Fakta

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“

souhrn

Zazněla výzva WeChat. Zvedl jsem telefon a podíval se. Byla to zpráva od Xiaoguang. „Sestro, šel jsem si hrát do Suzhou. Není to POSE hezký?“ Na fotografii malá bosá hlava, sportovní oblečení, smích, jak by měl vypadat obyčejný velký chlapec, otevírají kruh přátel, to je slunečná a optimistická pozitivní energie. Kdo by si myslel, že byl kdysi spřízněn s kriminalitou.2016

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-0

 Zazněla výzva WeChat. Zvedl jsem telefon a podíval se.

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-1

  Byla to zpráva od Xiaoguang.

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-2

  „Sestro, šel jsem si hrát do Suzhou. Není to POSE hezký?“ Na fotografii malá bosá hlava, sportovní oblečení, smích, jak by měl vypadat obyčejný velký chlapec, otevírají kruh přátel, to je slunečná a optimistická pozitivní energie. Kdo by si myslel, že byl kdysi spřízněn s kriminalitou.

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-3

 V listopadu 2016 jsem obdržel případ krádeže zaslaný Úřadem veřejné bezpečnosti k zatčení.

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-4

  Sedmnáctiletý Xiaoguang byl jedním ze tří podezřelých. Spolu s dalším dítětem následoval dospělého, aby ukradl kuřata a ukradl dveře a vybral dveře Částka krádeže byla více než 6000 juanů.

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-5

  8. listopadu jsem šel do zadržovacího střediska vyslýchat Xiaoguang. Měl jsem s těmito dětmi větší kontakt, z předchozího bodováníV srdci jsem měl portrét.

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-6

  Xiao Guang musel být ke mně tichý! Jistě, Xiao Guang sklonila hlavu a oči měla dlouhé rány, matka Xiao Guang se podívala na svého syna odděleného mřížemi a povzdechla si. Posadil jsem se, jen jsem se představil, Xiao Guang zvedl hlavu a najednou zvolal: „Znám tě, řekl jsi v novinách '„Dobrá Číňanka", „Sestra Xiaoweng"! "Zdálo se, že Xiaoguangova matka chytila ​​slámu, vykročila dopředu a pevně mě držela za ruku, ale nedokázala říct nic jiného než plakat.

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-7

 " Nebuď smutná, dítě udělalo chybu jen mu pomáháme společně to napravit. Tato změna nebude mít vliv na budoucí silnici.

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-8

  „Okamžitě jsem poplácal matku Xiaoguang po rameni, abych ji uklidnil a uklidnil její emoce.

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-9

 Po přezkoumání jsem zjistil, že Xiaoguang neměl záznam v trestním rejstříku a hrál podpůrnou roli ve společném zločinu. Mohl by být odsouzen k trestu odnětí svobody nebo méně, a poté rozhodl o podezření z trestného činu, ale není nutné zatčení. 21.

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-10

  listopadu 2016 jsem obdržel podezření na krádež od Xiaoguang a dalších od veřejné bezpečnostní agentury. Den poté, co jsem informoval práva, jsem obdržel tichý hovor od Xiaoguang. „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“ Bylo to zcela mimo moje očekávání.

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-11

  Protože byl Xiaoguang podezřelý z více krádeží, je nepravděpodobné, že by jeho trest byl pozastaven. Většina lidí by chtěla aktivně bojovat za pozastavení. věta, ale Xiaoguang .

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-12

 .

[Příběh dobrého stíhání] „Sestro, chci být odsouzen ke skutečnému trestu!“-13

 . „Můžeš mi říct, jaký je důvod?“ Nejprve je třeba nejprve poslouchat myšlenky dítěte. „Jsem z Anhui, ale vyrostl jsem v Xinghua. Kdybych byl odsouzen k probaci,Vracím se do svého rodného města v Anhui kvůli komunitním opravám.

  Když to moji prarodiče zjistí, budou smutní a nebudou moci ve vesnici zvednout hlavu. Já . .

 .

  Raději bych si odseděl trest ve vazbě centrum.

  „Xiaoguang je velmi odhodlaný.

 " Můžete od vás žádat, abyste provedli ideologickou práci mých rodičů? Věří jen ve vás. " „Toto je zodpovědné dítě a měl bych chránit jeho poslední sebeúctu.

 “„Chvíli jsem uvažoval, souhlasil s Xiaoguangovým požadavkem, kontaktoval jsem jeho rodiče a navrhl jsem, aby zvážili z psychologického hlediska adolescenty a respektovali volby svých dětí. 5. prosince 2016 zahájil soud soudní proces a já navrhl, aby s ním bylo zacházeno před soudem.

  Byl odsouzen k trestu odnětí svobody na 1 měsíc až 3 měsíce a pokutu. Soud přijal návrh trestu a Xiaoguanga za krádež odsoudil na dva měsíce vězení. Když viděla, jak Xiao Guang odnáší soudní vykonavatel, matka Xiao Guang stále nemohla plakat. Spěchal jsem dopředu, abych ji uklidnil.

  Když se Xiao Guang otočil, zamávala na mě a vděčně se usmála. Xiaoguang brzy skončil ve výkonu trestu ve věznici a já jsem ho zahrnul do plánu pomoci a vzdělávání, abych mu poskytl cílenou pomoc a vzdělání. Xiaoguang už dlouho nebyl ve škole a také vyjádřil přání pracovat na snížení zátěže rodiny.

 Po komunikaci s jeho rodiči jsem se rozhodl poskytnout Xiaoguang pomoc při zaměstnání. Pokaždé, když jdu, Xiaoguang na mě vždy čeká na křižovatce brzy, nalévá čaj a drží stoličku před a po běhu. „Xiaoguang, je horko, je čas, abys si nechal ostříhat vlasy.

 “ Když jsem se rozdělil, usmál jsem se a řekl Xiaoguangovi. „Také jsem řekla, že se budu ostříhat a on si vždycky myslí, že jsem dlouhovlasý. “ Zašeptala tiše Xiaoguangova matka. Následujícího dne Xiaoguang poslal selfie z WeChat, odřízl malou plochou hlavu, hezký a elegantní.

  Poté přicházely dobré zprávy Xiaoguangu jedna po druhé. „Sestro, dostal jsem práci za 100 juanů denně.

 “ „Sestro, dostal jsem také práci na částečný úvazek, abych si mohl vydělat nějaké peníze na doplnění své rodiny. “ . .

. (Autorská jednotka: prokurátor města Xinghua, Provincie Ťiang-su).