Průzkum

3 školy v Dianjiangu získaly z centrálního rozpočtu investice ve výši 27 milionů juanů

souhrn

Hualong.com, 12. června 16:10 (zvláštní korespondent Liu Juan) Před několika dny se autor dozvěděl od Komise pro rozvoj a reformy v okrese Dianjiang v Čchung-čching, že letos obdržely tři školy v okrese Dianjiang v Čchung-čching investici 27 milionů juanů z centrálního rozpočtu. Rozumí se, že investiční plán, který byl tentokrát vydán v rámci centrálního rozpočtu, slouží hlavně k posílení výstavby školicích zařízení na vysokých odborných školách a podpoře integrace výroby a vzdělávání.Zlepšit některé ze slabých vzdělávacích základů

3 školy v Dianjiangu získaly z centrálního rozpočtu investice ve výši 27 milionů juanů

3 školy v Dianjiangu získaly z centrálního rozpočtu investice ve výši 27 milionů juanů-0

  Hualong.

3 školy v Dianjiangu získaly z centrálního rozpočtu investice ve výši 27 milionů juanů-1

  com, 12. června 16:10 (zvláštní korespondent Liu Juan) Před několika dny se autor dozvěděl od Komise pro rozvoj a reformy v okrese Dianjiang v Čchung-čching, že letos obdržely tři školy v okrese Dianjiang v Čchung-čching investici 27 milionů juanů z centrálního rozpočtu. Rozumí se, že investiční plán, který byl tentokrát vydán v rámci centrálního rozpočtu, slouží hlavně k posílení výstavby školicích zařízení na vysokých odborných školách a podpoře integrace výroby a vzdělávání.

3 školy v Dianjiangu získaly z centrálního rozpočtu investice ve výši 27 milionů juanů-2

  Zlepšit podmínky infrastruktury středních škol v některých krajích se slabými vzdělávacími nadacemi a zlepšit výuková a životní zařízení na základních a středních školách.

3 školy v Dianjiangu získaly z centrálního rozpočtu investice ve výši 27 milionů juanů-3

   Podle příslušné osoby odpovědné za komisi pro rozvoj a reformu v okrese Dianjiang bude 27 milionů juanů v centrálním rozpočtu, který byl tentokrát schválen, použit na stavbu tří škol v Dianjiang Middle School č. 10, Dianjiang č.

3 školy v Dianjiangu získaly z centrálního rozpočtu investice ve výši 27 milionů juanů-4

   2 Middle School a střední škola Dianjiang. Mezi nimi Desátá střední škola Dianjiang postaví pětipodlažní výukový komplex. Celková stavební plocha je 8723,5 metrů čtverečních; Střední škola Dianjiang č. 2 postaví pětipodlažní studentskou kolej s novou plochou asi 4032 metrů čtverečních; Střední škola Dianjiang Middle School přestaví projekt osmipodlažní fluktuace učitelů a postaví nová místnost obratu učitelů 3734,8 metrů čtverečních.

3 školy v Dianjiangu získaly z centrálního rozpočtu investice ve výši 27 milionů juanů-5

   V současné době tyto tři projekty začaly stavět jeden po druhém a očekává se, že budou dokončeny a uvedeny do provozu do konce tohoto roku.

3 školy v Dianjiangu získaly z centrálního rozpočtu investice ve výši 27 milionů juanů-6

Do té doby bude dále podporovat vyvážený rozvoj základního veřejného vzdělávání v okrese Dianjiang, zaměřit se na zlepšení pokrytí a kvality základních veřejných vzdělávacích služeb, posílit vitalitu rozvoje a reforem vzdělávání a hrát velkou roli při zlepšování podmínek pro vedení povinného vzdělávání ve venkovských oblastech a zvyšování úrovně vzdělávání Podpora Země. .