Válečný

Versailleská zahradní nálada podporující šťastný život v jednom kroku

souhrn

Hualong.com, 13. června ve 14:00. Zralost komunitních zařízení je důležitým ukazatelem pro měření nákladové efektivity projektu. Přímo ovlivňuje pohodlí a pohodlí života poté, co se majitel nastěhuje, a je také důležitým faktor při určování stupně a vkusu projektu. Životní zařízení společnosti může nejen přidat barvu do života majitelů, ale také zvýšit přidanou hodnotu produktů zakoupených majiteli.kalendář

Versailleská zahradní nálada podporující šťastný život v jednom kroku

Versailleská zahradní nálada podporující šťastný život v jednom kroku-0

  Hualong. com, 13. června ve 14:00.

Versailleská zahradní nálada podporující šťastný život v jednom kroku-1

   Zralost komunitních zařízení je důležitým ukazatelem pro měření nákladové efektivity projektu.

Versailleská zahradní nálada podporující šťastný život v jednom kroku-2

   Přímo ovlivňuje pohodlí a pohodlí života poté, co se majitel nastěhuje, a je také důležitým faktor při určování stupně a vkusu projektu. Životní zařízení společnosti může nejen přidat barvu do života majitelů, ale také zvýšit přidanou hodnotu produktů zakoupených majiteli. Po letech temperování, plánu, který byl kdysi plánován, a obrazu života se Versailleská zahrada stala vyspělým trhem a rozkvetla krásněji.

Versailleská zahradní nálada podporující šťastný život v jednom kroku-3

   Dětství doprovází park rodičů a dětí před skutečným domovem Versailles Garden. Sunac poskytuje cílené a promyšlené služby pro majitele různého věku a rodinám majitelů z celého srdce přináší radost a zdraví.

Versailleská zahradní nálada podporující šťastný život v jednom kroku-4

  S tématem šíření nevinnosti a nevinnosti se v současné době používá zahrada ve Versailles, která se věnuje vytváření exkluzivního „hřiště“ pro děti - park rodič - dítě. V parku se shromažďuje mnoho klasických kreslených postaviček, různé zábavné budovy a zábavní zařízení, aby se děti mohly vrátit do svého nevinného dětství. Dvě stezky na skutečné scéně parku rodičů a dětí vedou přímo na horu Zhaomu, kde si můžete užít zdravý a zelený život.

Versailleská zahradní nálada podporující šťastný život v jednom kroku-5

   Sunac již mnoho let usilovně pracuje na vytvoření zdravého komunitního života pro vlastníky.

Versailleská zahradní nálada podporující šťastný život v jednom kroku-6

  S pomocí přírodních zdrojů horského lesního parku Zhaomu a topografie projektu vytvořila Versailles Garden pro majitele dvě přírodní a zdravé stezky - turistickou stezku a stezku u jezera. Ve svém volném čase můžete vylézt na horu po turistické stezce a ucítit její čerstvou zeleň. Ať už jde o lezení za cvičením nebo o zábavu ve volném čase, přinese nekonečnou zábavu!Objímání jezera Seina, procházky podél jezerní promenády, procházení v něm v pohodě a pohodě. 24hodinový správce života na horské stezce se stará o každodenní život.

Versailleská zahradní nálada podporující šťastný život v jednom kroku-7

   Sunac Property se vždy drží konceptu „každý okamžik se srdcem a láskou“ a zavazuje se poskytovat majitelům „důstojné, přátelské, kvalitní a zdravé "služby správy nemovitostí a rezidence. okolí. 24hodinová hospodyně v komunitním životě se stará o každodenní rutinu a stará se více o každou potřebu majitelů! Pečlivě se starejte o čisté a bezpečné prostředí komunity, poskytujte humánní služby, vytvářejte komunitu zájmu vlastníků, organizujte různé zajímavé aktivity pro majitele a přibližujte sousedy, aby vlastníci Versailles mohli cítit teplo a štěstí domova . Domov týmu hlídek nemovitostí je víc než jen dům,Je to způsob života.

Versailleská zahradní nálada podporující šťastný život v jednom kroku-8

Dobře vyvinutá komunitní zařízení jsou měřítkem dobrého domu. Zahrada ve Versailles se dobře orientuje ve smyslu domova a skutečného smyslu života. Kromě zajištění kvality zdokonalila různá podpůrná zařízení, aby vytvořila vysoce kvalitní lidská sídla a užila si šťastný život v horách a jezerech. Sunac Versailles Fáze 4 sada asi 58-94 metrů čtverečních plně zařízený výškový 600 metrů kruh šťastného života | 6 hlavních tematických klubů asi 8000 metrů čtverečních komerční | Ráj růstu dětí | inteligentní lidské zařízení nový oblouk Shang Zhaomu pohled na vysokou Versailles Vítejte na ochutnávce Vip-line:63428888.