Přírodní

Chengkou zahajuje činnosti „sanace životního prostředí začíná se mnou“ v oblasti sanace životního prostředí

souhrn

Hualong.com informoval 12. června v 15:05 (zvláštní zpravodaj Zhou Yu, korespondent Zhang Xinxin) „Jsem vysoký, budu zodpovědný za pavučinu na stropě…“ řekl Hu Rong, student šesté třídy . Nedávno uspořádala Střední základní škola v okrese Chongqing Chengkou v Mingzhongu 311 učitelů a studentů a všech zaměstnanců města Mingzhong Township v okrese Chengkou v Chongqing, aby provedli „Zkrášlování prostředí začíná ode mne“.Sanitace životního prostředí

Chengkou zahajuje činnosti „sanace životního prostředí začíná se mnou“ v oblasti sanace životního prostředí

Chengkou zahajuje činnosti „sanace životního prostředí začíná se mnou“ v oblasti sanace životního prostředí-0

  Hualong. com informoval 12. června v 15:05 (zvláštní zpravodaj Zhou Yu, korespondent Zhang Xinxin) „Jsem vysoký, budu zodpovědný za pavučinu na stropě…“ řekl Hu Rong, student šesté třídy .

Chengkou zahajuje činnosti „sanace životního prostředí začíná se mnou“ v oblasti sanace životního prostředí-1

   Nedávno uspořádala Střední základní škola v okrese Chongqing Chengkou v Mingzhongu 311 učitelů a studentů a všech zaměstnanců města Mingzhong Township v okrese Chengkou v Chongqing, aby provedli „Zkrášlování prostředí začíná ode mne“. Sanitační kampaně na životní prostředí.

Chengkou zahajuje činnosti „sanace životního prostředí začíná se mnou“ v oblasti sanace životního prostředí-2

   Uvádí se, že tato událost je jednou ze sérií „malých a velkých rukou“ konaných v městečku Mingzhong.

Chengkou zahajuje činnosti „sanace životního prostředí začíná se mnou“ v oblasti sanace životního prostředí-3

   Tato aktivita je rozdělena převážně na dvě části. Škola nabízí kurzy sociální praxe. Všichni učitelé povedou studenty k organizaci a uspořádání osobních věcí a knih v učebně, aby si je studenti mohli vyplnit sami; současněVládní pracovníci a studenti budou společně pracovat na čištění listů a odpadků na náměstí Changzhen a Lianhuazhai.

Chengkou zahajuje činnosti „sanace životního prostředí začíná se mnou“ v oblasti sanace životního prostředí-4

   Prostřednictvím více než dvou hodin společného úsilí se prostředí města výrazně zlepšilo. Podle osoby odpovědné za střední školu v Mingzhong Township je řada činností „Malá ruka v ruce“ sérií činností prováděných Výborem mládeže v Mingzhong Township ve spolupráci s Mingzhong Township Health Center a Central Primary School na podporu stavba stylu a civilizace města Mingzhong Township a zlepšení vzhledu vesnice Jeden z obsahu,Rozvojem aktivit se zvyšuje schopnost studentů podílet se na zlepšování vzhledu vesnice a vzhledu domácnosti a zároveň jsou rodiče dětí prostřednictvím dětí aktivně vedeni k aktivní účasti na zlepšování vzhledu vesnice a vzhled domácnosti.

V další fázi povede Ústřední základní škola v Xianyi aktivity spojené s domácími návštěvami u městské správy. Prostřednictvím návštěv vesnice vyberte a pochválte skupinu studentských rodin s hygienou prostředí v domácnosti a úhledně umístěnými vnitřními předměty. Posilujte u dětí smysl pro čest a vedte a podporujte budování civilizace ve stylu Mingzhongxiang. .