Internet

Šanghajský akciový index se zmenšil o 0,44% a akcie v odvětví neželezných kovů byly výrazně silnější

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), jednání z 13. června v úterý ráno, se oba trhy otevřely níže. Předchozí silný výkon Shanghai Composite 50 dnes zaznamenal korekci. Neželezné kovy však během zasedání vzrostly o více než 3% a uhelný sektor vzrostl o 1,7%. Mnoho akcií během zasedání vzrostlo o limit. Kromě toho se tematické akcie stávají aktivnějšími. Na vzestupu se střídá řada akcií, jako je vysoká dodávka, lithiová baterie a nové akcie.

Šanghajský akciový index se zmenšil o 0,44% a akcie v odvětví neželezných kovů byly výrazně silnější

Šanghajský akciový index se zmenšil o 0,44% a akcie v odvětví neželezných kovů byly výrazně silnější-0

 Securities Times (www. stcn. com), jednání z 13. června v úterý ráno, se oba trhy otevřely níže.

Šanghajský akciový index se zmenšil o 0,44% a akcie v odvětví neželezných kovů byly výrazně silnější-1

  Předchozí silný výkon Shanghai Composite 50 dnes zaznamenal korekci. Neželezné kovy však během zasedání vzrostly o více než 3% a uhelný sektor vzrostl o 1,7%. Mnoho akcií během zasedání vzrostlo o limit.

Šanghajský akciový index se zmenšil o 0,44% a akcie v odvětví neželezných kovů byly výrazně silnější-2

  Tematické akcie se navíc stávají aktivnějšími, přičemž na vzestupu se střídá řada akcií, jako je vysoká dodávka, lithiová baterie a nové akcie, a sentiment na trhu se výrazně zvýšil.

Šanghajský akciový index se zmenšil o 0,44% a akcie v odvětví neželezných kovů byly výrazně silnější-3

 Odpoledne byly oba trhy klidné, šanghajský akciový index dosáhl maxima 3 155 bodů a většina akcií zčervenala.

Šanghajský akciový index se zmenšil o 0,44% a akcie v odvětví neželezných kovů byly výrazně silnější-4

  Ke konci se šanghajský složený index zvýšil o 0,44% na 3153 bodů; index komponentů Shenzhen vzrostl o 1,04% na 10 224 bodů; růstový podnikový trh vzrostl o 1,13% na 1795 bodů. Objem obchodů obou měst se mírně zmenšil.

Šanghajský akciový index se zmenšil o 0,44% a akcie v odvětví neželezných kovů byly výrazně silnější-5

  Pokud jde o odvětví, mezi nejvýznamnější příjmy patřily neželezné kovy, uhlí, chemikálie, lithiové baterie a nové zásoby;Mezi nejvýznamnější poklesy patřil sektor ST, pojišťovací akcie, víno a další odvětví. Ve zprávách dnešní důležité finanční informace zahrnují: selhání IPO u 30 společností v průběhu roku jsou hlavními příčinami nepokračování v provozu; zahraniční média: velké krátké objednávky shromážděné u amerických obchodníků za účelem zrychlení krátkých čínských akcií; červnové mezikvartální fondy jsou relativně volné nebankovní instituce Žádné starosti s penězi, průměrná roční míra návratnosti fondu sociálního zabezpečení 8. Kumulativní příjem 37% činil 822,731 miliardy; tržní hodnota globálních technologických zásob odpařujících se 100 miliard amerických dolarů denně minulý týden nadále klesala; jaké hlavní signály sdělil intenzivní výzkum společnosti Xiao Yaqing? Kde jsou investiční příležitosti pro reformu státních aktiv? Instituce se dívají na trh, Průmyslové cenné papíry: Očekávání trhu s likviditou v červnu jsou mírně pesimistická. Když boty postupně přistanou a očekávání dosáhnou nízké hodnoty,Trh může vést k emočnímu zotavení.

Šanghajský akciový index se zmenšil o 0,44% a akcie v odvětví neželezných kovů byly výrazně silnější-6

  Průmyslové cenné papíry rovněž usoudily, že růstové akcie vstoupí do éry „velké diferenciace. “ Některé vysoce kvalitní růstové akcie, které mají stabilní endogenní růst a jejichž ocenění bylo upraveno na rozumné rozmezí, již mají hodnotu alokace, postrádají endogenní růst a mají neobvykle vysoká ocenění. Téma častého „vyprávění příběhů“ a kapitálové operace bude trendem zavrženo. Investorům se doporučuje věnovat pozornost a vybrat tyto společnosti „skutečného růstu“.

Šanghajský akciový index se zmenšil o 0,44% a akcie v odvětví neželezných kovů byly výrazně silnější-7

  Zakladatelské cenné papíry: V červnu se nejistoty na trhu i mimo něj chystají „urovnat prach. “ V každém případě bude změněn pouze operační rytmus podílu A a provozní trend se nezmění. Od roku 5178 prošly akcie A několika cykly úprav a vnitřní struktura prošla zásadními změnami. Trh nebyl navždy.

Šanghajský akciový index se zmenšil o 0,44% a akcie v odvětví neželezných kovů byly výrazně silnější-8

 Změna je absolutní a změna je relativní. Ať už jde o ocenění nebo cenu, modré chipy a růst jsou v zásadě na stejné startovní čáře, „houpačka“ se přesouvá z jednostranné na bilaterální a stabilní provoz „opravující chyby“ bude budoucnost akcií A. Obecný tón.

Šanghajský akciový index se zmenšil o 0,44% a akcie v odvětví neželezných kovů byly výrazně silnější-9

  Slabý index, těžké jednotlivé akcie, věnujte pozornost výrobě špičkových zařízení, smíšené reformy, národní reformy a akcie zdola nahoru v poklesech,Vyhýbejte se zásobám, které neustále rostly, a vyrovnávejte ztráty. Guojin Securities: Institucionální investoři mají tendenci „konzervovat staré a objevovat nové“, ale tradiční konfigurační styl „podhodnocených bílých koní“ z krátkodobého hlediska nekončí a může se rozšířit z „krásných 50“ na „krásných 150“. China Merchants Fund: Pokud jde o uchopení příležitosti, cílem výběru je stále vůdce defenzivního bílého koně v oboru,Hlavním zaměřením je vysoce kvalitní růst a některým odrůdám, které v rané fázi dosáhly určité míry bezpečnosti, bude náležitě věnována pozornost.

Šanghajský akciový index se zmenšil o 0,44% a akcie v odvětví neželezných kovů byly výrazně silnější-10

  Fond Bosera: Z pohledu obchodní logiky je lepší výkon modrých čipů první a druhé úrovně s špičkovým oceněním odpovídajícím růstu výkonu, což naznačuje, že trh může růst. V herním modelu akciových fondů je však trh příliš rozptýlený a ovlivní udržitelnost.

 Ačkoli růstový styl může mít výkon, interní diferenciace se také zintenzivní a stále je nutné trvat na výběru jednotlivých akcií na základě hodnotových standardů.

(Securities Times News Center).