Vzdělání

Tong Xuewei z Bank of Communications bude působit jako tajemník výboru strany a předseda Bank of Communications Trust

souhrn

Reportér „Daily Business News“ se dozvěděl, že Tong Xuewei, generální ředitel odboru finančních institucí ústředí Bank of Communications, bude sloužit jako tajemník strany a předseda Bank of Communications Trust (tj. „Bank of Communications International Trust Co. , Ltd. ") a Zhao Jiong, současný předseda a prezident Bank of Communications Trust. Poté odešel do funkce předsedy finančního leasingu Bank of Communications. Každý reportér Leng Hui & nbsp; & nbsp;& nbsp; & nbsp; pokaždé

Tong Xuewei z Bank of Communications bude působit jako tajemník výboru strany a předseda Bank of Communications Trust

Tong Xuewei z Bank of Communications bude působit jako tajemník výboru strany a předseda Bank of Communications Trust-0

 Reportér „Daily Business News“ se dozvěděl, že Tong Xuewei, generální ředitel odboru finančních institucí ústředí Bank of Communications, bude sloužit jako tajemník strany a předseda Bank of Communications Trust (tj. „Bank of Communications International Trust Co. , Ltd.

Tong Xuewei z Bank of Communications bude působit jako tajemník výboru strany a předseda Bank of Communications Trust-1

  ") a Zhao Jiong, současný předseda a prezident Bank of Communications Trust. Poté odešel do funkce předsedy finančního leasingu Bank of Communications.

Tong Xuewei z Bank of Communications bude působit jako tajemník výboru strany a předseda Bank of Communications Trust-2

  Pokaždé reportér Leng Hui Pokaždé editor Chen Xing Zdroj obrázku:Reportér časopisu Visual China „Daily Business News“ se dozvěděl, že Tong Xuewei, generální ředitel oddělení finančních institucí v ústředí Bank of Communications, bude sloužit jako tajemník strany a předseda Bank of Communications Trust (tj. „Bank of Communications“). International Trust Co.

Tong Xuewei z Bank of Communications bude působit jako tajemník výboru strany a předseda Bank of Communications Trust-3

 , Ltd.

Tong Xuewei z Bank of Communications bude působit jako tajemník výboru strany a předseda Bank of Communications Trust-4

  ") a současný předseda a prezident Bank of Communications Trust Zhao Jiong pokračoval ve funkci předsedy Bank of Communications Financial Leasing. Tato personální změna ještě plně nedokončila postupy,V době tisku se průmyslové a obchodní informace společností BOCOM Trust a BOCOM Financial Leasing nezměnily.

Tong Xuewei z Bank of Communications bude působit jako tajemník výboru strany a předseda Bank of Communications Trust-5

  Pozici předsedy převzal Tong Xuewei z Bank of Communications. Podle informací veřejnosti je nástupcem Tong Xuewei senior ekonom a student magisterského studia. Působil jako generální ředitel mezinárodního oddělení Bank of Communications Jiangsu Branch, Vice President of Bank of Communications Ningbo Branch, and Deputy Director of Corporate Department of Bank of Communications Headquarters.

  General manager. Tong Xuewei se dlouhodobě věnuje podnikovým financím a mezibankovním finančním podnikům a umí dobře analyzovat makroekonomickou a finanční situaci a uchopit vývojový trend bankovního podnikání. Zasvěcení z oboru uvedli, že má silného průkopnického a inovativního ducha a tým, který vede, dosáhl dobrých obchodních výsledků. Banka, za kterou je odpovědný, Yinyin Zhidao, Yinqi Zhidao, mezibankovní správa majetku,Podniky, jako jsou finanční služby kapitálového řetězce, mají v tomto odvětví vysokou reputaci.

