Zápas

Byl schválen předběžný návrh vysokorychlostní železnice Zhongwei-Lanzhou

souhrn

12. června podle informací Úřadu pro plánování dopravy v autonomní oblasti schválila Čínská železniční společnost předběžný návrh vysokorychlostní železnice Zhongwei-Lanzhou, která zajistí, že výstavba vysokorychlostní železnice Zhong-Lan začne do konce června tohoto roku. Uvádí se, že nově vybudovaná vysokorychlostní železnice Zhongwei-Lanzhou je důležitou součástí koridoru Peking-Lanzhou národní „osmi vertikální a osmi horizontální“ vysokorychlostní železniční sítě.Realizace projektu může urychlit formování naší země

Byl schválen předběžný návrh vysokorychlostní železnice Zhongwei-Lanzhou

Byl schválen předběžný návrh vysokorychlostní železnice Zhongwei-Lanzhou-0

  12. června podle informací Úřadu pro plánování dopravy v autonomní oblasti schválila Čínská železniční společnost předběžný návrh vysokorychlostní železnice Zhongwei-Lanzhou, která zajistí, že výstavba vysokorychlostní železnice Zhong-Lan začne do konce června tohoto roku.

Byl schválen předběžný návrh vysokorychlostní železnice Zhongwei-Lanzhou-1

   Uvádí se, že nově vybudovaná vysokorychlostní železnice Zhongwei-Lanzhou je důležitou součástí koridoru Peking-Lanzhou národní „osmi vertikální a osmi horizontální“ vysokorychlostní železniční sítě. Realizace projektu může urychlit vytvoření pohodlného a rychlého kanálu spojujícího severní Čínu a severovýchodní mou zemi v severozápadní Číně, což má velký význam pro urychlení velkého rozvoje západního regionu. Podle předběžného návrhu projekt začíná na severu města Zhongwei a do města Lan-čou vstupuje přes město Baiyin v provincii Gansu. Celková délka je 218 kilometrů a odhadovaná celková investice je asi 29,5 miliard juanů, z čehož asi 46 kilometrů Ningxia.

Byl schválen předběžný návrh vysokorychlostní železnice Zhongwei-Lanzhou-2

  Odhadovaná investice je přibližně 4,2 miliardy juanů. Rozumí se, že 27.

Byl schválen předběžný návrh vysokorychlostní železnice Zhongwei-Lanzhou-3

května společnost Ningxia Intercity Railway Company podala nabídku na stavbu 9,5 kilometrů před stanicí vysokorychlostní železnice Zhongwei-Lanzhou (část Ningxia). V dalším kroku bude Komise pro rozvoj a reformu autonomní oblasti koordinovat příslušná oddělení, aby provedly všechny přípravy před zahájením výstavby, aby bylo zajištěno, že stavba úseku Ningxia vysokorychlostní železnice Čína - Lanzhou bude zahájena na konci roku Červen. .