Internet

Ve vývojové zóně se usadilo chytré vybavení, přesné díly a špičkové projekty měst ložisek

souhrn

Vývojová zóna úspěšně představila projekty inteligentního vybavení, přesných dílů a špičkových průmyslových měst realizované společností Jiangsu Wuxi Zhizhong Technology Co., Ltd. s investicí 800 milionů juanů. Projekt je realizován ve dvou fázích, s investicí 250 milionů juanů v první fázi, vybudováním 12 inteligentních zelených linek na výrobu intenzivních ložisek a přesných dílů a vybudováním demonstrační továrny na výrobu inteligentních zařízení, která může vytvořit roční hodnotu produkce 200 milion juanů.pracovní pozice

Ve vývojové zóně se usadilo chytré vybavení, přesné díly a špičkové projekty měst ložisek

Ve vývojové zóně se usadilo chytré vybavení, přesné díly a špičkové projekty měst ložisek-0

  Vývojová zóna úspěšně představila projekty inteligentního vybavení, přesných dílů a špičkových průmyslových měst realizované společností Jiangsu Wuxi Zhizhong Technology Co. , Ltd. s investicí 800 milionů juanů.

Ve vývojové zóně se usadilo chytré vybavení, přesné díly a špičkové projekty měst ložisek-1

   Projekt je realizován ve dvou fázích, s investicí 250 milionů juanů v první fázi, vybudováním 12 inteligentních zelených linek na výrobu intenzivních ložisek a přesných dílů a vybudováním demonstrační továrny na výrobu inteligentních zařízení, která může vytvořit roční hodnotu produkce 200 milion juanů. 150 pracovních míst; druhá fáze investuje 550 milionů juanů do vybudování průmyslového města se zaměřením na inteligenci, odborné znalosti, přesnost a specialitu a do budování center výzkumu a vývoje a výroby inteligentních zařízení, center výroby přesných dílů a špičkových center výzkumu a vývoje a výroby v dílčí divize A řada projektů, jako je logistická platforma Internet +. Po dokončení všech projektů může být roční hodnota produkce více než 2 miliardy juanů.

Ve vývojové zóně se usadilo chytré vybavení, přesné díly a špičkové projekty měst ložisek-2

  Vytvořte více než 500 pracovních míst. Realizace projektu bude hrát aktivní vedoucí roli při urychlení vývoje technologie inteligentních zařízení v Ningxii a dokonce i v západním regionu a bude hrát aktivní vedoucí roli při podpoře inteligentizace, informatizace a modernizace ložiskového průmyslu.

Ve vývojové zóně se usadilo chytré vybavení, přesné díly a špičkové projekty měst ložisek-3

   Wuxi Zhizhong Technology Co. , Ltd.

Ve vývojové zóně se usadilo chytré vybavení, přesné díly a špičkové projekty měst ložisek-4

   je technologicky vyspělý podnik zabývající se výstavbou celkových továren na ložiska, industrializací ložisek a výzkumem a vývojem a výrobou zeleného inteligentního zařízení.

Ve vývojové zóně se usadilo chytré vybavení, přesné díly a špičkové projekty měst ložisek-5

  Díky schopnostem a zkušenostem s řízením rozsáhlého systémového inženýrství je členem Čínské asociace hřídelů a nashromáždil více než 60 autorizovaných patentů.

Ve vývojové zóně se usadilo chytré vybavení, přesné díly a špičkové projekty měst ložisek-6

   Výrobky byly široce používány v ložiskách Northwest Bearings, Schaeffler Bearings, Luoyang Bearings a dalších společnostech, a trh byl dobře přijat.

Ve vývojové zóně se usadilo chytré vybavení, přesné díly a špičkové projekty měst ložisek-7

.