Zdraví

Li Zhigang, zástupce ředitele Henan Rural Credit Cooperative Union, byl vyšetřován (životopis)

souhrn

Čínská ekonomická síť v Pekingu, 13. června, podle provinční komise pro kázeň v provincii Henan: Se souhlasem stranického výboru provinční provincie Henan, Li Zhigang (zástupce na úrovni oddělení), člen výboru strany a zástupce ředitele venkovského úvěru Henan Družstevní unie je podezřelá ze závažného porušení disciplíny a v současné době prochází organizační kontrolou. Životopis Li Zhigang Li Zhigang, muž, narozen v únoru 1959, národnost Han, člen Komunistické strany Číny, postgraduální student v provozu,Wuyang lidé. Účastnil se roku 1982

Li Zhigang, zástupce ředitele Henan Rural Credit Cooperative Union, byl vyšetřován (životopis)

Li Zhigang, zástupce ředitele Henan Rural Credit Cooperative Union, byl vyšetřován (životopis)-0

  Čínská ekonomická síť v Pekingu, 13. června, podle provinční komise pro kázeň v provincii Henan: Se souhlasem stranického výboru provinční provincie Henan, Li Zhigang (zástupce na úrovni oddělení), člen výboru strany a zástupce ředitele venkovského úvěru Henan Družstevní unie je podezřelá ze závažného porušení disciplíny a v současné době prochází organizační kontrolou. Životopis Li Zhigang Li Zhigang, muž, narozen v únoru 1959, národnost Han, člen Komunistické strany Číny, postgraduální student v provozu,Wuyang lidé.

Li Zhigang, zástupce ředitele Henan Rural Credit Cooperative Union, byl vyšetřován (životopis)-1

Do práce se zapojil v roce 1982 a postupně působil jako zástupce ředitele divize devizového managementu v provincii Lidová banka provincie Henan, ředitel divize managementu v pobočce Zhengzhou v Čínské lidové bance, ředitel úřadu pro úvěrovou spolupráci v Henanu Bankovní regulační úřad, člen výboru strany a zástupce ředitele Henan Rural Credit Union od února 2005. (Henan Provincial Commission for Discipline Inspection).