Zápas

Unikátní ekologické prostředí parku Liangping Shuanggui Lake

souhrn

Pohled na park Shuanggui Lake v okrese Liangping, Chongqing. Hualong.com ohlásil v 15:40, 12. června (zvláštní korespondent Zhang Changwei, korespondent Huang Mengyun) Když večer zapadá slunce, k severnímu břehu jezerního parku Shuanggui v okrese Liangping v Chongqing City chodí nekonečné davy. Občané si při procházce po jídle „umývají plíce“ a jsou svůdní v nekonečné kráse. První fáze projektu severního břehu parku jezera Shuanggui v okrese Liangping investovala 4 000

Unikátní ekologické prostředí parku Liangping Shuanggui Lake

Unikátní ekologické prostředí parku Liangping Shuanggui Lake-0

  Pohled na park Shuanggui Lake v okrese Liangping, Chongqing. Hualong. com ohlásil v 15:40, 12. června (zvláštní korespondent Zhang Changwei, korespondent Huang Mengyun) Když večer zapadá slunce, k severnímu břehu jezerního parku Shuanggui v okrese Liangping v Chongqing City chodí nekonečné davy.

Unikátní ekologické prostředí parku Liangping Shuanggui Lake-1

   Občané si při procházce po jídle „umývají plíce“ a jsou svůdní v nekonečné kráse. Projekt první fáze severního břehu parku jezera Shuanggui v okrese Liangping investoval 40 milionů juanů,Na ploše 127 akrů zahrnují stavební projekty zejména cyklistické stezky kolem jezera, přístavy výletních lodí, ekologické mokřadní prkenné cesty, Guanlantai, náměstí Guangying, bulvár atd.

Unikátní ekologické prostředí parku Liangping Shuanggui Lake-2

   Zelená vegetace zahrnuje stromy, keře, byliny a vodní rostliny atd. s celkovým počtem více než 80 odrůd. V současné době je nainstalován vodovod a kanalizace a slaboproudá potrubní síť severního břehu parku jezera Shuanggui v okrese Liangping. Stavba rozdělovače jízdních kol, náměstí lemovaného stromy, náměstí světla a stínu, travnatá scéna, stezka lemovaná stromy se blíží ke konci; byla dokončena povrchová vrstva asi 1,2 kilometru cyklostezky kolem jezera; hlavní stavba Guanlan Terasa a ekologická mokřadní prkna jsou v zásadě dokončeny .

Unikátní ekologické prostředí parku Liangping Shuanggui Lake-3

  .

Unikátní ekologické prostředí parku Liangping Shuanggui Lake-4

  . Ekologie Mokřadní prkna budou osázeny vodními rostlinami, které zajistí vodu pro občany; terasa Guanlan poskytne občanům vyhlídkovou plošinu se širokým výhledem. Uvádí se, že park Lake Shuanggui v okrese Liangping si klade za cíl vytvořit „národní venkovský park“, bude se držet charakteristik idylické krajiny a jako téma si vezme „prohlížení krajiny, líčení nostalgie, vzpomínku na nostalgii a vzpomínku na rodné město“ Odráží „původně venkovský a pastorační“ Ekologický koncept „lásky“ je přirozený ekologický kulturní park, který integruje cestovní ruch a dovolenou, kulturní projevy, zážitky a volný čas a ekologickou vědu.

Unikátní ekologické prostředí parku Liangping Shuanggui Lake-5

Po dokončení parku jezera Shuanggui v okrese Liangping se stane místem s vodou a sny, vodou a duší a vodou a příběhy. Tento originální ekologický městský park u jezera s nádhernou scenérií, vlnícími se modrými vlnami, nádhernými a barevnými a krásnými, přinese občanům úžasné požitky, vzbudí nekonečnou nostalgii lidí a stane se jedinečným ekologickým prostředím v Liangpingu. .