Bankovní

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu

souhrn

Zprávy CCTV: Podle Čínské meteorologické sítě došlo během dnešního (13.) ranního vrcholu k mírnému dešti v městských a východních oblastech Pekingu a místním mírným dešti. Tím je ovlivněn dopravní tlak v ranní dopravní špičce. Očekává se, že se shluk dešťových mraků odpoledne přesune z Pekingu. V současné době má jižní část města silné srážky, místní bouřky a blesky, krátkodobé silné srážky a další konvektivní počasí.Připomeňte veřejnosti, aby přijala preventivní opatření. Dnes (13)

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu-0

 Zprávy CCTV: Podle Čínské meteorologické sítě došlo během dnešního (13.

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu-1

 ) ranního vrcholu k mírnému dešti v městských a východních oblastech Pekingu a místním mírným dešti. Tím je ovlivněn dopravní tlak v ranní dopravní špičce. Očekává se, že se shluk dešťových mraků odpoledne přesune z Pekingu.

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu-2

  V současné době má jižní část města silné srážky, místní bouřky a blesky, krátkodobé silné srážky a další konvektivní počasí. Připomeňte veřejnosti, aby přijala preventivní opatření. Dnes (13.

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu-3

 ) byl ranní vrchol Pekingu narušen srážkami. Od minulé noci začalo v Pekingu lehce pršet, ale déšť nebyl silný. Kolem 8 hodin dnes ráno déšť postupně zesílil.

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu-4

  Například Haidian, Dongcheng, Xicheng, Fengtai, Changping, východní část Daxing a jižní část Tongzhou, déšť není slabý. Slabý až mírný déšť.

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu-5

  Pekingská meteorologická observatoř vypustila srážky od 20. hodiny 12. do 10. hodiny 13.

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu-6

  Průměr města je 1,4 mm, průměr města 4,3 mm, jihovýchod 1,3 mm, severozápad 1,1 mm, jihozápad je 0,4 mm a severovýchod je sledovatelný. Největší fichingmen Xicheng je 22,1 mm.

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu-7

  Ovlivněn deštěm je dnes pekingská dopravní špička pod silným tlakem. Podle pekingského dopravního rozhlasuV 8:45 ráno byl index městské silniční dopravy v Pekingu 7,6, což byla mírná úroveň přetížení. Například most Zuoanmen na východním druhém okruhu na most Jianguomen z jihu na sever, most Dongzhimen na východním druhém okruhu na most Xiaojie z jihu na sever, most Madian na ulici Deshengmenwai Avenue na most Deshengmen ze severu na jih, Lianhua Chidong Road West Třetí okruh na západ Druhý okruh ze západu na východ, Xizhimen North Street Xitucheng Road na druhý okruh ze severu na jih,Od západu na východ od silnice Zizhuyuan k mostu Xizhimen na ulici Xizhimenwai a od východu na západ od silnice West Dawang k silnici Jianguo k mostu Guomao je průměrná rychlost jízdy výše uvedených úseků nižší než 20 km / h.

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu-8

  Proč tento déšť najednou zesílí? Huang Shuyin, vedoucí inženýr z Pekingské speciální meteorologické observatoře, řekl: „Dnešní déšť není stejný jako bouřky, které jsme viděli v létě. Je výsledkem kombinovaného účinku malých cyklónů blízko země a účinku městského tepelného ostrova. Ačkoli teplota v Pekingu dnes není vysoká a vzestupný účinek vzduchu není zřejmý, v blízkosti země se tvoří malé cyklóny.

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu-9

  Když malý cyklón stoupá a narazí ve vysoké nadmořské výšce na obrácený žlab obsahující vodní páru, déšť bude stále nastat. „Řekl, soudě podle aktuální radarové mapy,Déšť v Pekingu byl ovládán nerovnoměrně rozloženými sprchami.

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu-10

  Většinu srážek tvořil slabý déšť.

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu-11

  Mezi nimi byly srážky v městských a východních oblastech mírně silnější a dosahovaly mírných srážek. Dnešní déšť navíc nebude trvat dlouho. Huang Shuyin věří: "Dnes se srážková mračna budou postupně přesouvat ze severu na jih. V současnosti déšť v severní části města postupně ustal.

Déšť skončil 13. odpoledne v Pekingu-12

 "Očekává se, že shluky srážkových mraků se dnes odpoledne postupně přesunou z města a srážky nebudou mít žádný vliv na večerní vrchol. “Pekingská meteorologická observatoř vydala předpověď v 11 hodin a ve většině případů stále přicházela bouře oblasti kolem poledne.

  Mezi nimi byly městské a jižní oblasti krátkodobě silné deště. S hromy a blesky přijměte prosím opatření.

  Konkrétní předpověď: Od poledne do odpoledne bude dnes oblačno a ve většině oblastí bude bouřka. Vítr se obrací ze severu na jih se dvěma nebo třemi větry a nejvyšší teplota je 28 °; noc je slunečná a oblačná a vítr se obrací z jihu na sever s jedním nebo dvěma větry a nejnižší teplota je 17 ℃.

Dnes se rozsah srážek v Pekingu bude postupně přesouvat ze severu na jih. Déšť bude doprovázet také bouřka a blesk. Meteorologičtí experti připomínají občanům, aby se během bouřek vyhýbali otevřeným prostranstvím a vyhýbali se vnitřním prostorům, když se vyskytnou blesky. Odpovědný redaktor: Zou Shaohuan.