Bankovní

Pavilon Ningxia se skvěle představil na 20. výstavě vědy a techniky v Pekingu

souhrn

20. čínská mezinárodní výstava v Pekingu se konala v Pekingu od 8. do 10. června 2017. Díky tématu „Vedení a integrace a inovace vědy a techniky“ přilákalo letošní veletrh vědy a techniky více než 200 000 lidí k účasti na různých aktivitách a reakce byla nadšená. Aby se Ningxia mohla účastnit tohoto veletržního veletrhu, stojí před městskými (krajskými) vědeckými a technologickými kancelářemi, technologicky vyspělými podniky,Výzva pro vědecké parky a vědecké výzkumné ústavy

Pavilon Ningxia se skvěle představil na 20. výstavě vědy a techniky v Pekingu

Pavilon Ningxia se skvěle představil na 20. výstavě vědy a techniky v Pekingu-0

  20. čínská mezinárodní výstava v Pekingu se konala v Pekingu od 8. do 10. června 2017.

Pavilon Ningxia se skvěle představil na 20. výstavě vědy a techniky v Pekingu-1

   Díky tématu „Vedení a integrace a inovace vědy a techniky“ přilákalo letošní veletrh vědy a techniky více než 200 000 lidí k účasti na různých aktivitách a reakce byla nadšená. Aby se Ningxia mohla účastnit tohoto veletržního veletrhu, stojí před městskými (krajskými) vědeckými a technologickými kancelářemi, technologicky vyspělými podniky,Vědecké a technologické parky a vědecké výzkumné ústavy získaly téměř 100 projektů vědeckých a technologických úspěchů, které pokrývají průmyslová odvětví s výhodami, jako je výroba zařízení, nové materiály, nová energie, chemický průmysl uhlí, inteligentní zařízení, biomedicína, robotika, 3D tisk, charakteristické zemědělství, atd. Vybrané klíčové vědecké a technologické úspěchy a produkty, které představují špičkovou úroveň našeho okresu a jsou odměňovány lidovou vládou autonomního regionu.

Pavilon Ningxia se skvěle představil na 20. výstavě vědy a techniky v Pekingu-2

  Koncentrovaným způsobem bylo vystaveno celkem 47 projektů a téměř 10 společností vyslalo odborný a technický personál k účasti na výstavě s materiály a exponáty.

Pavilon Ningxia se skvěle představil na 20. výstavě vědy a techniky v Pekingu-3

   Během tohoto zasedání mezinárodního veletrhu vědy a techniky delegace Ningxia také plně využila velkoplošnou obrazovku pro opakované vysílání videomateriálů zúčastněných projektů.

Pavilon Ningxia se skvěle představil na 20. výstavě vědy a techniky v Pekingu-4

Současně bylo do knihy sestaveno a distribuováno celkem 162 projektů poptávky po vědecké a technické spolupráci mezi naším okresem a rozvinutými oblastmi východního pobřeží. A prostřednictvím kruhového rolovacího vysílání na velké obrazovce může náš okres provádět jednání o technologické spolupráci mezi východem a západem a rozšířit kanály. .