Kultura

Chengkou: Gan Qun se spojí se svými srdci, aby poslali teplo do polí pro pěstování rýže

souhrn

Členové strany a kádry z města Xiuqi, okres Chengkou, Chongqing, zasadili masy sazenic rýže. Fotografoval korespondent Dai Xin Hualong.com v 11:25, 13. června (speciální korespondent Zhou Yu, korespondent Dai Xin) Během několika posledních dní lze v polích pro produkci rýže ve vesnici Loquat Village, Xiuqi Town, Chengkou County, Chongqing vždy vidět scénu nadšení. S pomocí členů strany a kádrů ve vesnici Loquat, Xiuqi Town, okres Chengkou, Chongqing,Farmáři rýže jsou zaneprázdněni stěhováním

Chengkou: Gan Qun se spojí se svými srdci, aby poslali teplo do polí pro pěstování rýže

Chengkou: Gan Qun se spojí se svými srdci, aby poslali teplo do polí pro pěstování rýže-0

  Členové strany a kádry z města Xiuqi, okres Chengkou, Chongqing, zasadili masy sazenic rýže. Fotografoval korespondent Dai Xin Hualong. com v 11:25, 13. června (speciální korespondent Zhou Yu, korespondent Dai Xin) Během několika posledních dní lze v polích pro produkci rýže ve vesnici Loquat Village, Xiuqi Town, Chengkou County, Chongqing vždy vidět scénu nadšení.

Chengkou: Gan Qun se spojí se svými srdci, aby poslali teplo do polí pro pěstování rýže-1

   S pomocí členů strany a kádrů ve vesnici Loquat, Xiuqi Town, okres Chengkou, Chongqing,Chovatelé rýže mají plné ruce práce s přesazováním sazenic.

Chengkou: Gan Qun se spojí se svými srdci, aby poslali teplo do polí pro pěstování rýže-2

   Aby se využil zlatý čas pro růst rýže a zmírnil se tlak na produkci lidí v obtížích, dva výbory pobočky Loquat Village uspořádaly více než 10 lidí, aby vytvořily tým pečovatelských služeb, který pomůže chudým domácnostem přesadit sazenice a využít ji speciální metoda pro zasílání tepla potřebným lidem. Děti Chen Xingguo, chudobné domácnosti v Jiance, chodí dlouho pracovat, často jen starý pár pracuje doma. Když se doma obával nedostatku pracovních sil a čas na výsadbu sazenic se měl zpozdit, přišel k němu domů tým pečovatelské služby a pomohl mu dokončit transplantační práce několika akrů sazenic na polích sazenic rodiny jen jednoho dne.

Chengkou: Gan Qun se spojí se svými srdci, aby poslali teplo do polí pro pěstování rýže-3

   „Děkuji vám za dobrou politiku země a za dobré kádry Murakami. “ Řekl vděčně Chen Xingguo. „Taková smysluplná činnost,Naše vesnice se bude i nadále rozvíjet, umožnit členům strany a kádrům přiblížit se masám prostřednictvím „pomoci“, nechat lidi v nesnázích cítit upřímnost a podporovat kádry a masy ve vzájemném spojení.

Chengkou: Gan Qun se spojí se svými srdci, aby poslali teplo do polí pro pěstování rýže-4

„Řekl Qiu Xu, tajemník odbočné vesnice. “ Rozumí se, že rýžové pole Xiongjiayuan dokončilo více než 40 akrů rýžových prací a práce na rýži v okolí jsou v plném proudu. .