daruji a ukážu fotografie rodičů a dětí, abyste vyhráli horkou registraci fondu lásky-5

  Rodiny, které získaly více lásky, budou mít zároveň příležitost vyhrát balíček růstu v hodnotě 9 880 juanů. [Pokyny k registraci] 1. Klikněte na „Chci se zaregistrovat“ na domovské stránce akce, vyplňte registrační údaje a registrace je úspěšná.

Vy hlasujete a já daruji a ukážu fotografie rodičů a dětí, abyste vyhráli horkou registraci fondu lásky-6

   2. Zúčastněné fotografie musí být fotografie rodičů a dětí horkých matek a skvělých otců a roztomilých dětí ve věku 0-12 let. 3. Velikost fotografie není větší než 2M, musí být jasná a úplná,Téma je prominentní a přední strana bude více rozdělena.

Vy hlasujete a já daruji a ukážu fotografie rodičů a dětí, abyste vyhráli horkou registraci fondu lásky-7

   [Ceny za aktivitu] První místo: 1 semestr kurzu kreativní malby + 1 sada malířského vybavení pro mistra umění + 1 sada pro růst aristokratické dětské fotografie, celková hodnota 9880 juanů; druhé místo: 2 měsíce kurzu pro kreativní malbu + zařízení pro malování mistra umění Jeden sada + jedna sada aristokratické dětské fotografické sady pro růst v celkové hodnotě 8880 juanů;Třetí místo: 1 měsíc kreativní malířské třídy + sada malířského vybavení pro mistrovství umění + balíček růstu ušlechtilé dětské fotografie, celková hodnota 6880 juanů; čtvrté místo: balíček růstu ušlechtilé dětské fotografie, hodnota 5880 juanů; pět: ušlechtilý dětský sada pro růst fotografií v hodnotě 5880 juanů. Všichni uživatelé, kteří se účastní hlasování, mohou využívat 50% slevu na balíček ušlechtilé dětské fotografie pro rodiče a děti.

Vy hlasujete a já daruji a ukážu fotografie rodičů a dětí, abyste vyhráli horkou registraci fondu lásky-8

.