Právní

Večer třináctého může ovlivnit důležité vyjádření finančních informací a cenných papírů na akciovém trhu

souhrn

Web Securities Times (www.stcn.com) 13. června. Byla vydána druhá várka národních pilotních zón reformy cestovního ruchu a inovací. Podle zpráv z webu Národní správy cestovního ruchu dne 13. v souladu s „Národní reformou cestovního ruchu a Opatření pro řízení výstavby inovační pilotní zóny “(Tour Office vydané? 2017? Č. 41) stanoví, že dobrovolná prohlášení jsou vydávána na různých místech a doporučována výbory cestovního ruchu (kanceláře)

Večer třináctého může ovlivnit důležité vyjádření finančních informací a cenných papírů na akciovém trhu

Večer třináctého může ovlivnit důležité vyjádření finančních informací a cenných papírů na akciovém trhu-0

  Web Securities Times (www. stcn.

Večer třináctého může ovlivnit důležité vyjádření finančních informací a cenných papírů na akciovém trhu-1

  com) 13.

Večer třináctého může ovlivnit důležité vyjádření finančních informací a cenných papírů na akciovém trhu-2

   června. Byla vydána druhá várka národních reformních a inovačních pilotních zón cestovního ruchu. Podle zpráv z webu Národní správy cestovního ruchu 13.

Večer třináctého může ovlivnit důležité vyjádření finančních informací a cenných papírů na akciovém trhu-3

  , v souladu s „Národní reformou cestovního ruchu a Opatření pro řízení výstavby inovační pilotní zóny “(vydáno Tour Office? 2017? 41) stanoví, že na základě dobrovolných prohlášení různých regionů a doporučení turistických výborů (úřadů) různých provincií, regionů a měst,Po písemném přezkumu odborné hodnotící komise, druhém kole výběrového prohlášení a kontrole ředitelské kanceláře plánuje Národní správa cestovního ruchu identifikovat město Zhejiang Lishui jako druhou várku národních oblastí reformy cestovního ruchu a průkopnických inovací, jsou nyní veřejně oznámeny. Období propagace je od 12.

Večer třináctého může ovlivnit důležité vyjádření finančních informací a cenných papírů na akciovém trhu-4

   června do 18. června 2017. Příloha: Seznam druhé várky průkopnických oblastí reformy cestovního ruchu a inovací v oblasti města Lishui,Zhongwei City, Mentougou District, Xi'an City, Dapeng New District, Nanyue District, Shenyang City, Wansheng Economic Development Zone, Tengchong City, Liangshan Prefecture, Anshun City, Pingjiang County, Dali City, Jizhou District, Ganzhou City, Chongming District, Prvními klienty čínských futures na ropu v Chizhou, Changchun, Bama, Datong a Huixian budou Haitong Futures 13. června,První tuzemský zákazník futures na ropu dnes ráno úspěšně otevřel účet v obchodním oddělení Haitong Futures Shanghai Pilot Free Trade Zone.

Večer třináctého může ovlivnit důležité vyjádření finančních informací a cenných papírů na akciovém trhu-5

   Toto je také první zákazník čínských futures na ropu, což znamená, že futures na ropu jsou o krok blíže k oficiální výpis. Podle zpráv z China Securities Network nebude otevření účtů pro zákazníky futures na zahraniční ropu aktivováno, dokud Čínská asociace futures nevydá „Pokyny“ a další pravidla.

Večer třináctého může ovlivnit důležité vyjádření finančních informací a cenných papírů na akciovém trhu-6

(Securities Times News Center).