Místní

Proměna chudinských měst v okrese Xingqing dělá lidi šťastnými

souhrn

V posledních letech okres Xingqing neustále zintenzivňuje své úsilí o renovaci chudinských měst, stanovil cíl renovace, modernizace a následného sledování nemovitosti a zahájil výstavbu 3,63 milionu metrů čtverečních pohodlného bydlení a projektů chudinských čtvrtí, jako je jako Manchun a Tower Bridge. Životní prostředí se znovu narodilo a šťastné tváře lidí byly vyměněny za ně. Nachází se v oblasti přesídlení ve fázi I Daxinjiayuan na křižovatce Pekingské východní silnice a ulice Youai,Okupace půdy

Proměna chudinských měst v okrese Xingqing dělá lidi šťastnými

Proměna chudinských měst v okrese Xingqing dělá lidi šťastnými-0

  V posledních letech okres Xingqing neustále zintenzivňuje své úsilí o renovaci chudinských měst, stanovil cíl renovace, modernizace a následného sledování nemovitosti a zahájil výstavbu 3,63 milionu metrů čtverečních pohodlného bydlení a projektů chudinských čtvrtí, jako je jako Manchun a Tower Bridge. Životní prostředí se znovu narodilo a šťastné tváře lidí byly vyměněny za ně.

Proměna chudinských měst v okrese Xingqing dělá lidi šťastnými-1

   Nachází se v oblasti přesídlení ve fázi I Daxinjiayuan na křižovatce Pekingské východní silnice a ulice Youai,Rozkládá se na ploše 97 mu s celkovou stavební plochou 230 000 metrů čtverečních.

Proměna chudinských měst v okrese Xingqing dělá lidi šťastnými-2

   Od oficiálního uvedení do provozu v květnu loňského roku zde bylo přesídleno 1872 domácností. 6.

Proměna chudinských měst v okrese Xingqing dělá lidi šťastnými-3

   června můžete v komunitě vidět podzemní parkoviště, náměstí pro volný čas, ostrahu, samoobslužnou myčku aut a další zařízení. Druhá a třetí fáze Daxin Homes jsou také ve výstavbě a očekává se, že budou dokončeny a dodány do užívání do konce příštího roku. Po dokončení třetí fáze projektu dosáhne celková plocha více než 400 000 metrů čtverečních, což plně splňuje sen zbořených domácností původní skupiny Daxin Village 3, 4 a 5.

Proměna chudinských měst v okrese Xingqing dělá lidi šťastnými-4

   Odhaduje se, že do konce tohoto roku bude hlavní projekt s celkovou stavební plochou 93 000 metrů čtverečních plně zastropen. V současné době probíhá hlavní fáze výstavby projektu a v několika týmech pracuje více než 300 pracovníků. S pozdějším zdivem,Poté, co na místo vstoupí omítky a další pracovníci, bude v době špičky na místě 700 pracovníků, aby bylo zajištěno, že projekt bude omezen podle plánu na konci roku.

Proměna chudinských měst v okrese Xingqing dělá lidi šťastnými-5

   Letos zahájil okres Xingqing výstavbu přesídlovací oblasti Yanqing o rozloze 168 000 metrů čtverečních, stejně jako tři chudinské čtvrti s celkovou rozlohou 495 000 metrů čtverečních, včetně druhé fáze Xinshuiqiao, a pokračoval v podpoře zlepšování kvality života ve městech a na venkově prostřednictvím realizace projektu.

.