Sportovní

Delegace vietnamské komise pro etnické záležitosti navštívila Ningxia

souhrn

Ding Guihai, zástupce ředitele vietnamské komise pro etnické záležitosti, vedl sedmičlennou delegaci k návštěvě Ningxie od 7. do 10. června. Hlavním účelem této návštěvy je výměna názorů na nedávný sociální a ekonomický vývoj obou zemí, status ekonomického a sociálního rozvoje etnických menšin, užitečné zkušenosti při formulování a provádění etnických politik a podpora ekonomického rozvoje. etnických menšin a etnických oblastí.Vylepšená úroveň vzdělání a ekologie

Delegace vietnamské komise pro etnické záležitosti navštívila Ningxia

Delegace vietnamské komise pro etnické záležitosti navštívila Ningxia-0

  Ding Guihai, zástupce ředitele vietnamské komise pro etnické záležitosti, vedl sedmičlennou delegaci k návštěvě Ningxie od 7. do 10. června.

Delegace vietnamské komise pro etnické záležitosti navštívila Ningxia-1

   Hlavním účelem této návštěvy je výměna názorů na nedávný sociální a ekonomický vývoj obou zemí, status ekonomického a sociálního rozvoje etnických menšin, užitečné zkušenosti při formulování a provádění etnických politik a podpora ekonomického rozvoje.

Delegace vietnamské komise pro etnické záležitosti navštívila Ningxia-2

   etnických menšin a etnických oblastí.

Delegace vietnamské komise pro etnické záležitosti navštívila Ningxia-3

  Diskutujte o otázkách, jako je zvyšování úrovně vzdělání a ochrana ekologického prostředí. Delegace navštívila severní univerzitu pro národnosti v Ningxii, navštívila centrální obchodní čtvrť Yuehai v čínském pavilonu Wolfberry a zkontrolovala město Lingwu Ningxia Rongchang Velvet Industry Group Co.

Delegace vietnamské komise pro etnické záležitosti navštívila Ningxia-4

  , Ltd.

Delegace vietnamské komise pro etnické záležitosti navštívila Ningxia-5

  , Ningxia Haowang Rice Industry Group Co.

  , Ltd. a charakteristické vesnice Guojiaqiao a starobylá města v okrese Litong, město Wuzhong Centrální vesnice starověkého města a Velká mešita starověkého města. Delegace si vyměnila nápady a pedagogické zkušenosti univerzity pro národnosti, jakož i provádění národnostní etnické politiky, vytváření etnické jednoty a pokroku, zkušenosti a postupy v oblasti řízení náboženských záležitostí a související personál. Ma Li, místopředseda autonomní oblasti, se setkala s vietnamskou delegací v Yinchuanu 8.

   června. Ma Li přivítal Ding Guihai a jeho stranu v Ningxii a krátce představil základní situaci Ningxie. Doufá, že bude usilovat o praktickou spolupráci v oblasti hospodářství, obchodu a kultury prostřednictvím národních pracovních výměn na podporu hospodářského a sociálního rozvoje obou stran. Ding Guihai také vyjádřil naději, že Ningxia a Ningxia dále posílí výměny a spolupráci v oblasti hospodářství, obchodu, kultury atd.

, Aby podpořily hospodářský a sociální rozvoj obou stran a přinesly prospěch obyvatelům obou míst. .