Vzdělání

Náš okres dosáhl v roce 2017 průlomu v prohlášení národních high-tech podniků

souhrn

Práce na vyhlášení národních high-tech podniků v roce 2017 v našem okrese nedávno skončila a počet prohlášení přinesl historický průlom. Celkem 72 společností předložilo aplikační materiály prostřednictvím systému podnikových síťových aplikací na vysoké úrovni v letošním roce, což je nárůst oproti loňskému roku o 31, s tempem růstu 76%. Počet žádostí je nejvyšší za poslední rok od -úroveň podnikové identifikace byla zahájena v roce 2008. Počet prohlášení v každém městě je průměrný

Náš okres dosáhl v roce 2017 průlomu v prohlášení národních high-tech podniků

Náš okres dosáhl v roce 2017 průlomu v prohlášení národních high-tech podniků-0

  Práce na vyhlášení národních high-tech podniků v roce 2017 v našem okrese nedávno skončila a počet prohlášení přinesl historický průlom. Celkem 72 společností předložilo aplikační materiály prostřednictvím systému podnikových síťových aplikací na vysoké úrovni v letošním roce, což je nárůst oproti loňskému roku o 31, s tempem růstu 76%.

Náš okres dosáhl v roce 2017 průlomu v prohlášení národních high-tech podniků-1

   Počet žádostí je nejvyšší za poslední rok od -úroveň podnikové identifikace byla zahájena v roce 2008. Počet prohlášení v každém městě se ve srovnání s loňským rokem zvýšil. Mezi nimi bylo 47 ve městě Yinchuan, 13 ve městě Shizuishan, 5 ve městě Wuzhong a 3 ve městě Zhongwei, což meziročně vzrostlo o 74%, 18%, 150% a 200%; 4 v Guyuan City dosáhl nulového průlomu. Od loňského roku náš okres vzal pěstování národních high-tech podniků jako „niubi“ pro zrychlení rozvoje high-tech průmyslových odvětví a podporu ekonomické transformace a modernizace.

Náš okres dosáhl v roce 2017 průlomu v prohlášení národních high-tech podniků-2

  Přijmout účinná opatření na podporu podniků při podávání žádostí o národní podniky špičkových technologií. Jedním z nich je posílit politické vedení. Ve stanoviscích lidové vlády stranického výboru autonomní oblasti a lidové vlády k prohloubení provádění rozvojových strategií zaměřených na inovace a urychlení rozvoje technologických inovací vydaných v roce 2016 se uvádí, že „jednorázová podpora až do výše 1 milionu jüan bude věnován národním technologicky vyspělým podnikům, které byly uznány poprvé “Zvyšování standardu podpory na nejvyšší v zemi. Tato politika byla dále vyjasněna v „Ningxia National High-tech Enterprise Reward and Subsidy Management Opatření“ vyhlášených následně.

Náš okres dosáhl v roce 2017 průlomu v prohlášení národních high-tech podniků-3

   V letošním roce byla politika implementována do 19 high-tech podniků, což přineslo dobrou demonstraci a hnací účinek v celém okrese.

Náš okres dosáhl v roce 2017 průlomu v prohlášení národních high-tech podniků-4

   Druhým je posílení publicity a školení. tento rok,Oddělení vědy a technologie autonomního regionu uspořádalo speciální školení o aplikacích high-tech v Yinchuan, Shizuishan, Wuzhong a Zhongwei, aby propagovalo a vysvětlilo příslušné politiky národních high-tech podniků vědeckým a technologickým podnikům a průvodce podniky se ucházet o národní high-tech podniky. Třetí je zdůraznit dominantní postavení podniku.

Náš okres dosáhl v roce 2017 průlomu v prohlášení národních high-tech podniků-5

   Náš okres přijal řadu opatření na podporu investic do výzkumu a vývoje,V podnicích se shromáždily různé inovační prvky, jako jsou inovační platformy a týmy talentů, a dominantní postavení podniků v oblasti technologických inovací je stále výraznější a důraz na inovace se stále zvyšuje. V procesu transformace a vývoje si stále více společností uvědomuje obsah zlata v národních high-tech podnicích, aktivně se řídí národními standardy, hledá mezery, napravuje nedostatky a usiluje o získání národního high-tech podniku co nejdříve možný. „Golden signboard“. Současně s tím, jak se stále zvyšují investice do výzkumu a vývoje podniků v našem okrese, stále roste počet a kvalita nezávislých práv duševního vlastnictví a organizace a řízení výzkumu a vývoje se stále více standardizují, počet také se zvýšily společnosti, které mají vysoké aplikační podmínky.

.