Zápas

Chengkou: Viděli jste nové cukety připomínající banány?

souhrn

Skutečné záběry banánové cukety. Foto korespondenta Dai Xin Hualong.com v 13:04 dne 13. června (speciální korespondent Zhou Yu, korespondent Dai Xin) Cuketa se jako vynikající produkt „zahraničních“ dýní postupně stává „novým oblíbeným“ na veřejném stole. Ale viděli jste někdy cuketu, která vypadá přesně jako banán? Před několika dny to autor viděl na zeleninové základně ve městě Xiuqi v okrese Chengkou,V zemi rostou struny

Chengkou: Viděli jste nové cukety připomínající banány?

Chengkou: Viděli jste nové cukety připomínající banány?-0

  Skutečné záběry banánové cukety. Foto korespondenta Dai Xin Hualong.

Chengkou: Viděli jste nové cukety připomínající banány?-1

  com v 13:04 dne 13. června (speciální korespondent Zhou Yu, korespondent Dai Xin) Cuketa se jako vynikající produkt „zahraničních“ dýní postupně stává „novým oblíbeným“ na veřejném stole. Ale viděli jste někdy cuketu, která vypadá přesně jako banán? Před několika dny to autor viděl na zeleninové základně ve městě Xiuqi v okrese Chengkou,V zemi rostly řetězce zlatožlutých „banánů“ a po přiblížení bylo cítit slabou vůni.

Chengkou: Viděli jste nové cukety připomínající banány?-2

   Zhang Xiaohong, osoba odpovědná za zeleninovou základnu, řekla autorovi, že tyto „banány“ jsou nové dýně-banánové cukety zasazené na začátku tohoto roku a nyní vstoupily do období sklizně. Podle zpráv je tato cuketa novou americkou squashovou odrůdou se žlutou slupkou. Buničina obsahuje více živin, jako je vitamin C, glukóza atd.

Chengkou: Viděli jste nové cukety připomínající banány?-3

  , Což má za následek odstranění podrážděnosti a žízně, zvlhčení plic a zmírnění kašle, odstranění tepla, diurézu a snížení otoku. Maso je jemné a má sladkou chuť, vhodné pro páření, smažení, dušení a studený dresink. Ve srovnání s místními dýněmi může jedna rostlina cukety vypěstovat šest nebo sedm kořenů na plodinu a výnos je relativně vysoký. Zhang Xiaohong řekl autorovi,Kromě banánů a cuket se zeleninový základ pokusil vypěstovat také hodně „šíleného“ ovoce a zeleniny.

Chengkou: Viděli jste nové cukety připomínající banány?-4

Existuje více než tucet různých druhů dýní. Taková široká škála čerstvého ovoce a zeleniny může uspokojit turisty a jejich oči. .