  Trust Bank of Communications byl založen v červnu 1981, dříve známý jako Hubei International Trust and Investment Company, se základním kapitálem 100 milionů juanů. V prosinci 2001 byla společnost v souladu s příslušnými požadavky Čínské lidové banky na reorganizaci a opětovnou registraci trustových a investičních společností restrukturalizována a přejmenována na Hubei International Trust and Investment Co. , Ltd.

 V lednu 2003 byla znovu zaregistrována se souhlasem Čínské lidové banky. V květnu 2007 společnost se souhlasem Čínské bankovní regulační komise představila Bank of Communications Co. , Ltd. s cílem provést strategickou reorganizaci.

  Po reorganizaci byla společnost přejmenována na „Bank of Communications International Trust Co.

 , Ltd. “ se základním kapitálem 1,2 miliardy juanů a Bank of Communications Co. , Ltd. drží 85% akcií.

 Provinční ministerstvo financí Hubei drží 15% akcií.

  Od té doby se základní kapitál společnosti BOCOM Trust zvýšil v prosinci 2011 na 2 miliardy juanů, v březnu 2013 3,176 miliardy juanů a v listopadu 2013 na 3,765 miliardy juanů a podíl kapitálových vkladů akcionářů se nezměnil. V říjnu 2014 byl 15% vlastní kapitál společnosti držený provinčním ministerstvem financí Hubei převeden na Hubei Provincial Transportation Investment Co. , Ltd. V dubnu 2017 společnost zvýšila svůj kapitál o 2 miliardy juanů a základní kapitál dosáhl 5,765 miliardy juanů a podíl základního kapitálu zůstal nezměněn.

  Podle údajů z výroční zprávy činil ke konci roku 2017 rozsah svěřeneckých aktiv spravovaných Bank of Communications Trust 965,629 miliardy juanů, z čehož aktiva trustu aktivního managementu trustu činila 157,543 miliard juanů a svěřenecká aktiva správa transakcí byla 8080. 8,6 miliardy juanů.

  Bank of Communications Trust dosáhla v roce 2017 čistého zisku 968 milionů juanů. Neauditované finanční údaje ukazují, že v první polovině roku 2018 dosáhla Bank of Communications Trust provozního zisku ve výši 853 milionů juanů a čistého zisku 530 milionů juanů. Zhao Jiong byl převeden do Bank of Communications Financial Leasing.

  Na druhou stranu Zhao Jiong, současný předseda Bank of Communications Trust, který byl převeden do Bank of Communications Financial Leasing, pracoval mnoho let pro Bank of Communications Trust.

 Zhao Jiongovi je 56 let, vysoký ekonom a magisterský titul. Od roku 2008 působil Zhao Jiong jako prezident Bank of Communications Trust a předseda Bank of Communications Trust od roku 2012.

  Působil jako ředitel divize personálního vzdělávání, generální ředitel obchodního oddělení a prezident Bank of Communications Urumqi Pobočka a v současné době předseda Bank of Communications Trust a prezident. Plný název finančního leasingu Bank of Communications “„Bank of Communications Financial Leasing Co. , Ltd.

 “ byla založena výhradně Bank of Communications a oficiálně otevřena v Šanghaji v prosinci 2007.

  Informace na oficiálních webových stránkách finančního leasingu Bank of Communications Ukazuje, že společnost podporuje profesionální rozvoj s formováním obchodních inovacíVeřejné služby, energetická zařízení, letectví, lodní doprava a dalších pět hlavních průmyslových odvětví jsou profesionálními rysy podnikání v klíčových oblastech.

Skupina strojírenských strojů, městská hromadná doprava, voda a plyn, výstavba infrastruktury, uhlí, elektrická energie, letectví, lodní doprava a další oblasti byly ustaveny a neustále rozvíjeny. Vysoce kvalitní skupiny zákazníků silně podporovaly rozvoj reálné ekonomiky. Zodpovědný redaktor: Populární doporučení Xie Haipinga Odložte veřejný účet Sina Finance, abyste mohli 24 hodin denně vysílat nejnovější finanční informace a videa, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).